Büyük Haber, ’80’li Çocuklar: Disney Junior Geri Geliyor’ Muppet Bebekleri ‘

GÜNCELLEŞTİRME: Önce Muppet Bebekleri reboot, 23 Mart’ta Disney Channel’ı vurdu, Disney yeni bir dizi şort yayınlayacak, Muppet Bebekler: Göster ve Anlat, Yeni nesillere sevimli karakterleri tanıtmak için 2 Mart. Kermit ve Fozzie’nin, gösterilecek ilk oyunda hangi oyunu oynaması gerektiğine karar verin ve bu hafta sonunda daha sevimli klipler için hazırlanın.!

Nostaljik hissetmeye hazır mısın, 80’lerin çocukları? “Muppet Bebekleri” geri geliyor!

Disney Junior, Kermit’in Kurbağa, Miss Piggy, Fozzie, Bear, Gonzo, Animal ve daha fazlasının oyun odasındaki maceralarını izleyen 1980’lerin animasyonlu klasik oyununu yeniden başlatıyor. Onlar tarafından seslendirilecek Bayan Dadı tarafından hallediliyorlar. Zootopia ve Parklar ve Rekreasyon starJenny Slate. (Sonunda Barbara Billingsley Beaver’a bırak ün, orijinal dizide Bayan Dadı oynadı.)

Slate, video arkasındaki videoda “Bayan Dadı olmamı istediğinde çok heyecanlandım” diyor. “Bunu duymak beni çok heyecanlandırdı. Muppet Bebekleri televizyona dönüyorlardı. Ben bir ömür boyu Muppet hayranıyım. Orijinal şovu çocukken izledim. ”

Bayan Dadı, yalnızca aşağıdan görülebilecektir, ancak taytlarındaki örüntü, günün hikayesinin temasını ortaya çıkaracak şekilde değişecektir. 4 ila 7 yaş arasındaki çocuklara yönelik şovun her bölümü, hayal güçlerinden ilham alan Muppet Bebeklerini takip eden 11 dakikalık iki bölümden oluşuyor. Bayan Dadı’nın işi Bebeklere ve evdeki çocuklara yardım etmek, sorun yaşadıklarında sorunun nasıl çözüleceğini anlamaya çalışmak..

görüntü

Disney

Muppet Bebeklerini harekete geçirmek için bu Mart’ta Disney Junior’a katılın – ve tanıtmak sizin Çocukluğunun favorilerinden bazılarına çocuklar.

Instagram’da Redbook uygulamasını takip edin.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

73 − 63 =