Tuvalette iki numaralı sosyal medyaya giderken bir selfie mi alıyor? Yoksa anne hareketinin başlangıcı mı? Belki ikisi de, ama kesinlikle daha fazlası.

Genç Mumya’dan Blogger Sophie Cachia, Facebook’ta bir fotoğraf yayınladı baktı Masum, ortaya çıkana kadar – sürpriz! – tuvalete oturmuş, işlerine bakmıştı. Ve bununla birlikte, ebeveynlik gerçekten acımasız bir gerçekliğe ışık tuttu olduğu 7/24 iş. Çocuğun seni asla terk etmez. Ne zaman dökülüyorsun.

Ya da onun sözleriyle:

“Çıplak gözle, bu, Bobby & I’in standart sevimli fotoğrafına benziyor. Bu fotoğraf aslında bir kaka çekerken yakalanmıştı. Sadece hepinizin bilmesine izin verdiğimi düşündüm. Özellikle de yakında çocuk sahibi olmayı planlayanlar için Bu, senin. Hayatın. İyi geceler “

Konuyla ilgili yorum yapanların bazıları aşırı harcama olduğunu düşünürken, diğer anneler buna olumlu tepki veriyor. tamamen çıldırmış gerçek.

Bu altın! “Bir yorumcu yazdı.” Kızım onu ​​görmeyi istendiğinde, o zaman bunu temizlemek istiyor.!

“Ah çok çok doğru https://www.facebook.com/images/emoji.php/v6/f4e/1/16/1f644.png��, “başka bir yorumcu yazdı.”Benimki altı yaşında ve hala tahttayken benimle sohbet etmek için sebepler arıyor. Ama oradaysa, onun işini yapıyor mu? “Anne, hatta özel (gizlilik) duydun mu?” Bu evde tabii ki çifte standart yapıyoruz…https://www.facebook.com/images/emoji.php/v6/f2e/1/16/1f633.png��https://www.facebook.com/images/emoji.php/v6/f44/1/16/1f4a9.png��.”

Ve başka bir annenin benzer bir fotoğraf paylaştığı gibi, bir devrimin doğuşu bile olabilir, sadece daha özlü bir yazıyla.

Bu gönderiyi Instagram’da görüntüle

Sabah kakamı geçiriyorum. fml

Constanceandtribe (@mrsconstancehall) tarafından paylaşılan bir yayın

Belki bir hashtag zamanı? Belki … #letmomsgoinpeace.

(h / t Stir)

Facebook’ta Redbook’u takip et.