Sonraki Yapacak Parti Fikirleri Instagram Instagram-Ünlüleri Getir

görüntü

Parti planlamanızı bir sonraki seviyeye taşımak için bu basit ipuçlarını kullanın.

görüntü

İddialı mutfak
İçeceklerinizi Götürün * In * Fruit

Tropikal meyveleri kokteyl bardağına çevirmekten daha kolay olan nedir? Ananaslı deri veya karpuz kabuğu olsun, hiç kimse birkaç çekim yapmadan direnemeyecektir – özellikle eğer bu özellik Ambitious Kitchen’dan geliyorsa.

görüntü

Ev yapımı Hooplah
Uni-corny yap

İnsanlar tek boynuzlu atları sever – evet, hatta yetişkin yetişkinler. Parlak, mutlu renkler sadece fotoğraf çekmek için yalvarıyor, bazı göz alıcı tatlılar – bu pamuk şeker tek boynuzlu at parti partisi gibi – ister büyülü bir dekor olsun.

görüntü

Megan Welker Fotoğrafçılık
Epic Tablo Ayarları Oluştur

Konuklarınız masada iyi vakit geçiriyorlarsa, fotoğraf çekmeye daha iyi olur. Megan Welker Photography tarafından yakalanan bu ayardan biraz hakaret edin, ‘gram için daha mükemmel olamazdı.

yaz party ideas

Renkli Yap

Her şey gökkuşağı anında Insta-layık, bu yüzden Bewitchin ‘Kitchen bu renkli şampanya yüzer hizmet etmelisiniz. Alkol birleştirdiklerinden beri ve sorbe, her zaman bir hit.

İLGİLİ: 11 Yaz Partisi’nin Daha Sağlıklı Olmasını Sağlamanın Kolay Yolları

yaz party ideas

Bazı şenlikli Floaties kapmak

Mini havuz şamandıra içecek tutkunları anında bir araya geldiklerinin yıldızları haline geliyor. Sadece misafirlerinizin içkilerini kimin aldıklarını takip etmelerine yardımcı olmayacak, aynı zamanda sevimli ve herşey beğeniler.

yaz party ideas

Oyunlar Getir

Kim bahçesinde oyun oynamayı sevmez? İnsanlar her zaman barbekü için geldiğinde dev bir Jenga oyunu (bunu DIY yapabilirsiniz!) Büstü. Yemek pişirirken herkesi meşgul ediyor ve oynamak çok eğlenceli.

görüntü

Getty ImagesJamie Grill
DIY Kokteyl Barı

Kokteyl oyununu bir sonraki seviyeye taşı. Aynı eski bira, şarap ve likör seçeneklerini servis etmek yerine, bir sonraki toplantınızda bir DIY kokteyl barı oluşturun. Hafta içi bir haftasonu geçirmeniz gerekiyorsa, bir mimoza barı veya bir Bloody Mary barı deneyin..

İLGİLİ: Gün Kapalı Başlamak için Brunch Kokteyller

görüntü

Bir şey turkuaz nezaket
Benzersiz Ayrılık Hediyeler

Müthiş partinizi hatırlamak için konuklarınıza birşeyler verin..

görüntü

Getty Imagesdenistorm
Off-Beat Tatillerini Kutlayın

Her zamanki bir tatili kutlamak için bir parti atmak, tatlı ve tuzlu turtalarla tamamlanan yıllık ‘Pi Günü’ partileri gibi her zaman iyi bir zamandır. Bir Noel ya da Cadılar Bayramı partisi gibi değil, çünkü insanların bunaldığı ve sular altında olmadığı bir zamanda. onlarca parti davet ediyor. “

görüntü

Getty
Aydınlatmanızı Artırın

Mood aydınlatma, her ilişkide önemli bir içeriktir, bu yüzden Noel ışıklarınızı hareket etmeyen her şeye bağlayın!

görüntü

Getty
Mükemmel Punch Kase

Bir yumurtayı ucuz kırmızı şarap sürahisi ile doldurun, suyu da içeren küçük bir maraschino kiraz kavanoza atın ve kireç, limon ve portakal dilimleri her birine yarım düzine ekleyin. Kolay ve eğlenceli bir yumruk için sekiz saat buzdolabında karıştırın..

İLGİLİ: 16 Sofistike (Çeviri: Çok Tatlı Değil) Parti Yumruklar

görüntü

Getty
Müziğinizi planlayın

Parti müziğini önceden planlamak kesinlikle buna değer. Her şeyi yoluna koy, ama şarkıların gece boyunca biraz daha hızlı ve eğlenceli hale geldiğinden emin ol. Şarkıları bir CD’ye yazın – ve misafirlerin gecenin sonunda bir kopyasını istemeleri halinde şaşırmayın.!

görüntü

Getty
Tatlılarınızla Eğlenin

Dondurma, sıcak şekerleme ve çok sayıda ev yapımı krem ​​şanti içeren bir muz-split bar gibi sadece tatlılar servis edin.

görüntü

Getty
Karaoke ile Çıldır

Bir karaoke makinesini kiralayın – çevrimiçi olarak veya ‘görsel-işitsel’ altındaki sarı sayfalarda bulabilirsiniz. Ama herkesin çok utangaç olması durumunda bir düet için ilk önce ‘sahneye’ gitmeye hazır olun..

görüntü

Getty
Senin Bartending Oyunu Adım

Gerçek bir barmen kiralayın ve iki alışılmadık içecek seçeneği için malzemelerle bir bar kurun (örneğin, modaya uygun bir his için eski moda cazibe ve kan-turuncu martiniler için yan sepetler).

İLGİLİ: Amerika’dan En İyi 50 Kokteyl Tarifleri

görüntü

Getty
Gerileme Temaları ile Yaratıcı Olun

“Cehennemden Gelen Balo” ı atın. Kızların giydikleri en kötü nedime elbisesi giydirmelerini ve sonra da en güzel müzikle dans etmelerini sağlayın – Peter Cetera, Richard Marx ve Phil Collins.

görüntü

Getty
Senin meze ile eski okulu git

Ordövrler gelince retro git: Annenin günlerinde partiye katıldığı şeyler sunun, ekşi krema ve soğan çorbası daldırma ve fırında pişmiş ananas parçaları pastırma.

İLGİLİ: 20 Mağaza-Aldım Parti mezeler Çok İyi Kimse onlar ev yapımı değil bilecek

görüntü

Getty
Eğlenceli Şekerleri El Üzerinde Tut

Konukların aynaya koymaları için geçici bir dövme dövmesi (tattoofun.com) yerleştirin.

görüntü

Getty
Bunun yerine parmak yemek için tercih

“Şirketiniz gelmeden yarım saat önce pizza sipariş edin ve turtaları daha küçük, ısırık parçalarına ayırın.”

görüntü

Getty
Çocukları unutma

Konukların daha uzun süre kalmalarını sağlayın: Bir çocuk bakıcısına (ya da çocuk sayısına bağlı olarak ikiye) katılın ve insanların gece boyunca küçük olanları getirmek için iyi olduğunu söyleyin.!

İLGİLİ: Hayır, Sizin Çocuklar Can Değil Benim düğün gel

görüntü

Getty
Senin Ruh Müzik Up Spice

On yıllarca on yıllardır hit şarkıları çalın: Altmışlı yıllarla başlayın ve şimdiye kadar çalışın.

görüntü

Getty
Fondü ile Em Yem

Köpüren peynir ya da çikolata fondüleri üzerine sarılmanın ve yiyeceklerin kayıp parçalarının kazılmasının insanları gerçekten gevşetmesini sağlar..

görüntü

Getty
Kostümlerle Zeki Olun

Herkesden James Bond ya da James Bond bebeği olarak gelmesini isteyin. O zaman albümü oyna 007 Klasikler ve televizyonda birkaç 007 film oynattı – ses kapalı – arka plan efekti olarak.

görüntü

Getty
Keg’i geri getirin

Neden güncelleştirilmiş bir kegger atmıyorsunuz? Ne tür ithal markaların fıçı büyüklüğünde olduğunu ya da az bilinen bir yerel bira fabrikasından sipariş alabilmeniz için yerel içki mağazalarınızı kontrol edin..

İLGİLİ: Her Yemekte Bira İle Pişirmenin 16 Yolu

görüntü

Getty
Dansı Bırak

Konuklara bir saatlik grup dersi vermek için bir dans eğitmeni kirala. Herkes, Macarena ve Elektrikli Kaydırak gibi zorlu bir zaman öğrenme (veya yeniden öğrenme) dansına sahip olacak.

görüntü

Getty
İsim Oyununu Oynat

Odada herkese isim verebilecek kişilere ödül vereceğinizi duyurun. Herkesin başkalarıyla tanışmak için çok çaba sarf etmesini sağlayan bir teşvik..

görüntü

Getty
Mumlarla Yaratıcı Olun

Dışarıda ev sahipliği yapıyorsanız, yere serpiştirilmiş mumlarla zarif bir hava ayarlayın..

İLGİLİ: 16 Hosting Kuralları Kate Middleton Asla Kesmeler

görüntü

Getty
Mix ve Mingle

Herkesden çok iyi bilmedikleri bir kişiyi (belki de sağlık kulübünden bir arkadaş veya işten yeni bir kişi) davet etmelerini isteyerek ilginç bir kalabalığın olmasını sağlayın.

görüntü

Getty
DIY bir Photobooth

Herkes bir fotoğraf kulübesini çok seviyor, bu yüzden kendinizinkini kurun! Bir tür stand, bir iPad ve Snap Booth gibi bir uygulamaya ihtiyacınız olacak. Eğlenceli bir arka plan oluşturun (renkli bir sayfa veya güzel bir duvar kağıdı iyi çalışır) ve bol bol sahne sağlar ve misafirler bütün gece eğlenebilirler..

görüntü

Getty
Bir Taraf Hashtag’i Yaratın

Bir parti hakkında en iyi parti – orada olmanın dışında, duh – ertesi gün eğlenceyi yeniden canlandırıyor. Fotoğraf gönderirken kullanacakları bir hashtag sağlayarak, misafirleriniz için kolaylık sağlayın. Orada herkes (ve cevapsız olanlar) neleri kaçırdıklarını görmek için ertesi güne kayabilirler.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 76 = 84