Eşi Evliliğinden Bir Yılını Diğer Erkeklerle Uykuya Uğradı ve Yazdı – Şimdi Onun Örneği Onun Sözünü Geçiriyor

Robin Rinaldi kocasına, Scott Mansfield’a 17 yıllık evliliğinden bir yıl ara vermek istediğini, diğer ortakları örneklemesini istediğinde, anladığını söyledi. Tabii ki, hafta boyunca evli bir çift olarak yaşadıkları ve hafta sonlarında sevdikleri veya istedikleri her şeyi yapmakta serbest oldukları deneyi kabul ettiğinde, tüm ayrıntıları ortaya çıkaracağını bilmiyordu. onun ilişkisinde onun kitabı, Yaban Yulaf Projesi.

görüntü

Artık anı yayınlandı, Scott konuşuyor. O, çektiklerini alsa, eşinin başka erkeklerle yatmasına asla izin vermeyeceğini söyledi..

“Yapmak istediğim bir şey değildi,” demiş ve şarap yapımcısı The Times’a.

“Evliliğimizi açma fikrini beğenmedim. Ama yapmazsam boşanma için gittiğimizi hissettim, bu yüzden neden şansı kaçırmadığımı ve belki de diğer tarafa gelebileceğimizi düşündüm.”

Robin, bir anne olma arzusuna rağmen, bir vazektomi yaptırmış olan Scott’un asla onunla çocuk sahibi olmayacağını fark ettiğinde sonunda kırılma noktasına ulaştığını söyledi..

“Bu noktada, bir bebek sahibi olmanın tartışmasının bittiğini ve bu deneyimi başladığını biliyordum” diye açıklıyor..

O yazdı Yaban Yulaf Projesi, “Mezarıma hiçbir çocuk ve dört sevgili ile gitmeyi reddettim … Eğer sahip olamayacak olsaydım, diğerine sahip olmalıyım. Ölüm yatağımı dört gözle bekledim ve” Ben ne alacağım? ” Çocuklarım ve torunlarım yok. En azından tam olarak yaşayacak mıyım? ”

“Dünyayı gezmek, resim derslerini denemek ya da yemek pişirmek için uğraşmam gerektiğini söyleyen birçok insanım vardı – ama nasıl pişireceğimi biliyorum!”

Ancak Scott, bir baba olma seçeneğiyle Robin’le her zaman açık olduğunu ve ona sürpriz olmamasının gerektiğini söyledi..

“Fikrini düşündüğün bir şey hakkında fikrini değiştirmek acımasız mı?” babalık dedi.

Yıl boyu süren deney boyunca, bir avuç kadına sahip olduğunu açıkladı, ancak sadece biriyle uyudu..

Dedi ki, “Diğer kadınlara çekilme ve iyi bir geri bildirim alma hissinden keyif aldım. Bana bir çift kadın demiştim:” Karınızın seni kaybetme riski taşıyacağına inanamıyorum, sen harika bir adamsın. ‘bunu duyduğunda, bilirsin, kendini iyi hissettiriyor.’

Bugün uzun vadeli bir ilişki içerisindedir ve Robin, evliliğinden bir aradayken tanıştığı bir adama bağlıdır..

Yine de, bu duruşmayı diğer evli kadınlarla açık bir ilişki kurmayı tavsiye edip etmediğimizi sorduğumuzda, Robin bize “Evli kalmak istemiyorsa” demişti. Ve Scott, öyle görünüyor, kabul eder.

İlgili:
“Kocam, Evliliğimizden Bir Yıl Çekmeme İzin Verdi ve Ne Oldu?”

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + = 13