8 Karı Karılarına Reaktif Yazıyor ‘Fifty Shades Darker’dan’

Amerika’daki her kadın, bir corny / kinda erotik geleneği tanıyacaktır. Grinin Elli Tonu onu duyduğunda. Öte yandan ortakları, bilmedikleri gibi değil. Yani, kocamın seksi çizgilerini ikinciden göndermeye başlasaydım ne olur? Grinin Elli Tonu kitap, Elli ton daha koyu? Ne yaptığımı hemen anladı mı? Anastasia Steele’nin kibarca söylediği gibi, ya da birisinin telefonumu çaldığını düşünürse, “sapıkça lanet” e girer mi??

Öğrenmeye karar verdim. Ve yedi arkadaşımdan da denemelerini istedim. Adamlarımız nasıl tepki gösterdi?.

1. Ami ve Aaron 9 yıldır evli.

görüntü

“İlk başta birazcık içine girmiş gibi gözüküyordu, ama sonra gerçekten kafam karıştı. Üçüncü sıradan sonra, çıldırmaya başladı ve hatta benim iyi olup olmadığımı veya birisinin telefonumu çalmış mı diye bakmamı istedi.”

2. Christina ve Andrew 8 ay evli.

görüntü

görüntü

görüntü

“Bu aslında çok eğlenceliydi. Bence ilk başta Andrew çok şaşırmıştı, ama oyuna devam etmek için bir oyundu – belki de yeni evli olmanın avantajlarından biri. (Halk törenimizi ve partimizi henüz yapmadık.” bu yüzden yeminli konuşma.) Kesinlikle çizgilerden birini seçti, o yüzden neyin peşinde olduğunu biliyordu. ”

3. Jackie ve Chris 3 yıldır evli.

görüntü

“Eh, bu uzun sürmedi. ‘Çok sıcak, çok soğuk’ hattı da bir Elli tonları satır, bu yüzden ne yaptığımı hemen yakaladı. Onun bildiği gerçeğinden etkilenip korkmamayacağımdan emin değilim. ”

4. Sam ve Dustin 1 yıldır evli.

görüntü

görüntü

“Dustin ve ben bütün sabah Noel hediyesi aldıklarını anlatan bir mesaj atmıştım ve doğum gününden iki gün sonra, bunun benim mükemmel bir selam olduğunu fark ettim. Doğum günü metniyle başladım ve bu fikri bir süreliğine koştum. diğer mesajların seksi kısımlarına bile odaklanmıyordu. Sadece, onun armağanının ne olduğunu anlamaya çalışmakla uğraştığımı düşündü. “

5. Liz ve Joe 5 yıldır evli.

görüntü

görüntü

“Bir arkadaşının doğum günü için dışarı çıkarken Joe’ya mesaj atmaya karar verdim ve birkaç satırdan sonra telefonunu tam anlamıyla susturdu! Ertesi gün onu gündeme getirmedi, ama ne zaman yaptığımı söyledi” dedi. Etkilenmedim, neyi izliyordun? ”

6. Kayleigh ve Kenny 2 yıldır evli.

görüntü

görüntü

“Kenny’nin cevaplarının bu deneyimin nasıl iyi gittiğini özetlediğini hissediyorum. Çılgın olduğumu, asitte yüksek ya da İsa’ya (belki de üçüne) ihtiyacım olduğunu düşünüyor. Elli tonları sadece onun için yapmaz.

7. Raquel ve Neville 3 yıldır evli.

görüntü

görüntü

“Hafta boyunca iş gezisinde iken, Neville’e mesaj attım, çünkü onunla evde yapabilmenin bir yolu yoktu. O, tüm zamanın kafası karıştı ve birisinin telefonumu aldığını düşündü, ama en azından Onunla biraz eğlendim. Muhtemelen dilbilgisi de düzeltirim. ”

8. Katie ve Tristan 3 yıldır evli.

görüntü

“İkinci alıntıdan sonra, Tristan bir şeylerin olduğunu anladı, bu yüzden alıntıyı idam etti ve cümleleri bana göndermeye başladı.” Şimdi nefes alıyorum “kitabında Christian Grey’in ağır nefes aldığını söylüyor.”

Facebook’ta Redbook’u takip et.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

56 − 49 =