obraz

Od naszych ulubionych nowych zszywek do garderoby (Witaj, jasny dżins!) Do trendów, na które nie możemy się doczekać, aby na zawsze pocałować się na pożegnanie (spuścić spodnie w kroczu, czy ktoś?), Spoglądamy wstecz na oświadczenia krawieckie z ubiegłego roku.

obraz

1. Najlepszy trend w modzie: Mad Men Style

Odrodzenie sylwetki fit-n-flary jest tym, co nas cieszy. To jedna z najbardziej uniwersalnych sukienek, jakie kiedykolwiek stworzono, i cieszyliśmy się, że ta tendencja się powtórzy.

obraz

2. Najgorszy trend w ubieraniu: zbyt ciasny, zbyt krótki

Noszenie ubrań, które są zbyt małe, jest nieuchronną modą, ale w tym roku widzieliśmy mnóstwo sławnych strojów sportowych, które były zbyt ciasne i zbyt krótkie. Nie ma nic złego w popisywaniu się majątkiem, ale panie, zróbcie to gustownie.

obraz

3. Najlepszy trend w dżinsach: podstawowe kolory

Zakochaliśmy się w tym nurcie. Noszenie jasnego jeansu jest jednym z najprostszych sposobów na uzyskanie koloru w swojej garderobie.

obraz

4. Najgorszy trend denimowy: Jeggings

Jeggowania są prawie powszechne unpochlebne (chyba że jesteś wykałaczką), więc jesteśmy bardziej niż gotowi, aby się z nimi pożegnać. Gdy przybyła Pajama Jean, wiedzieliśmy, że posunął się za daleko.

obraz

5. Best Eveningwear Trend: Tuxedo Jacket

W naszym wrześniowym numerze Rachel Zoe powiedziała nam, że to jej ulubiony trend, który może nosić każda kobieta. Zgadzamy się. Są na tyle wszechstronne, że można jeździć z dnia na noc i można je znaleźć w każdym przedziale cenowym.

obraz

6. Najgorszy trend w wieczorowej odzieży: krótkie spodenki i dziwne obcasy

Nie ma lepszego sposobu, aby wyglądać jak dziwka w szykownej imprezie niż nosić krótkie spodenki i super wysokie obcasy. Jest to trend, który mamy nadzieję zniknąć i szybko.

obraz

7. Najlepszy trend drukowania: Naturalne drukowanie zwierząt

Od odważnych butów i torebek po swetry, spódnice, a nawet dżinsy, całkowicie wykopujemy naturalny trend w druku zwierząt. Jedna (lub kilka!) Tych pozycji z łatwością dodaje trochę zainteresowania do podstawowego zestawu.

obraz

8. Najgorszy trend drukowania: Day-Glo Animal Print

Neon najlepiej zrobić po prostu; dodanie odbitki zwierzęcej to za dużo trendu na raz.

obraz

9. Best Forgiving Silhouette Trend: Silky Button Down Shirts

Idealne do biura z ołówkową spódnicą, na weekend z dżinsami i na noc z mini; może to być najbardziej uniwersalny trend roku.

obraz

10. Najgorszy przebaczający trend sylwetki: spodnie z obniżoną kroczą

Te spodnie mogą zapewnić ci dużo miejsca do oddychania, ale nie są szczególnie atrakcyjne. Opuść kroczek i wybierz zamiast tego jedwabiste drukowane spodnie. Ten sam efekt, mniej haniebności.

obraz

11. Najlepszy trend akcesoriów: Oxfords / Brogues

Odzież męska dla kobiet pozostanie tu i tak nam się to podoba. Jak możemy nie przyjąć trendu obejmującego wygodne, płaskie i odpowiednie buty biurowe?

Szpilki, fringe, sequins: Pick one, but not all please.

12. Najgorszy trend akcesoriów: nadmiernie zdobione torebki

Szpilki, frędzle, cekiny: Wybierz jedną, ale nie wszystkie proszę.

obraz

13. Najlepszy wizualny trend złudzeń: blokowanie kolorów

Ten trend skupia się na pochlebstwach i sprawianiu, że kolor działa na Twoją korzyść. Opanuj to i znajdziesz nieskończone kombinacje strojów poprawiających figurę w swojej szafie.

obraz

14. Najgorszy wizualny trend złudzeń: Monokinis

Jest coś zdecydowanie nie seksownego w bikini połączonego cienkim paskiem materiału, który zakrywa pępek. Dobrze?