görüntü

Yine yılın bu zamanı: İster sev ister sevin, ister dışarı çıkın, eğer Noel müziği ile sular altında kalacaksınız. Evdeki yetişkinler için stresli ve duygusal olarak boşaltılabilen bir sezon için, saklamakta olan restoranların ve restoranların tercih ettiği Noel müziği versiyonu, ustaca ve neşesiz görünüyor..

Bak, Paul McCartney’in Harika Noel Zamanını ilk kez duyduğum kadar çok seviyorum (genellikle Kasım ayı ortalarında), ama üçüncü ya da dördüncü kez (bir gün içinde) geliyor. Noel’de savaş ilan et … ve Paul McCartney.

Çocukları yatağa yatırdıktan sonra tatil ruhu içinde kalmak istediğinizde ne olur, ancak siz ve partnerinizin daha önce gerçekleşmiş olan “tatsızlık” a geri dönmesini sağlayacak bir şey dinlemek istemezsiniz. alışveriş merkezinde Build-A-Bear Workshop’taki gün?

Burada, büyük bir Yule Tide funk içinde, egzersiz yapmak, poponuzu teneffüs etmek, ya da sadece eski güzel bir şekilde wallowin yapmak için harika bir yetişkin müziği listesi var..

1. Albert King – “Santa Bazı Seviyeleri İstiyor”

Bu funk için ayarlanmış bir Whys Guy tatil kolonu gibi.

2. Clarence Carter – “Backdoor Santa”

Bu çok kirli bir Noel şarkısı, ama Strokin ‘ve Let’s Get a Quickie gibi şarkılarla şarkı yapan bir adamdan daha az şey bekler miydin? Rap taraftarları bunun ana tatil isabetlerinde “Hollis’te Noel” adlı korna bölümü RUN DMC örnekleri olduğunu anlayacaklar.

3. LeBon LeBon – “Noel İçin Megan Fox”

Bu, Facebook beslememde yükselen bir şarkıdır çünkü liseye gittiğim bir adam tarafından gerçekleştirilmiştir. Özellikle Noel için Megan Fox istemiyorum, bu yüzden bu numaradan hoşlanmamayı tercih ettim, ama aman, akıl almaz, utangaç ve aynı anda cinsel imalarla dolu. Noel partisinde dans etmeyi düşünmek istemiyorsan, daha fazla bakma.

4. Tom Bekler – “Minneapolis’te Bir Hooker’den Noel Kartı”

Kendisiyle ilgili espri anlayışına sahip olan tatil müziğinin bastırılması zor gelmekle; Tom, burada bekler. Madonna’nın Santa bebeğinin alışveriş merkezindeki bir güne mükemmel panzehir. Harika düşünceli hikaye anlatmak, harika bir içki şarkısı ve açıkçası, alışveriş merkezinde bir gün sonra ikisine de ihtiyacınız var..

5. Sharon Jones ve Dap Kings – “Projelerde Baca Yoktur”

Burada küfürle suçlanabilirdim, ama aklımda, bu James Brown Noel Baba, Get Straight’e git. Sharon Jones sadece bu kadar iyi.

6. Loretta Lynn – “Bu Yıl Noel Ağacınızı Dekore Etmeyeceğim”

Bu Loretta Lynn şarkısının Backdoor Santa gibi kirli olabileceğini düşünüyorum. Sanırım Noel ağacının gerçekten bir Noel ağacı mı yoksa mecazi bir penis mi olduğuna bağlı. İnsanlar bana bazen bir Noel ağacının sadece bir Noel ağacı olduğunu söylüyor, ama onlara inandığından emin değilim..

7. Bill Anderson – “Po” Noeller Noel “

Sanırım Noel’de kırılmak ve en iyisini yapmak için daha fazla şarkıya ihtiyacımız var. Ayrıca zengin insanlardan çalmakla ilgili hoş bir anekdot içeren herhangi bir Noel şarkısı özel bir sözü hak ediyor. Bill Anderson orijinal% 99! Noel kutlaması.

8. “Sessiz Gece” – Çoklu Sanatçılar – Tanya Tucker Version

Özellikle geleneksel Noel standartlarından çok hoşlanıyorum. Bu şarkının çok sayıda harika versiyonu var ama bunu seçtim çünkü Tanya Tucker’ın Lego talimatlarını dinleyebilmeyi.

9. Pogues – “New York’un Masalsı”

Barda bu şarkıyı duyana kadar tatil mevsimi değil … ve bir dövüş patlak veriyor..