Sarah McLachlan atskleidžia tiesą apie šias liūdnas ASPCA reklamas

Prisiminti širdies skausmingą ASPCA reklamą? Tu žinai tuos – Sarah McLachlan dainą “Angel” pradeda žaisti ir tu iš karto nori apversti kanalą, nes kitaip tu gali sudaužyti ašaromis, o nuotraukos nuo sužeidimų gyvūnų mirksi ekrane. Tau patinka jaustis blogai daryk apverskite kanalą, bet nesijaudinkite – jūs ne vieni. Sarah McLachlan net negali jų tvarkyti.

“Aš negaliu jų stebėti! Jis mane žudo”, – sakė ji Makers. Ir apie komercinę patirtį ji prisipažino “ji buvo žiauriai … [tai buvo] tiesiog žudo mane”.

Brutal, taip. Bet dėl ​​geros priežasties? Jūs statote. 2007 m. Pradėta prekiauti, o per pirmuosius dvejus jo išleidimo metus pavyko surinkti 30 milijonų JAV dolerių The New York Times. Tai yra sėkmingiausias lėšų surinkimo pastangas, skirtas Amerikos Gyvūnų žiaurumo prevencijos draugijai, todėl akivaizdu, kad tie, kurie gali atlaikyti skelbimo žiūrėjimą, žino, kad tai yra svarbu. Tai, ar tie, kurie negaliu vis tiek padaro donorystę vistiek. Bet kuriuo atveju, tai veikia, ir mes esame laimingi, šuniukai ir kačiukai yra rūpinasi.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 − = 4