Çocuk bezi yeniden ziyaret edildi

Geçen hafta, Ethan’ı tekrar çocuk bezi giymeye ikna etmeye çalıştık. Gün boyunca değil. Ocaktan beri günlük olarak eğitim görmüş ve muhtemelen Mart ayından beri bebek bezi takmamış bir bebek bezi giymiyor mu? Nisan? Yeni okulunu ne zaman ziyaret ettim? Gelecek hafta oldu çünkü tur sırasında, hedefimiz olan okul öncesi sınıfta doğrudan bebek bezi almaya başlamak zorunda kalacaklarını belirttiler. Neden birkaç aylık bir süre için onu yürümeye başlayan sınıfta çalıştırsın ve sonra onu yukarı kaldır?

Sabah uyandığımız bir ay sonra Ethan’ın gece de bebek bezi bırakmasını öneriyoruz. Muhtemelen sabahları bezini ıslatmıştı, ama onlar tembel olduğumuz günlerdi (okudum: Diego’nun çok fazla bölümünü seyrederken kanepede uyuyordum) yukarı kaldı. Partisinin gecesi, şimdi 3 yaşında olup olmadığını sordu, O yataktan çıkmadan yatağa gitmek istedi !! SO SOĞUTMA olur! O çok büyük! ve evet, biz sadece böyle söyledik!!!!

Ethan heyecanlıydı çünkü o büyük bir çocuk olmaktan ve aynı zamanda onun çöplerine dokunmaktan ve bebek bezi kullanmamaya çalışmak, kendini tekrar tekrar tutmayı kolaylaştırıyor. Dışarıda oynarken bunu yaparken gerçekten harika (okumak: utanç verici). Her zaman görmezden gelmek ve işemek zorunda olup olmadığını sormak (bazen kimi yapar) diye sormak zorundayım çünkü o zaman komşuları görmek gibi mi? O bizim önünde mastürbasyon yapmıyor. Sadece işemek zorunda!

İlk gece bir başarıydı. Kendisiyle gerçekten gurur duyuyordu. Aslında ilk sekiz gece bir başarıydı. Sonra bir kaza geçirdi. Ve ertesi gece onu çişinde çiş yapmak zorunda kaldığı için uykusunda sersemleten bir topun içinde kıvrılmış olarak buldum ve gittiği sırada onu tuvaletin yanında tutmak zorunda kaldım. Ondan sonraki gece, kaza. Çocuk bezlerini tekrar gözden geçirmeye karar verdik, çünkü kendisiyle çok gurur duyuyordu ve bundan kurtulmak istemedik. Ama aynı zamanda, sadece 3’tür. Geceleri çocuk bezi veren genç taraftadır. Çocuk bezi giyiyorsa iyi olur..

Ethan kabul etmedi. Hakaret edildi ve sinirlendi ve onları takmayı reddetti. Ve bunu zorlamak istemedim çünkü birisi bana çocuk bezi giymeye başladığında, ben de işaretlenirdim. Bir hafta geçti. Bazı kazalarla bir hafta, gece banyonun bir kısmının ortalarında ve bazı başarılarda ve gece bulduğumda, birkaç ay, bir kaç yıl boyunca bir tür banyo acil olmadan gece uyumayacağımı kabul ettim. Banyo dolabında neredeyse tam bir Diego çekişi paketi.

O gece Ethan’ı giyebileceği süper serin büyük çocuk özel gece iç çamaşırını gösterdim. Şüpheli okul arkadaşlarından birinin eski okulunda giydiğini ve EJ’nin hızlı bir şekilde Diego’yu giymediğini ve Deigo’nun özel olduğunu ve Ethan’ın bunu kabul ettiğine dikkat çekti..

O zamandan beri her sabah kuruduğuna inanır mısın? Ama benim için bir sonraki doğum gününe kadar süper serin büyük boy özel gece iç çamaşırından vazgeçmemizi öneriyorum..

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

79 + = 85