Sonraki Barbekü’de Ante Up için 9 Yolları

görüntü

Miki Duisterhof
Bu yaz, Katie Lee’nin kolay barbekü güçlendiricilerle, barındırma becerilerinizde sıcaklığı artırın.

görüntü

Miki Duisterhof

Ünlü şef ve yemek eleştirmeni Katie Lee’nin ilk romanı (ve fab plajı okudu) Groundswell şimdi ciltsiz olarak kullanılabilir – ancak yemek pişirme işçiliğinden kurgu yazmaya geçtiği için ev sahibi oynamaktan vazgeçtiği anlamına gelmez. Eski Bayan Billy Joel olarak, onun fantezinin adil payına katılıyordu, ama en yakın arkadaşları için düşük anahtarlı yaz barbeküsünü atmak kadar mutluydu. Şampanya ve beyaz masa örtüsü gerekmez; arka bahçelerini bir şeyden çok ama sıkıcı yapan birkaç özgün dokunuş. Bu kolay ipuçları ile kendi ızgara festivalinizi yükseltin.

dondurulmuş fruit

Getty Images
Dondurulmuş meyve

Yenileyici tatlı bir büküm için, soda ve seltzerde buz yerine dondurulmuş meyve kullanın. Oyununuzu sevimli buz küpleriyle tamamlayın: Donmadan önce buz tepsinizin her küpüne bir meyve koyun..

soslar station

Getty Images
Topingler İstasyonu

Bir çeşni olmayan bir burger, ızgarasız bir arka bahçeye benziyor – daha yenilebilir hesaplamalar daha iyi. Ketçap ve mayonezin ötesine geçerek, bütün hardal ve peynir çeşitleri, ufalanmış domuz pastırması, guacamole, jalapenos, turşu, soğan, barbekü sosu ve salsas içeren bir masa hazırlayın.

salamura veggies

Miki Duisterhof
Turşu Sebzeler

Salamura artık sadece salatalık için değil, soğan, havuç, karnabahar ve biber turşusu yapmayı deneyin. Onların eşsiz lezzetleri her zamanki barbekü paletinize moral katacak.

bir bounty of burgers

Miki Duisterhof
Burgers Bir Bounty

Kıyma sığır çok fakir olabilir. Karides, kuzu, ton balığı ve somon gibi farklı burger çeşitleri ile deney yapabilirsiniz..

Klasik burger üzerinde bu 5 lezzetli büküm deneyin.

uzmanlık buns

Getty Images
Özel Çörekler

Harika Ekmeğinizde, dünyevi bir şey için ticaret yapma zamanı. Burgerlerinizi lezzetli börek veya soğan çöreklerinize ekleyin.

Mısır on the cob

Getty Images
Cob üzerinde Mısır

Izgarada biraz mısır atın ve ardından Parmesan peyniri ve biber tozuyla klasik barbekü yemeklerini canlandırın. Eğer baharat sizin işiniz değilse, lezzetli bir bitki örtüsü için oda sıcaklığında tereyağını taze fesleğen ile karıştırmayı deneyin..

Kova o beverages

Getty Images
Kova o İçecekler

İçeceklerin durumunun üstesinden gelmeye gerek yok: Clos Du Bois Chardonnay ve Cabernet Sauvignon gibi beyaz ve kırmızı bir şarap ve Izze köpüklü meyve suyu gibi alkolsüz bir seçenek servis edin. Şişeleri masanızdaki buzla dolu metal bir kovaya koyun ve misafirler kendilerini şık merkezin dışında sunabilirler..

ızgara pizza

Getty Images
Izgarada pizza

Barbeküde sadece sosisli ve sosisli sandviç servis edebileceğinizi kim söylüyor? Neden ızgara pizzayla biraz şey değiştirmiyorsunuz? Evet, bizi duydun: Hamurunu doğrudan ızgaraya koyun, bir dakikalığına pişirin, çevirin, daha sonra en sevdiğiniz topaklarınızı ekleyin..

Izgara yapabilirsiniz o?!

kabak chips

Miki Duisterhof
kabak cipsi

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 − = 60