Çocuklar için 10 gülünç eğlenceli egzersizler

görüntü

Getty Images

Bir fitness aşkı geliştirmek için asla çok erken değildir ve çocuğunuza bedeninden nasıl sağlıklı bir şekilde davranacağını öğretmekten daha değerli hiçbir şey yoktur. Bu eğlenceli (ve sinsi!) Alıştırmalar senin küçük olanı alır – ve sen! Ve, size, dışarıda çalışmanın gerektiğini hatırlatabilirler. eğlence.

eğlence exercises to do with kids

pinterest
SONRA İÇİN PIN

Çocuklarla daha fazla faaliyete mi ihtiyacınız var? Redbook Pinterest’te takip edin.

görüntü

Getty Images
Yoga

Anne ve Ben yoga dersleri her yerde iyi bir sebepten dolayı ortaya çıkıyor: Küçük olanla bağ kurmanın harika bir yolu değil, aynı zamanda çocuğunuzu en dikkate değer sağlık uygulamalarından birine de sunuyorlar..

görüntü

Getty Images
Zumba

Zumba sınıfında olmakla ilgili hiçbir şey çalışmak gibi hissetmiyor ve bu yüzden çocuklar için bu kadar harika. Bazı fiziksel aktivitelere katılırken, en iyi dans hareketlerini ortaya çıkaracak bir patlama olacak..

görüntü

Getty Images
Bahçesi Egzersiz

Oyun alanı sadece oynamak için değil – aynı zamanda küçük bir egzersiz için de harika bir yer. Orman jimnastiği salonunun etrafında dönüyor veya ekipmanlara tırmanıyor olsanız da, çocuğunuzu en iyi yaptıklarını yapmalarına izin vererek aktif olmaya devam edin..

İLGİLİ: 34 Eğlenceli Güz Çocuklarınızla Yapılacak Etkinlikler

görüntü

Getty Images
Yürüyüş

Yürüyüş, birçok nedenden ötürü mutlaka denenmelidir: Rahatlamak ve kaygıyı azaltmak için kanıtlanmış bir yöntemdir, teknolojinin dikkati dağılmadan çocuğunuzla bağ kurma fırsatı ve kalp atış hızını arttırır. Artı, kim senin zemin olarak muhteşem bir manzara ile egzersiz sevmiyorum?

görüntü

Getty Images
Koşu

Koşmaktan nefret eden herkes, muhtemelen daha genç yaşta geçirmiş olmayı isterdi. Döşemeye (hem zihinsel hem de fiziksel) çarpmanın ve çocuğunuzu gençken rutin bir hale getirmenin, daha kısa yollara katılmanıza rağmen daha sonra ödeyeceğiniz çok sayıda fayda vardır. (Koşu, çocuklar ve aralar için tamamen güvenlidir, bu arada – sadece onların kilometresini yavaşça artırdıklarından emin olun. Bazı uzmanlar ayrıca genç koşucuların 10 kilometreden daha uzun olmayan yol yarışlarına ve yol yarışlarına katılmalarını tavsiye eder.)

görüntü

Getty Images
Engel kursu

Çocukların engelli kurslarının ne kadar eğlenceli olduğunu hatırlıyor musunuz? Ve ayrıca ne zaman nefesiniz bittiyse, zıplamayı, sürünmeyi, sallanmayı ve etrafta koşmayı bitirdiniz mi? Çocuğunuz için arka bahçesinde mini bir versiyon oluşturun ve hayatlarının sürelerini yaşarken sağlıklı bir ter aldınız..

İLGİLİ: 26 Çocuklar için Eğlenceli Noel Etkinlikleri

görüntü

Getty Images
Kaya tırmanışı

Hiçbir şey çocuğunuzu kaya tırmanışına gitmek yerine dünya üzerinde daha fazla hissettiremez. İster spor salonunuzda olsun, ister gerçek bir tırmanma tesisiniz olsun, duvardan çıkın (eğitimli bir profesyonelin yardımıyla) tabi ki onların yükseklikleri korkusunu unutacak ve vücutta her kasları kullanırlar..

görüntü

Getty Images
Zamanlı Çöpçü Avı

Hiçbir çocuk küçük bir çöpçü avına hayır demez. Ama ante kadar iyi bir egzersizle sonuçlandığından emin olmak için. Evin etrafındaki eşyaların bir listesini sakladıktan sonra – ya da dışarıdan! – Bir zamanlayıcı bitmeden önce çocuğunuzu malları toplamaya çalışın.

görüntü

Getty Images
Halatlar Kursu

Çocuğunuzu bir halat kursuna götürmek onları gerçek bir Indiana Jones gibi hissettirecek. Odaklanma ve düşünme becerilerini geliştirmeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda onlara tüm vücudu çalıştıran bir egzersiz de verecektir..

İLGİLİ: 7 Ebeveynlik Gerçekleri Çocuk Doktorları Arkadaşlarına Söyle

görüntü

Getty Images
Tag Egzersiz

Kim büyüyordu? Çocuklarını ve arkadaşlarını arka bahçeye gönder ve birbirlerini yakalıyorlar. (Ve eğlenmeye de girmekten çekinmeyin!)

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 6 =