görüntü

Getty Images

Yeni gelişiniz için bebek kitaplarını ve popüler bebek isim listelerini inceledikten sonra küçük kızlardan biraz farklı düşünebilirsiniz. Ama değil çok farklı (Apple veya Kuzey gibi). Aşık olacağınız bu harika kız isimlerine göz atın ve bu onu gerçekten bir-bir-tür kılacak.

görüntü

Getty Images
Arden

Arden, “yüksek” anlamına gelen bir kelime türetilmiş bir Kelt adıdır.

görüntü

Getty Images
Manolya

Çünkü o bir düğme kadar sevimli ve bir çiçek kadar parlak olacak! Manolya aslında botanikçi Pierre Magnol’un adını taşıyan çiçeğin Fransızca kelimesinden geliyor..

görüntü

Getty Images
Kaia

Sosyal Güvenlik İdaresi’ne göre Kaia, 2015’ten 2016’ya 80 puan atladı – belki de Cindy Crawford’un kızı Kaia Gerber, modelleme kariyerine başladığı için?

İLGİLİ: 2018’in En Güzel Bebek İsimleri

görüntü

Getty Images
Çalıkuşu

Ebeveynler ilkinden Wren’i hatırlayabilir Açlık Oyunları film, ama isim de İngilizce “küçük songbird” anlamına gelir.

görüntü

Getty Images
Brooklyn

New York yerlileri için mükemmel bir isim, ya da ilk 50’de yarı popüler bir isim istiyorsanız, ancak henüz kadın bebek isimleri için ilk 20’ye ulaşmadıysa (bu sayı 2016’da 34. sıradaydı).

görüntü

Getty Images
elâ

Büyük, güzel ela gözlü gözleri olan küçük bir kız için (Kelly Clarkson’un hit şarkısı). 19. yüzyıldan beri kızlar için sevimli bir isim oldu..

İLGİLİ: Herhangi Bir Küçük Bir için 20 20 Unisex Bebek İsimleri Mükemmel

görüntü

Getty Images
bal arısı

Beatrix veya Beatrice’i kısaltmanın daha iyi veya daha havalı bir yolunu düşünebilir misiniz? Ben de değil!

görüntü

Getty Images
Söğüt

Willow Smith, 2000’den beri güzel bir kız olmasına rağmen, SSA’ya göre isim, kız bebek isimleri için ilk 100’e girmiştir..

görüntü

Getty Images
Callie

Caroline gibi daha geleneksel bir isme sahip olmak istiyorsanız, Callie onu kısaltmanın harika bir yoludur. Ayrıca Batı Kıyısı plajı da var, düşünmüyor musunuz??

İLGİLİ: Bebek Kızlar için 30 Anlamlı İsimler

görüntü

Getty Images
adaçayı

Adaçayı bilge bir insan ya da cesur bir baharatı temsil eder. Her iki şekilde de, bu anlamlı isim parlak bir geleceği olan küçük kızlara uygundur..

görüntü

Getty Images
Arizona

Konuşmayı gerçekten başlatmak istiyorsanız, kızınızı sizin için anlamlı olan bir yerin ardından adlandırın. Her ne zaman birileri ona ne zaman büyüdüğünü sorarsa, anlatacak harika bir hikayesi olacak..

görüntü

Getty Images
Adele

Adela’nın Fransız şekli, isim “soylu” anlamına geliyor. Dünyaya yeni giren bir bebek için oldukça güzel bir anlam. Ayrıca, adı en iyi şarkıcılardan biri ile paylaşacak..

İLGİLİ: 2018’de Kızlar için 10 En İyi “S” İsimleri

görüntü

Getty Images
Reese

Reese, Galler’in “coşku” anlamına gelen, Rhys’ın Anglicized formudur. Geldiğinde çok fazla neşe ve coşku hissedeceksin, bu yüzden isim tamamen uygun..

görüntü

Getty Images
Frankie

Bir unisex ismine sahip olmak ne kadar havalı? 2018, yeni trende atla. Frankie aynı zamanda Frances’ın sevimli bir kısaltmasıdır, isterseniz daha resmi bir ismi var..

görüntü

Getty Images
Embry

Embry, “düz tepeli tepe” anlamına gelen İngiliz kökenlidir. İsim hiçbir trend grafiğine çarpmadı (henüz), ancak bu yenilikçi monikerin söz verdi. Emma ya da Emily gibi popüler isimlere harika bir alternatif.

İLGİLİ: Bu 2018 yılında Bebek Kızları için En İyi İsimler Olacak