Bu şık sandalye (overstock.com’daki 90 $) temiz görünümlü ve rahat, ama beyazın büyük bloğu ofisimde görsel bir ölü bölge gibiydi. Arkaya sprey boyayabilirdim, ama eğlenceli bir kumaş ve Mod Podge ile daha cazip olmaya karar verdim. Bu sihirli malzeme kumaşı (veya kağıdı) hemen hemen her yüzeye yapıştırır: ahşap, metal, çoğu plastik, adını verirsiniz. Ve kullanımı kolay ötesi.

1. Malzemelerinizi toplayın.

Mod Podge ve bir köpük fırçasına (michaels.com’da her ikisi için yaklaşık 8 dolar), bir zanaat bıçağına ve kumaşa ihtiyacınız olacak – iki metre kullandım. Bu pamuklu baskı gibi daha ince kumaşların, yapıştırıcıyı kolayca tuttukları ve kolayca emdikleri için çalışmanın en kolay olduğunu unutmayın..

2. yapıştırıcı ve kumaş uygulayın.

Koltuğu bacaklarını koltuktan sökün. Küçük bölümlerde çalışarak, kalın bir Mod Podge üzerinde fırçalayın ve kumaşı üstüne koyun. Kullandığınız daha fazla Mod Podge, kumaşı herhangi bir eğrinin etrafına sorunsuzca işlemek için daha kolay olacaktır..

görüntü

David Tsay

3. Kenarları kesin.

Kuruduktan sonra (yaklaşık bir saat), ekstra kumaşı çıkarmak için bir zanaat bıçağı kullanın. Bacakları takın ve bitirdiniz.

Sandalye makeover

Sandalye makeover
David Tsay