Gal ji pasakė pirmąjį piktavalą žodį. Galbūt jūs padarėte. Bet kuriuo atveju jūs ir jūsų geras draugas yra lauke. Jūs praleidote ją, bet jūs pažymėjote, vis dar skauda – ir pakimba. Jūs neturite idėjos, kaip teisingai padaryti. Laimei, turime tik reikiamus žodžius, kurie padės jums išeiti iš šios nepatogios situacijos, ir jūs galite išmokti jas naudoti. Tikrai tu gali.

1 žingsnis: nuspręskite atlikti pirmąjį žingsnį.

Jei galvojate: “Ei, aš turiu savo pasididžiavimą” ir noriu palaukti, kol ji skambins, – gerai, tai tik klaidinga, – sako Paulette Dale, daktaras, autorius “Ar tu sakai kažką, Susan?”: Kaip bet kuri moteris gali pasitikėti įtikinančiu bendravimu. “Jūs neturite pripažinti, kad padarėte nieko blogo ar kad jūs sukėlėte argumentą”, – pabrėžia Dale. “Visa tai, ką darai, yra pirmasis žingsnis link vertingos draugystės link”.

Žinoma, įlaipinant šį telefoną yra nervų krepšys, tačiau ar norėtumėte, kad tavo didžioji kovotė taps tarsi tau, kas žino, kiek ilgai? Jei vis tiek negalėsite pasidžiaugti savo pasididžiavimu, išmėgink save sugalvoti bent vienos svarbios priežasties, kodėl ji galėjo veikti taip, kaip ji padarė. Tai padės jums pamatyti, kad jūsų kovos istorijoje yra dvi pusės – tai padės jums lengviau pasiekti.

2 žingsnis: prieš skambinant, žinokite, ko norite iš pokalbio.

Ar tiesiog trokštate proga atsiprašyti už tavo vaidmenį? Ar galėtumėte geriau aptarti tai, kas lėmė kovą? Jei nedarysite šiek tiek pasiruošimo darbe, galite (iš nervingumo) tiesiog mumble kažką panašaus: “Labas, kas naujo?” ir pretenduoti, kad problema niekada nebuvo, sako Holly Weeks, autorius Streso išardymas iš stresinių pokalbių. Tačiau užkulisinis konfliktas jo neužmirš; laikui bėgant, tie blogi jausmai ir toliau tarp jūsų tarp dviejų.

3 žingsnis: atsargiai pasirinkite savo atidarymo liniją.

Leiskite jai sužinoti iš “get-go”, kad jai rūpi ir draugystė. Du siūlomi “Dale” atidarytuvai: “Mes nesikalbėjome tris savaites, o aš tavęs praleidau” arba “Klausykis, aš noriu, kad jūs žinotumėte, kaip aš nusivyliau, kad mes nesutiko. Mūsų draugystė man daug”.

4 žingsnis: būkite pasiruošę atsikratyti.

Deja, jos atsakymas gali būti ledinis: “Atsiprašome, tai yra blogas laikas man pasikalbėti”, “good bye”. Nors tai jaučiasi kaip plyšys į veidą, nesijaudinkite. Nepamiršk, kad jūsų skambutis greičiausiai nustebins ją, sako Dale, ir tuo metu ji gali būti užtvindyta emocijomis. Taigi, duoti jai laiką. Pasižiūrėkite maloniai, o gal ir po dienos ar savaitės, ji minkština ir skambina jums. Jei ne, po poros savaičių apsvarstykite galimybę rašyti savo pastabą, iš esmės pakartokite paprastą nuotaiką aukščiau. Po to palikite bet kokias tolesnes pastangas.

kovos friends

5 veiksmas: atsiprašome už tai, kam atsiprašau.

Atsakomybė už savo dalį sako: “Susitiksime iki pusės ir išspręskime”. Kai kurie pavyzdžiai:

Jei jaučiate, kad esate teisus, atkreipkite dėmesį į vieną dalyką, kurį akivaizdžiai apgailestauja: “Atsiprašau, kad mes jau taip ilgai nesikalbėjome. Sunku, kad neturėtume aptarti gyvenimo”.

Jei atsiprašau, kad per paskutinį nemalonų susitikimą su savo draugu nesate labai diplomatinis, galite pasakyti jai: “Klausyk, aš žinau, kad tą dieną aš nusivyliau apie X. Aš esu jautrus šiai konkrečiai temai. Atsiprašau, kad nepasakiau jums dar gražiau, kad susidūriau su problemomis tvarkydamas jį, “siūlo Dale.

Jei žinai, kad kažkas, ką tu padarė arba pasakė, labai jaudino, pasakykite jai nuoširdžiai, kad suprantate, kad jūs apgailestaujate tai pasakyti ir kad nenorėjote būti nepatogus, rekomenduojame savaitėmis. Pavyzdžiui, pabandykite tai: “Žinai, aš neteisingai tvirtinu, kad jūsų vyras nepadeda jums pakankamai pasiruošęs darbui. Aš pasakiau tai be mąstymo, kai mačiau, kaip tu pavargusi tavo dienai. Atsiprašau”.

6 žingsnis: sustiprinkite teigiamus jūsų draugystės jausmus.

Kaip šiltais žodžiais tariant: “Aš atsiprašau, kad tą dieną jus pasirodė, kai vėl pasirodė pietums, tiesą sakant, aš tikrai laukiu susitikimų – jie yra mano savaitę. ” Kaip ji gali būti niūriu po to, kai tai išgirdau?

7 žingsnis: atsisakykite optimizmo.

“Aš labai džiaugiuosi, kad mes tai ištiesėme” arba “Tai puiku būti vėl su tavim kalbėti”, turėtų daryti apgaulę. Ir šypsokis, kaip tu sakai – tavo draugas išgirs skirtumą. Po pokalbio: skambinkite jai dar kartą, tiesiog nieko nedarant. Jūs žinote, kad nepakartojama tyla?