PBS Kids Airing ‘Mister Rogers’ ve ‘Daniel Tiger’ Çift Özellikleri Tüm Haftadır

Mahallede güzel bir gün – özellikle bu hafta!

50. yıldönümü şerefine Bay Rogers’ın mahallesi – sevgili şov, Şubat 1968’de gösterime girdi – PBS Kids, arka arkaya hava bölümleri olacak Bay Rogers ve Daniel Tiger mahallesi tüm hafta boyunca. Daniel Tiger’ı yaşamak için biraz erken doğan herkes için, Daniel Tiger mahallesi Fred Rogers Company tarafından 2012 yılında bir spinoff olarak kuruldu. Bay Rogers’ın Mahallesi. Aynen Bay Rogers, Okul öncesi çocuklar ve genç bir kaplan, Daniel Striped Tiger’ın oğlu ve Make-Believe Komşusu’ndaki arkadaşlarının merkezlerini hedefliyor..

Her gün, PBS benzer temaları araştıran her gösterinin bölümlerini gösterecek..

 • 26 Şubat: Daniel Tiger’ın Mahallesi “Daniel’in Balık Öldü / Daniel’in Çilek Tohumları” (YENİ) ve Bay Rogers’ın Mahallesi “Bir Japon Balığının Ölümü”
 • 27 Şubat: Daniel Tiger’ın Mahallesi “Kaplan Ailesi Yetişiyor / Daniel Big Brother Olma Hakkında Öğreniyor” ve Bay Rogers’ın Mahallesi “Aileler”
 • 28 Şubat: Daniel Tiger’ın Mahallesi “Grandpere / Tiger Ailesi Eve Gidiyor” ve Bay Rogers’ın Mahallesi “Dedesi”
 • 1 Mart: Daniel Tiger’ın Mahallesi “Arkadaşlar Birbirimize Yardım Ediyor / Daniel Bir Hikaye Anlatıyor” Bay Rogers’ın Mahallesi “Arkadaş”
 • 2 Mart: Daniel Tiger’ın Mahallesi “Daniel Mad / Katerina Gets Mad alır” ve Bay Rogers’ın Mahallesi “Mad Duygular”

  Tam zamanlı olarak yerel PBS listelerinizi kontrol edin, çünkü ebeveynler, bu hafta nostalji faktörü için gerçekten bu hafta (veya DVR’nizi kurun!) Ayarlamak isteyeceksiniz. Her iki durumda da, küçük olanlarınızı bir efsaneye, ayrıca Make-Believe Komşularındaki bazı arkadaşlarına tanıtmak için harika bir bahane..

  ŞİMDİ STREAM

  görüntü
  Amazon

  Bay Rogers’ın Mahallesi, Amazon Prime Aboneliği ile Ücretsiz, amazon.com

  Add a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  41 − 36 =