Aš bijojau turėti vaikų dabar, kad Trumpas yra prezidentas

Manau, kad esu politiškai pažįstamas žmogus. Taip, man labai pasisekė – daugumai mano gyvenimo, rasės klausimai mane paveikė netiesiogiai (ar būkime tikri, man tiesiog naudinga). Bet aš visada bandžiau pašaukti save, ieškoti mažumų balsų ir labai atidžiai klausytis žmonių, kurie patiria diskriminaciją. Vis dėlto, aš nesu ištekėjusi už Carlosą, legalų imigrantą iš Čilės, kad jis nukentėjo netoli namų. Kadangi esant tarptautinei porai, turintiems skirtingą išsilavinimą, mūsų gyvenime buvo daug turtingumo, taip pat buvo pateikti papildomi iššūkiai. Aš tikiuosi, kad iššūkiai tik pablogės dabar, kai išrinktasis prezidentas Donaldas Trumpas yra prisiekęs.

Didžiausias mano manęs rūpestis yra nuspręsti, kada mes ketiname turėti vaikų, ir kur mes juos pakelsime. Ilgą laiką kartu su Carlosu ir aš gyvenome tiek Jungtinėse Valstijose, tiek Čilėje, todėl mums pasisekė, nes mes galėjome patirti, koks kasdieninis gyvenimas gali būti mūsų vaikams abiejose šalyse. Ir maždaug prieš dvejus metus mes sukūrėme penkerių metų planą, kai mes grubiai pradėtume bandyti turėti vaikų. Tai reiškia, kad liko apie trejus metus. Jei mes laikomės šio laiko grafiko, Trump vis tiek bus prezidentu.

Dauguma žmonių JAV mano, kad Carlosas bus Latino, ir tai sugenda mano širdį, kad kažkas gali pažvelgti į jį ir manyti, kad jis yra pavojingas arba dalyvauja nusikalstamos veikos, grindžiamos jo vardu ar odos, tiesiog dėl didžiulių dalykų, Trump sakė apie Latinos. Tiesa ta, kad jis yra super nerdy, jis yra žvaigždžių programinės įrangos kūrėjas, kuris myli vaizdo žaidimus, ir jis yra vienas iš labiausiai kuklių žmonių, kuriuos kada nors susitiko. Jis yra pagarbus ir diplomatinis – rimtai, mamos meilė jis – ir mūsų santuokos metais, aš tik kada nors girdėjau jį šaukiantį per futbolo rungtynes. Iš esmės jis visiškai prieštarauja Trumpo priešiškoms pretenzijoms.

Daugelis žmonių mano, kad Carlosas bus Latino, ir tai sulaužys mano širdį, kad kažkas gali manyti, kad jis yra pavojingas … tiesiog dėl dalykų, kuriuos Trumpas pasakė apie Latinos.

Tačiau Trumpas buvo išrinktas Prezidentu. Ir tas faktas, kad pakankamai žmonių balsavo už tai, kad jį į aukščiausią šios šalies biurą – net ir po šių pastabų, – kelia susirūpinimą dėl to, kad mano vaikai ir vyras jaučiasi nepatogiai. Mūsų vaikai turėtų jaustis saugūs savo šalyje. Bet kai kas nors sako, kad rasistiniai dalykai yra aukščiausio lygio vyriausybėje, manau, kad tai leidžia ir skatina rasizmą tarp tautos. Išrinkto prezidento išklausymas sako, kad rasistiniai dalykai normalizuoja rasizmą ir siunčia pranešimą vaikams ir suaugusiems, kad gerai vertinti žmones remiantis stereotipais. Tai gali įtakoti žmones manyti, kad diskriminacija yra pateisinama, kai ji, žinoma, nėra.

Tai ne tik didysis, pagrindinis dalykas, dėl kurio aš jaudinu (pvz., Turiu pakankamai ekonominių galimybių arba yra sustabdytas ir paprašytas parodyti dokumentus). Rasizmas prasiskverbia į kasdienes veiklas. Visi vaikai drebina, kai jie mokosi mokykloje, tačiau yra didelis skirtumas tarp to, kad turite akinius, o jūs juokiatės apie savo rasę, kai atvyksite iš marginalizuotų gyventojų. Mokytojai gali manyti, kad mano vaikai nėra tokie protingi, kaip jų lengvesni ekranai, arba jie netgi gali atgrasyti nuo tam tikrų profesijų vykdymo. O ko apie tai, kada jie eina ar keliauja autobusu iš mokyklos? Ar jie jaučiasi nepageidaujami kaimynystėje, ar turi augti klausos suaugusiųjų rasistinių komentarų apie juos? Aš stebėjau tiek daug pranešimų apie tai, kad rasistiniai žmonės pritraukia dėmesį, nes Trumpo rinkimai vyksta iš visų šalies kampelių – didelių miestų ir mažų kaimo miestų.

Dabar žinau, kad šioje šalyje buvo rasizmas, kol Trumpas įstojo į prezidento varžybas. Aš nekalbu visa tai jam. Tačiau rinkimų metu rasistininkai ir misogynininkai įgijo platformą ir jų žinia buvo padidinta, pakartota ir remiama. Baltoji supremacists buvo įdiegta tiesioginei politikai. Tikėtina, kad bus laikomasi arba sustiprinti mechanizmai, kurie buvo pradėti įgyvendinti mažumoms, priklausančioms mažumoms.

Gal tie žmonės, kurie balsavo už Trumpą, galvoja, kad gali jam padėti, nepalaikydami rasistinių idealų, kuriuos jis reklamuoja. Žinau, kad ne kiekvienas asmuo, kuris jam balsavo, yra rasistas. Ir aš žinau, balsavimas gali pasakyti daug dalykų. Galima sakyti, kad esate nepatenkintas politinėmis organizacijomis, kad nekentėjote Hillary’o politikos ir skandalų, o jūs manote, kad Trump pagerins jūsų ekonominę padėtį. Tačiau, ką sakė jums tas trumpasis balsas, taip pat man pasakė dar labai garsiai ir aiškiai: “Man nerūpi, ar šeimos Elizabethas ir Carlosas susiduria su diskriminacija ar nesaugi”.

vaizdas

Courtesy of Elizabeth T.

Deja, rasizmas nėra vienintelė priežastis, dėl kurios aš išsigandau. Trump paprašė Robert F. Kennedy, Jr, žmogus, kuris klaidingai tiki, kad tarp autizmo ir vakcinų yra tiesioginis ryšys, vykdyti komisiją dėl vakcinų saugos ir mokslinio sąžiningumo. Tai galėtų pakeisti prieigą prie vakcinų, taupančių vaikų gyvenimą, ir tai yra siaubinga ir pavojinga galimybė. Mano jaunesnioji sesuo augo daug sveikatos problemų, ir virusai, tokie kaip gripas, – aš ir mano sveika sesuo galėjo greitai atsigauti, – dažnai nusinešė ją ligoninėje, kovojusiam už savo gyvenimą. Visi mes turime naudos iš bandos imuniteto, tačiau jai tai buvo gyvybės ir mirties reikalas. Mano kartai tikrai pasisekė, nes mes neseniai nematėme niokojančio tokio pobūdžio ligų kaip poliomielito, tymų ir meningito. Nepaisant to, kad tvirtai įsitikinęs, jis atsiduria nepastebimai ir neatsakingai, o dienos pabaigoje mirtinai. Ir mano vaikai bus tie, kurie kentės.

Kaip Trumpas paskelbia naujus žmones savo kabinetui, daugiau raudonos vėliavos pradeda didėti. Aš šerkšnau “Jeff Sessions” paramą pilietinių teisių praradimo įstatymams ir jo požiūrį į pilietines teises. Steve’as Bannonas, kaip vyriausiasis strategas, kelia susirūpinimą, kad vaiko auginimas bet koks lytis ar rasė yra bloga mintis. Aš esu nusivylęs, kad Betsy DeVos netgi yra svarstomas, nes jai trūksta patirties, kuri, mano nuomone, yra reikalinga švietimo sekretoriaus vaidmeniui užpildyti (ji netgi nėra gerai žinoma apie pagrindinio ugdymo teoriją, metų mokytojai Niujorko valstijoje turi žinoti, prieš baigdami savo pažymėjimus.) Nenurodydamas fakto, kad ji atsisako tiesiogiai prieštarauti šaunamiesiems ginklams mokykloje. Mintis, kad mūsų vaikai siunčiami į JAV mokyklą, kur šaudymai vis dar vyksta nerimą keliančiu tempu, yra siaubingi – ir tai būtų dar labiau, jei ji būtų atsakinga. Aš nestebiuosi, jei daugelis amerikiečių tėvų (ir potencialių tėvų) jaučia tą patį.

Pasibaigus dienai, nemanau, kad turime daug pasirinkimo, tikime, kad Trumpas (ir jo kabinetas) reiškia tai, ką jis sako. Kai kurie gali tikėtis, kad jo įkvepianti retorika buvo naudojama tik tam, kad būtų išrinkta, o jo sprendimai iš tikrųjų bus labiau nuosaikūs. Tačiau atrodo, kad jis yra pasirinktas žmones, kurie yra lygiai taip pat įkaitūs šalies vadovavimui, o jis nėra “nusausinti pelkę” kaip sakė jis.

Pasibaigus dienai, nemanau, kad turime daug pasirinkimo, tikime, kad Trumpas (ir jo kabinetas) reiškia tai, ką jis sako.

Visa tai daro tikimybę, kad Carlosas ir aš turėsime šeimą JAV. Mums pasisekė, kad palikimas mums yra galimybė dėl jo pilietybės (dažniausiai vizos išdavimo gyventi užsienyje įgijimas gali būti rimtas iššūkis). bet aš meluoju, jei sakyčiau, kad nesu nusivylęs, kad turėtume tai priimti taip rimtai. Kadangi gyvenimas šalyje, kuriam kyla moderni diktatūra ir iš pirmo žvilgsnio matęs, ką gali padaryti savo žmonėms, yra siaubinga. Augusto Pinochetas buvo Čilės diktatorius iki 1990 m. (Beje, jo pakilimas į valdžią buvo palaikomas Jungtinėse Amerikos Valstijose), o tai, kas atsitiko su kai kuriais politiniais tremtiniais, kurie nebuvo bėgti iš šalies, atvedė mane į ašaras. Moterys, įtarusios kitokios nuomonės, buvo sužeistos ant krūtų ir makščių. Žmonės buvo susieti su metalinėmis lovų rėmelėmis, kurios buvo su elektros srovėmis, deginamos galvijininkyste ir pasibaisėtino. Kai jie buvo nužudyti, jų kūnai išlipo į jūrą ir palikti savo šeimas be atsakymų. Tai buvo siaubinga, ir tik valstybės patvirtintos žiniasklaidos priemonės paskelbė tai, ko norėjo diktatūra.

Norėčiau tikėtis, kad čia niekada neįvyks, tačiau jei aš ketinu palyginti tai, kas vyksta dabar, šis nuolatinis išpuolis Prezidentas išrinktas Trumpas kalba apie “netikrą naujieną” ir viešai šmeičia kiekvieną, ko jis neturi ” t, kaip pirmasis žingsnis toje pačioje kryptyje. Carlosui, save ir daugeliui Carloso šeimos narių, Trumpas tampa lyderiu, kuris naudoja savo galią persekioti tuos, kurie nesutinka su ja ar nepatiko, atrodo nei nuotolinė galimybė, o tik tikėtinas rezultatas. Ir mes visi rimtai nerimaujame dėl to, kaip jis panaudos prezidento galią.

Aš tikrai nekenčiu galvoti, kad jei mes liktų JAV, mano vaikams bus pasakyta, kad jie nusipelno būti deportuoti, kad jie čia nepriklauso, arba kad jie automatiškai būtų vertinami kaip mažiau kompetentingi, gerai žinomi ir padori dėl visų minėtų priežasčių. Jie to nenusipelno. Ne todėl, kad jų natūra, puikus tėvas atsitiko, kad turi storus juodus plaukus ir puikią saulės bučinių odą. Ši šalis turėtų priklausyti mano vaikams taip pat, kiek jos piliečiai. Joms turėtų būti suteiktos tokios pačios galimybės ir saugumas. Taigi aš kalbėsiu ir pasisakysiu už juos tiek, kiek galiu, ir pakelsiu savo balsą, kol viskas pasikeis. Nes nesvarbu, kada – ar kur – nuspręsiu turėti vaikų, visi JAV vaikai turėtų jaustis saugūs, saugomi ir rūpimi.

Sekite Redbook Facebook.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 11 = 12