20 Klasik Çocuk Filmi Her Çocuk (ve Anne) Görmeli

klasik kids movies

20. Yüzyıl Tilki, Walt Disney Pictures ve Universal Pictures’ın izniyle

Hatırlamak zor, ama Elsa ve Anna bilmeye değer tek film karakterleri değil. Willy Wonka, Buzz Lightyear ve Nemo, içinde yaşadıkları dünyalar gibi, bizim sevgimize layıktırlar. Dondurulmuş, Çocuğunuz bir film için bir dahaki sefere bir dahaki sefere bu hareketlerden birini önerebilirsiniz. Sadece yeni bir favori bulabilirler.

willy wonka and the chocolate factory classic kids movies

Paramount Pictures’ın izniyle
Willy Wonka ve Çikolata Fabrikası

ŞİMDİ STREAM

Charlie Bucket, fakir bir aileden gelen genç bir çocuktur ve şekerlemeyi severken, genellikle Kova’nın bütçesinden çıkar. Ama bir çikolata çubuğunun içinde gizlenmiş beş altın biletten birini bulduğunda Charlie, Willy Wonka’nın büyülü şeker fabrikasını ziyaret ediyor. Diğer dört bilet, çocuklar tarafından bulunur. ilginç Charlie en vahşi hayallerinin gerçekleşmesi için yarışması gereken kişilikleri.

bir bug's life classic kids movies

Walt Disney Nezaket Resimleri
Bir böceğin hayatı

ŞİMDİ STREAM

Flik, ​​kolonisi için bir şeyler karıştırmaya devam eden beceriksiz bir karıncadır ve yiyecek kaynaklarını kazayla yok etmek için bir çekirge ile başı belada bulur. Şimdi ilk sırada yer alması gereken yiyecekleri iki katına çıkarmalı ya da imha etmelidir. Flik, ​​koloniyi savunmasına ve evini kurtarmasına yardım etmek için sıra dışı bir grup kahramanı toplar..

Mary poppins classic kids movies

Walt Disney Nezaket Resimleri
Mary Poppins

ŞİMDİ STREAM

Jane ve Michael, çok varlıklı Banks ailesinin iki çocuğu ve yeni bir dadıya olan çaresizce ihtiyaçları var. Çocukları bir dizi müzikal maceraya götüren Mary Poppins’e girin, onlara pozitif bir tavrın önemini öğretin – onların meşgul ebeveynlerine geçmeye çalıştıkları bir ders.

dondurulmuş classic kids movies

Walt Disney Nezaket Resimleri
Dondurulmuş

ŞİMDİ STREAM

Arendelle krallığı sürekli bir kışın sıkışıp kaldığında, Anna dağcı Kristoff, ren geyiği ve Anna’nın kız kardeşi bulmak ve soğuk büyüyü kırmak için bir dönüm noktasıyla bir kardan adam katılır. Ama Anna yanlış adama düştüğünde, Arendelle’nin geleceği asla Snow Queen’in buzlu kavgasından kaçma riskiyle karşı karşıya..

 sandlot classic kids movies

20. Yüzyıl Fox’un izniyle
Sandlot

ŞİMDİ STREAM

Scottie Smalls yeni bir mahalleye taşınıyor ve kumsala beyzbol oynayan bir grup çocukla arkadaş oluyor. Yol boyunca pek çok macera varken, en büyük olanı, Babe Ruth’un sandlot’un çitinin üzerinden vurduğu bir beysbolu kurtarması etrafında dönüyor ve hırıltılı bir yaratığın evine dönüyor..

bambi classic kids movies

Walt Disney Nezaket Resimleri
Bambi

ŞİMDİ STREAM

Bu klasik çocuk filminde, Bambi adlı genç bir geyik ormandaki maceralarda arkadaş Thumper ve Flower’a katılır. Büyüdükçe, Bambi, Faline adında bir doe ile tanıştı ve grup birlikte vahşi doğada güzelliğin, sevincin ve hayatın trajedisini keşfeder..

101 dalmations classic kids movies

Walt Disney Nezaket Resimleri
101 Dalmations

ŞİMDİ STREAM

Cruella De Vil, ellerinde yeni doğmuş Dalmaçyalı yavruların yeni bir çöpünü istiyor, ama onun dürtüleri iyi, zalimce – derilerini yeni bir kat için kullanmak istiyor. Kötülüklerin gözlerini alamadan önce 101 küçük çocuğunu kurtarmak için yavruların ebeveynleri Pongo ve Perdy’ye kalmış..

 goonies classic kids movies

Warner Bros’un izniyle.
Goonies

ŞİMDİ STREAM

Maceracı çocukların bir grubu, tavanlarında eski bir korsan haritasını bulurlar, kayıp hazineyi bulmak için bir yolculuğa çıkarırlar – yollarındaki tehlikeli engelleri fethedebildikleri sürece.

E.T. classic kids movies

Universal Pictures’ın izniyle
E.T.

ŞİMDİ STREAM

Bir uzaylı, E.T., Dünya’da mahsur kaldı. E.T.’yi almak için bir plan hazırladıkları sırada onunla ilgilenen Elliott adında bir çocukla arkadaş olur. hükümetin onu iyi için götürmesinden önce eve dön.

içeride out classic kids movies

Walt Disney Nezaket Resimleri
Tersyüz

ŞİMDİ STREAM

Riley’nin ailesi Midwest’teki memleketinden San Francisco’ya taşındığında, üzülür – bu yüzden duyguları ona bu büyük yaşam değişikliğinden yardım etmeye çalışır. Joy görev alır, ama hareket Hüznü ortaya çıkardığında, geri kalan duyguların Riley’yi mutlu kendiliğine geri götürmek için bir araya gelmesi gerekir..

kül kedisi classic kids movies

Walt Disney Nezaket Resimleri
kül kedisi

ŞİMDİ SATIN AL

Külkedisi evde kalmalı ve evi temizlemeli, zavallı üvey anne ve iki kötülüklerin kraliyet topunun tadını çıkarması gerekir. Ama Sinderella’nın peri vaftizcisi göründüğünde, sihirli bir şekilde bir prenses haline dönüşür – ama sadece saat 12’ye kadar. Prens Charming’le tanışır ve gerçek aşkı bulur.?

herbie fully loaded classic kids movies

Walt Disney Nezaket Resimleri
Herbie Tamamen Yüklendi

ŞİMDİ STREAM

Tüm Maggie Petyon’un yapmak istediği bir NASCAR şoförü olmak, ama babası Ray, buna izin vermeyecek. Ray, NASCAR olmayan arabasını seçmek için Maggie’yi çöp kutusuna götürdüğünde, Herbie adında bir Volkswagen Beetle seçti. Maggie, Herbie’nin her şeyi değiştireceğini ve hayallerinin gerçekleşmesine yardımcı olduğunu biliyor..

dumbosu classic kids movies

Walt Disney Nezaket Resimleri
Dumbo

ŞİMDİ STREAM

Küçük bir sirk fili büyük kulakları için zorlanıyor ve Dumbo takma adı verildi. Annesi ona saklanmak için kilitlendiğinde, Dumbo, annesiyle yeniden bir araya gelmeye çalışırken kulaklarına ve ona verdiği benzersiz yeteneklere bayılmayı öğrenmelidir..

 little mermaid classic kids movies

Walt Disney Nezaket Resimleri
Küçük Denizkızı

ŞİMDİ SATIN AL

Asi genç denizkızı Ariel, karada gördüğü yaşamla büyülüyor. Kontrol eden babası King Triton tarafından kesinlikle yasaklanan yüzeye yaptığı gizli ziyaretlerinden birinde, insan Prens Eric’e aşık olur. Ariel onunla birlikte olmaya karar verdi, deniz cadısı Ursula ile bir anlaşma keser, sadece derin deniz sularında gizlenen tehlike olduğunu fark etmek için.

orman book classic kids movies

Walt Disney Nezaket Resimleri
Orman Kitabı

ŞİMDİ SATIN AL

Ormanda bir bebek olarak terkedilmiş olan Mowgli’nin bildiği tek hayat, bir kurt ailesi tarafından yetiştirilen vahşi doğada geçirilen tek yaşamdır. Ama bir insan yiyen kaplan olduğunda, Shere Khan görünür, Mowgli gitmeye zorlanır. Hevesli bir panter ve onun yanında özgür ruhlu Ayı ile Mowgli, hayatının onun için nasıl bir yer olduğunu görmek için kendini keşfetme yolculuğunda bir grup orman hayvanıyla tanışır..

winnie the pooh classic kids movies

Walt Disney Nezaket Resimleri
Winnie the Pooh

ŞİMDİ STREAM

Eeyore ne yazık ki kuyruğunu kaybetti, bu yüzden Yüz Acre Wood’un arkadaşları depresif eşek için kimin yeni bir tane bulabileceğini görmek için bir yarışma düzenlediler – ve kazanan lezzetli bir bal çanağı alıyor. Ancak Owl, Christopher Robin’in kaçırıldığı haberini paylaşıyor. Mürettebat günü herkes için koruyabilir mi??

 lion king classic kids movies

Walt Disney Nezaket Resimleri
Aslan Kral

ŞİMDİ STREAM

Genç bir aslan yavrusu olan Simba, büyüdüğünde babası olan Mufasa’nın krallığını devralması için heyecan duyuyor. Ama bir damga, Mufasa’yı beklenmedik bir şekilde öldürüyor – ve Simba onun tüm suçu olduğunu düşünüyor. Acısından kaçmak için kaçan Simba, Timon adlı bir çölbaşlı ve Pumba adlı bir yaban domuzu ile yeni bir ev bulur. Ama en iyi arkadaşı onu izlediğinde, Simba anavatanına dönmeli ve kötü Amca Scar ile yüz yüze gelmeli ve.

oyuncak story classic kids movies

Walt Disney Nezaket Resimleri
Oyuncak Hikayesi

ŞİMDİ STREAM

Andy yeni bir Buzz Lightyear aksiyon figürü aldığında, uzun zamandır sevdiği oyuncağı kovboy Woody kıskanır. Buzz, kendi gezegenine dönme misyonunda olduğuna inanırken, oyuncaklar Andy’den ayrılıyor ve ait oldukları yere geri dönme çabasıyla vahşi bir maceraya atılıyorlar..

sihirbaz of oz classic kids movies

Metro-Goldwyn-Mayer’ın izniyle
Oz Büyücüsü

ŞİMDİ STREAM

Bir kasırga Kansas’ı parçaladıktan sonra, Dorothy ve küçük köpeği Toto, Oz’un büyülü ülkesine kaçmış. Onlara, eve nasıl gidileceğini söyleyebilecek Sihirbazla buluşmak için Sarı Tuğla Yolu’nu izlemeliler. Yol boyunca, korkak bir aslanla, beyinsiz bir korkulukla, kalpsiz bir teneke adamla ve Dorothy’nin görünüşünü sevmeyen kötü bir cadıyla tanışırlar..

bulgu nemo classic kids movies

Walt Disney Nezaket Resimleri
Kayıp Balık Nemo

ŞİMDİ STREAM

Nemo adlı genç bir palyaço balığı, insanlar tarafından yakalanır ve bir dişhekiminin ofisinde bir akvaryuma gönderilir. Kaçmaya çalışırken, babası Marlin, unutkan arkadaşı Dory’nin yardımıyla Nemo’yu arar.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =