Sevimli küçük böcekler oluştur.

görüntü

Bazı dolar-mağaza açık taşlar, esrarengiz gözler ve renkli hurda kağıt ile, kolayca yarım düzine sevimli bayan böcek ve bumble arılar kadar 20 kadar kırbaçlayabilirsiniz. Öyleyse, sadece nane çantanızı çıkartmaları, artık tatil şeridi ya da neyin var?.

Hayatın Keyifli Olmasını Sağlayın.

Bir oyun ya da iki mini havuz oyna.

görüntü

Uçsuz bucaksız uçak gezileri ve öğle yemeği molası, bu cep boyutundaki oyunla 10 kat daha eğlenceliydi. Tabii ki, bunun montajı birkaç ekstra sarf malzemesini (alçı, alüminyum tel, keçe) gerektiriyor, ancak ciddi derecede harika sonuçların çaba ve zamana değdiğini söylemek gereksizdir..

Tüketici El Sanatları’nda tüm talimatları alın.

Küçük bir balık seti.

görüntü

Artık küçüklerin bu kitle tempinin dışında ne olursa olsun balık tutmaya gidebilirsin. Onlar keçeli balık yapmak ve adlandırmaya yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır ve onlar kesinlikle hepsini yakalamak için çalışırken hayatınızda ekstra barış ve sessizliği takdir edeceksiniz. Burada herkes bir victor.

Doodle Craft Blogu’ndaki tüm talimatları alın.

Kendi seyahat boyu tahtaya sahip ol.

görüntü

Çocuğunuz sadece çok sayıda bölüm izleyebilir Takla Yaprak iPad’inizi test edip, onları eğlendirmeye başlamadan önce. Tic-Tac-Toe ve Bağlan Noktaları gibi klasik oyunları oynamalarına ya da kalplerinin içeriklerini çizmelerine izin veren bu mini kara tahtaya girin. Sıkıntı resmen çözüldü.

Maker Mama’daki tüm talimatları alın.

Tangram Oyna.

görüntü

Bazı Tangram etiketlerini yazdırın, manyetik kağıt şekillerinizi kesmek için X-acto bıçağı kullanın ve çocuklarınızın saatlerce klasik beyin oyununa çıkmasına izin verin. Onlar için biz-biz-orada-henüz araba sürmek ya da çantanızda elinde tutmak için bardak tutucular atma için harika.

Delia Creates’deki tüm talimatları alın.