vaizdas

Getty Images

Taigi, tu nusipirkdavai tėčiui puikią dovana, kurią jis visiškai myliu, ir galbūt jūs netgi padarėte jį nuostabią vakarienę, kad galėtumėte įsivaizduoti visą įdomios veiklos dieną, kurią gėrė visa šeima (“lazerinė žyma”?). Pabandykite puikią šventę su kukurūzų dubeniu ir šilta žymaus filmo.

“Incredibles” 2

PIRKTI BILIETUS

Po ilgo, ilgai laukto, “Incredibles” 2 pagaliau čia! Šį kartą p. “Incredible” iššūkis yra trijų vaikų valdymas, o “Elastigirl” kovoja su blogais vyrais. Filmas bus per teatrą per Tėvo dienos savaitgalį, taigi gydyk tėvui kino bilietą ir itin didelį kukurūzų.

Pigesni už Dozen

STREAM DABAR

Tomas Baker susiduria su iššūkiais, nes jis perkelia savo šeimą į naują miestą, siekdamas išplėsti savo karjerą. Tuo pačiu metu jo žmona išvyksta eiti knygų kelionę, paliekant Tomą, atsakingą už visus 12 vaikų, kaip jie gyvena savo naujame mieste. Kalbant apie tai, kodėl tai puiki Tėvo diena, mes turime du žodžius: Steve Martin.

Milijono dolerių rankos

STREAM DABAR

JB Bernsteinas yra šaunus sporto agentas, kuris staiga atranda savo karjerą, ir turi sugalvoti kūrybišką sprendimą. Jis nusprendžia, ar jis gali paversti talentingus kriketo žaidėjus iš Indijos į MLB žvaigždes. Jis pasieks tris sportininkus į JAV ir tampa ne tik agentu, bet ir tėvu.

Indianos Džounsas ir paskutinis Kryžiaus žygis

STREAM DABAR

Indiana Džounsas stengiasi išgelbėti savo tėvą – medievalistą, kuris praeityje ieškojo Šventojo Gralio. Jis seka informaciją apie jo tėvo užrašus, kurie jį vedė visame pasaulyje. Yra keletas intensyvių veiksmų sekų, todėl tai tikriausiai labiausiai tinka vaikams nuo aštuonių iki seniausių.

Annie

STREAM DABAR

Annie globoja nuo tada, kai ji buvo kūdikė, bet mano gyvenimas pasikeitė aukštyn kojomis, kai ji įsitraukė į vietinį milijardierį P. Stacksą. Mokyk vaikus apie įvaikintąsias šeimas, kai dainuosite ir šokinsite į klasikines melodijas.

Žuviukas Nemo

STREAM DABAR

Jaunas clownfish pavadintas Nemo yra užfiksuotas žmonių ir siunčiami į akvariumą stomatologijos biure. Nors jis bando pabėgti, jo tėvas Marlinas, ieškodamas jo su savo nauju, pamirštomu draugu Doriu. Abi clownfish sukurs naujus draugus neliesdami ir jaudinančioje kelionėje Nemo namuose.

Mes įsigijome zoologijos sodą

STREAM DABAR

Laikraštinis rašytojas Benjamin Mee ieško naujo pradžios – ir naujo namo – po staigios žmonos mirties. Taigi, be abejo, jis įsigyja seną zoologijos sodą, kuriame gyvena su savo dviem vaikais. Daiktai nevyksta sklandžiai.

Liūtas karalius

STREAM DABAR

Simba yra jaunas levas, skirtas paveldėti savo tėvo karalystę Mufasą. Bet Mufaso blogis brolis, Scaras, nori perimti sostą, todėl jis sumušia Simbą ir jo tėvą į beprotišką vagystę, kuri užmuša Mufasą. Simba ištrūksta, bet, norėdamas susigrąžinti savo karalystę, jis turi sugrįžti į savo tėvynę kaip suaugęs (su šiek tiek linksmų draugų pagalba).

SUSIJĘS: 11 Didžiosios Tėvo dienos pasiūlymų pasidalinti su tėveliais tavo gyvenime

Tėvo Nuotaka

STREAM DABAR

Kai Annie grįžta iš mokymosi užsienyje, jos tėvai yra šokiruoti – ypač jos tėvas George’as. Jis nenori mokėti už vestuves, nemėgsta šio naujo žmogaus, jo dukra žinoma tik šešis mėnesius ir privalo sutikti išleisti savo mažąją mergaitę.

Svajonių sritis

STREAM DABAR

Vieną naktį, Ajovos ūkininkas, pavadintas Ray, girdi balsą: “Jei statysite, jie ateis”. Taigi, jis pastatė beisbolo deimantą savo žemėje. Netrukus garsių beisbolo žaidėjų vaiduokliai pradės groti savo naujame lauke, o vienas ypač pritrenks Ray.

Niekingas mane

STREAM DABAR

Baudžiamojo gudrumo Gru nustato pavogti mėnulį su jo mažų geltonų minionų pagalba. Savo planu jis privalo sugriebti purkštuvą, todėl jis priima tris našlaičių mergaites, padedančias jam paslėpti. Tačiau daug jo sielvarto, jie galų gale vagia savo širdį.

SUSIJĘS: 15 paskutinės minutės Tėvo dienos dovanos, kurias jis myli

RV

STREAM DABAR

Bobas Munro stengiasi. Jo paaugliai vaikai nenori kalbėtis su savo tėvais ir visą dieną sutelkti dėmesį į savo telefonus (garsas pažįstamas, mama ir tėti?). Taigi Bobas išsinuomoja RV, kad kelionė kempinge vyktų visą šeimą, bet viskas vyksta labai greitai.

Trys vyrai ir kūdikis

STREAM DABAR

Trys Niujorke gyvenantys kambariokai yra laimingi, nes jiems nėra jokių įsipareigojimų. Tačiau viskas greitai pasikeičia, kai kūdikis yra paliktas priešais palėpę ir nustebina! – jie sužino, kad vienas iš jų yra tėvas. Vaikų komanda visada tampa geriausiais auklėmis ir greitai prisirišusi prie mielos mergaitės.

Chitty Chitty Bang Bang

STREAM DABAR

Tikrai nuostabus įsimyli Caractacus Potts, našlė tėvas Jeremy ir Jemima, ir žmogus, žinomas dėl savo keistinų išradimų. Viena diena šeima ir tiesa keliauja į paplūdimį, kur Karakacas pasakoja apie piktą žmogų Baroną Bomburstą, kuris bando pavogti savo specialųjį automobilį – “Chitty Chitty Bang Bang”.

Tėtis dienos priežiūra

STREAM DABAR

Charlie ir Phil yra tėčiai, kurie neseniai buvo atleisti iš savo darbo vietų. Nors jų žmonos dirba, abu nusprendžia atidaryti dienos centrą savo namuose. Registracija sparčiai auga greitai, todėl jie turi išsiaiškinti, kaip išlaikyti savo naują įmonę, dirbdami su crazy problemomis, kurias vaikai sukuria.

SUSIJĘS: 31 Tėvo dienos dovanos, kurių kiekvienas turi 100 dolerių už kiekvieną šaunų dudą jūsų gyvenime