1

Vanessa Trump nie jest zbyt polityczna

obraz

ŚwiergotVanessa Trump

W przeciwieństwie do jej teścia i męża, Vanessa głównie trzyma się uroczych chwil lub zdjęć swoich dzieci – i nie robi tego zbyt często. Mama pięciorga nie ma Instagrama (w przeciwieństwie do jej wkrótce-byłego ex), ale aktualizuje na bieżąco obserwatorów na Twitterze na @MrsVanessaTrump. (Jej biografia: “Jestem matką 5 niesamowitych dzieci, moje dzieci są moim życiem!”)

2

Ich dzieci uderzają w salę gimnastyczną jak tato

Poranny trening z Kai. Silna dziewczyna @crossfit. #girlpower #daddysgirl #family #weekend #crossfit

Post udostępniony przez Donalda Trumpa Jr. (@donaldjtrumpjr) na

Donald Jr. lubi publikować swoje treningi crossfit na swoim Instagramie, więc to naturalne, że chciałby także zaangażować swoje dzieci w akcję. Co kilka tygodni podzieli się z nim nową procedurą treningową w podpisie lub opublikuje motywacyjne zdjęcie swoich maluchów rano na siłowni.

3

Vanessa jest niewygodna w świetle swojej rodziny

obraz

Instagram

W lutym Vanessa została wysłana do szpitala po otwarciu listu skierowanego do Donalda Jr. w ich domu na Manhattanie. Wewnątrz znajdowało się zagrożenie wraz z tajemniczym białym proszkiem. (Później znaleziono skrobię kukurydzianą.) Źródła mówią Strona szósta że nie czuje się dobrze z powodu niedawnego zainteresowania jej rodziną i martwi się o ich bezpieczeństwo przez cały czas.

4

Donald Jr. robi czas dla swoich dzieci

Bez względu na to, co się dzieje w porze snu, przytulanie się smerfem powoduje uśmiech Yuge na mojej twarzy. #bedtime #daddysgirl #cuddle

Post udostępniony przez Donalda Trumpa Jr. (@donaldjtrumpjr) na

Podczas gdy jego ojciec prowadzi Biały Dom, zajęty przedsiębiorca prowadzi obecnie Organizację Trumpa. Nadal jednak udaje mu się spędzać czas ze swoimi dziećmi, bez względu na to, czy są na wakacjach, czy po prostu spędzają czas w domu. Publikuje mnóstwo selfie z dziećmi na Instagramie i jest jasne, że pomimo gorączkowego harmonogramu mają bliskie więzi.

5

Oboje rodzice podkreślają wagę patriotyzmu

obraz

ŚwiergotVanessa Trump

Vanessa i Don Jr. mają głęboką miłość do swojego kraju. Oprócz odwiedzania dziadka Donalda w Białym Domu, para zabiera dzieci na lokalne imprezy, aby wspomóc egzekwowanie prawa i świętować święta narodowe.

6

Donald Trump Jr. jest dumny z podnoszenia silnych kobiet

Kai kopie mój tyłek na dzisiejszy dzień #internationalwomensday. �� Moje dziewczyny są twarde, silne, inteligentne i niezależne. Doskonałe cechy do dominacji w życiu. #girls #daddysgirl #women

Post udostępniony przez Donalda Trumpa Jr. (@donaldjtrumpjr) na

Don Jr. zaznaczył Międzynarodowy Dzień Kobiet tym postem na Instagramie, świętującym swoje “twarde, silne, inteligentne i niezależne” dziewczyny.

7

Donald Jr. Uczył swoje dzieci, by uwielbiać wspaniały wypoczynek na świeżym powietrzu

Kolejna kompilacja przygód dla mojego małego mężczyzny, Donniego, w dziewiąte urodziny. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co nadchodzące lata przynoszą nam kumpla. Pozwól dzieciom przebywać na świeżym powietrzu wcześniej i często … nie pożałujesz. #outdoor #kids #outdoorkids #birthday #boy #fatherandson #adventures

Post udostępniony przez Donalda Trumpa Jr. (@donaldjtrumpjr) na

Trumpowie mają dom w Roscoe w stanie Nowy Jork, gdzie spędzają weekendy na polowaniach i wędkarstwie. Don Jr., zapalony myśliwy, wyraźnie przekazuje swoją miłość do dzieci na zewnątrz. Na 9-letnie urodziny Donnie napisał wielki kolaż z okazji ostatnich połowów syna.