Sağlık ve wellness trendleri ve hile söz konusu olduğunda, kendimi bir uzvunun kesilmesi ile ilgili profesyonel bir laboratuar faresi olarak görüyorum. Akupunktur uzmanlarının alnımdaki iğneleri iğnelemesine izin verdim, bir “çilek liposu” lazeri 13 milimetrelik yağları eritmek için karnıma girmesine izin verdim ve vajinam lazerle sıkıldı. Ve yine de, bir şekilde kadınlara (ve erkeklere) bilinen en kolay, en tatmin edici ve sağlıklı (tamamen ücretsiz!) Denemeyi ihmal etmeyi başardım: kendime günde bir orgazm veriyorum – vajinal atrofiyi korumaya yetecek kadar uzakta (hurra!).

Önce gerçekleri konuşalım. Elbette ki bir orgazm, tüm cinsel yıldızların hizalandığı ve vajinanın yoğun keyif veren dalgalarda büründüğü patlayıcı, keyifli an. Ama bundan çok daha fazlası var. Orgazmlar, oksitosin, testosteron ve östrojeni içeren bir hormon salgını yayıyor, diyor Dr. Rachel Carlton Abrams, Bodywise: Vücudunuzun Hayat Boyu Sağlık ve Şifa İstihbaratını Keşfetme. Hormonlarınızı dengede tutmak, kaygıyı azaltmak, cinsel yaşamınızı geliştirmek ve orgazm sırasında salgılanan serotonin sayesinde daha huzurlu bir uykuya teşvik etmek için en iyi ilaçtırlar. Cehennem, onlar bile bir gün Himalayalar’ı ölçeklerken 99. doğum gününü kutlayacak olan kibar, nazik bir insan yapabilirler (biz hayal edebiliriz, sağa)?

“Her gün orgazm olmak irade Kendinizi daha mutlu hissettirecek “diyor Astroglide TTC sağlık danışmanı Dr. Draion M. Burch.” Orgazmlar sizi harika hissettiren dopamini serbest bırakır. Günlük orgazmlar stres seviyenizi azaltabilir, bu da sağlığınızı bir şekilde birden fazla yönde etkileyecektir (kortizol seviyelerini düşürür, daha az kilo alır, doğurganlığı arttırır, vb.). Orgazm olduğunuzda, kalp hızınız artar, bu da kalbinizi güçlendirir ve tansiyonunuzu düşürür. Günlük orgazmlar daha uzun bir yaşama yol açabilir. Söz değil, onlar da bağışıklık sisteminizi güçlendirir. “

Kadınların sadece dörtte biri, yalnızca cinsel ilişki yoluyla orgazm yaşadığı için, bu tekrarlar: Her gün orgazma ulaşmanız için sınırsız miktarda enerji ve zamana sahip bir partneriniz olmadığı sürece, irade meseleleri kendi ellerine almanız gerekir. Harfi harfine. Mastürbasyon isteğe bağlı değil – sarı tuğla yol.

Astroglide TTC sağlık danışmanı Dr. Draion M. Burch, “Her gün orgazm olmak sizi daha mutlu hissettirecek” diyor..

Evli çalışan beş yaşın altındaki iki çocuğun annesi ve karısıyım. Bu rollerin hiçbiri öğleden sonra üçte yaptığın herşeyi bırakmaya, “lanet olsun” diyerek ve bir tavşan vibratörü ile 20 dakika boyunca kilitli bir yatak odasında kapamaya cesaret edemez. Söz değil, bir vibratör sahibi değilim. 13 yaşında, orgazm solo elde etmek için ihtiyacım olan her şeyi keşfettim – sağ elim, klitoral uyarım ve yalnız beş ila 10 dakika (evet, bunu zamanladım).

Benim durumum göz önüne alındığında, bir gün orgazm olmaya çalışırken karşılaştığım ilk meydan okuma, çocukların sabah saat sekizde yattıktan sonra gerçekleşmesi gerektiğiydi. Ne kadar yoruldum ya da binge izlemeyi tercih edersem Bay Robot ve bir bardak Kahlua’ya bakıyorum, sadakatle takvime yapışmıştım. Bunun, bu ay öğrendiğim en değerli derslerden biri olarak hizmet edeceğini az biliyor muydunuz: beyin, orgazm – ve en önemli müttefikinizi elde etmenin bir numaralı engelidir. Bazı ilaçları, emzirmeyi, menopozu ya da hastalığı almanızın sonucu olarak hormonal değişiklikler yaşamadığınız sürece, vücudunuz doğru bir şekilde düşecektir – ancak cinsel görüntülerin zihinsel bir slayt gösterisi, önyükleme kampı eğitimi gibidir..

Reg üzerinde mastürbasyon yaptıktan sonra fark ettiğim ilk değişiklik: Seksi düşünceleri toplama yeteneğim yaklaşık bir hafta sonra otomatikleşti. Bu benim kocam ve bir ofis masası (boşlukları doldurmak izin vereceğim) içeren bir fantezi, sahne ve hatta birkaç yeni karakterler eklemek için zamanla şişti. Bu görüntü dizilerine daha çok odaklandığım zaman, kendimi diğer tantalleştirici alt bölümleri de içerecek şekilde açtım. Bilmeden önce, orgazm için yerleşmeden ve çekimden önce seçecekleri yaklaşık 10 seksi senaryo vardı..

Adet döngüsünün hem orgazmın yoğunluğunu hem de bunu başarmak için ne kadar sürdüğünü öğrendim. Beni en çok duvarlara tırmanmak isteyen orgazm, benim dönemimi almadan önce geçirdiğim geceydi. Bu yükseliş yaklaşık 15 dakika sürdü ve çok fazla sürtünme ile klitoris aşırı yüklenmemesi için çok fazla başlangıç ​​ve durma gerektirdi, ama güzel patlayıcı orgazmik serbest bırakma, yemin ederim, 25 saniye uzun ve beklemeye değer. Benim tatlı, ama sessiz, orgazmlar benim dönemim bittikten sonra ilk üç gün içinde oldu. Ve tahmin ettiğim şeyin aksine, yumurtlama sırasında yaşadığım orgazmlar (başlangıçtan bitişe iki ila üç dakika) elde etmek daha kolaydı ve tamamen hoş – şikayet etmiyorum – ama akıl almaz bir şekilde o kadar da değil..

Beyin, orgazm elde etmenin bir numaralı engelidir – ve en önemli müttefikiniz.

Ama, sağlık ve sağlık yararları. Bunları bir tahıl tuzu ile al ve düzenli olarak egzersiz yaptığımı, meditasyon yaptığımı ve iyi yediğimi aklımda tutuyorum, ama bunun neden olduğunu düşündüğüm yerde kredi vermem gerekiyor. Kendimi her gün kapattığım ayda bir sık ​​sık menstruasyon görmedim – bir nadirlik – ne de uykusuz bir gece geçirdim. O gün karşılaştığım stres ne olursa olsun, orgazmı tecrübe ettiğim andan itibaren eritti. Aslında, öfkemi bir gece bu ay geçirdiğim en zevkli orgazmlardan birine sokabildim ve öfkeli yalnız seks olduğunun kanıtlanması bir şeydi..

Ama eşin ne olacak diye soruyorsun. O kayıp mı? Hiç de değil – aslında, orgazmı tek başına elde ettikten birkaç saniye sonra ona metinler göndermekten ve onu gece yarısı rastgele bir Salı günü onun ofisine saldırabilmek için katılmaya davet etmekten, kocam benim denememden 10 kat fazla yararlandı.

Ancak, kocama her gün bir gün mastürbasyon yaptığımı söylemekten korktum çünkü merak edeceğini düşündüm. niye ya Hala sevişiyor olsaydık bunu yapmam gerektiğini hissettim. Ama bulduğum şey, sadece kendi başıma orgazm olmak, onunla seks yapmaya hazır olduğumu hissetmekti. Kendimi ön sevişme istemediğimi buldum çünkü zaten kendimi ısınmakla uğraşıyordum – sadece ana etkinliğe ulaşmak istedim. Bir bakıma, mastürbasyondan sonra seks hakkında çok daha fazla “tüm iş” yaptım. Kocam ön sevişme hakkında asla şikayet etmiyor, ama eğer dürüst olursam, ona daha çok zıplayan bir karısı olmaktan çok mutlu görünüyordu ve sadece hazırdı. Kadın orgazm ile ilgili en güzel şey, sizi dışarıda bırakmadıklarıdır (ahem, erkekler); daha çok, sizi daha fazlası için devrediyorlar.

Kendi cinsel ihtiyaçlarımın üstesinden geldiğim için ve kendimi daha da iyileştirmenin yollarını aradığımdan beri, bedenim beni daha fazla seks ve bağlantı istemekten ve sonuç olarak kendimi daha çok cinsel hissettirerek ödüllendirdi. Seks beklediğim bir şey haline geldi ve bir şey değil kocam ve ben istedim ama bazen deneyimlemek için çok drene edildi. Ve sık orgazmlar artık bir deneyden sağlık, sağlık ve ilişki gereksinimine gitmiştir..

Seks beklediğim bir şey haline geldi ve bir şey değil kocam ve ben istedim ama bazen çok fazla deneyimliydik..

Şimdi deney bitti, kendimi günde bir kez orgazm yapmak zor (biraz rahatlamış olabilirim). Ve bu tamam. Şimdi, daha öncekinden daha fazla mastürbasyon yapıyorum – haftada yaklaşık dört kez – ve bunun cinselliği önceliğe sahip olduğumu hatırlatması için yeterli olduğunu düşünüyorum çünkü bu beni daha mutlu ve daha rahat hissettiriyor.

Tabii ki, herhangi bir günlük işe bağlı kalmak zor olabilir. Ama, hey, abur cubur vermekten çok daha kolay bir çözümdür..

Facebook’ta Redbook’u takip et.