Jums nereikės laukti, kol jūsų kitas kirpimas užfiksuos nuotrauką – puikus išpūtimas. Su keliais gudrybėmis ir tinkamais produktais, tai visiškai galima padaryti namuose. Žinoma, yra tam tikras metodas ir šiek tiek bicepo veiksmai, bet tikrasis paslaptis yra pirmas žingsnis. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kokį triuką trūko.

vaizdas
Jason Kim

vaizdas

1 žingsnis: išnaudokite savo dušą

Kaip tu plauti jūsų plaukai daro didelį skirtumą. Pirma, jums reikia šampūno, kuris yra be sulfatų. (Tai pasakys apie buteliuką.) Tai reiškia, kad tai nebus tokia griežta, o jūsų plaukai bus mažiau linkę. Mes mėgstame “L’Oréal” pasirinkimus be sulfatų, kaip EverPure Frizz-Defy šampūnas ir kondicionierius. (Ir mes ne vieninteliai – šampūnas laimėjo itin gailžią “Oprah Beauty Award”.) Antra, vandens tempai skiriasi. Jei turite riebius plaukus, galite pasinerti; sako “Cash Lawless”, Niujorke įsikūrusio šukuosena. Aušintuvo vanduo neleidžia kondicionieriui suskaidyti, todėl geriau pakilsite ant drėgmės. Po to, po dušu, kol plaukai vis dar bus šlapi, apverskite jį aukštyn kojomis ir įpilkite mažą serumo išspaudimą, pvz., “L’Oréal EverSleek Frizz Finish Oil-in-Serum”. Naudokite šerno šerių šepetėlį, kad įsitikintumėte, ar jis tolygiai paskirstytas.

vaizdas
Jason Kim

2 veiksmas: padalijimas ir užkariavimas

Štai kur kantrybė atsiperka. Išdžiovinkite plaukus vidutiniu šilumos nustatymu, dirba 2-4 cm pločio sekcijose. Kiekvieną sekciją ištraukite tiesiai šepetėliu po plaukais, kai pūsite džiūvę plauko švaistiklį, beveik paliesdami džiovyklą prie teptuko, kaip ir jūs einate. Kai pasieksite sekcijos pabaigą, nuleiskite šepečiu žemyn, iki galo iki galvos. Laikykite dulkėtojo džiovintuvą taip, kad jis būtų pažymėtas ant šepetėlio, truputį vingiuokite, kad jis nepatektų į orą. Praleiskite priekinę dalį dabar.

vaizdas
Jason Kim

3 žingsnis: su juo susitinkate

Po to, kai visiškai išdžiovite sekciją, nulenkite pirštais ir užfiksuokite juos į vietą. Dabar čia yra apgauti: kai jūs įpakuojate savo plaukus, apvyniokite aplink savo žymeklį ir vidurinius pirštus, bet nukreipkite pirštus tiesiai į veidrodį, o ne į savo akis. Tada palikite mažą sekciją pabaigoje iš ritės, kol ją užklijuosite. Tai padidina atotrūkį, kad jūsų plaukai atrodytų salono stiliumi, tačiau lenką išlaiko iki galo.

vaizdas
Jason Kim

4 veiksmas: pakelkite garsą

Kai baigsite džiovinimą ir nulenksite visus skyriai, pasitarkite su priekine ir viršutine dalimis. Užuot įdėję šepetį po skiltimi, pradėkite jį išdėstydami atsilieka skyrius. Tai sukurs pilnatvę karūnoje – įspūdingas profesionalo ženklas. Tada pabandykite sukti, kaip ir kiti skyriai.

vaizdas
Jason Kim

5 žingsnis: pasipriešinkite

Išimkite spaustukus ir paleiskite rankas per plaukus. Šepetys, kad atlaisvintų garbanas. (Jei tirštesni plaukai, naudokite plačią danties šuką.) Užbaikite kitą serumo nugarą, kad galėtumėte papildomai spindėti.

Drabužių spinta: Kate Powell. Mados kreditai: “Paige” viršutinė juostelė, 168 dol., Paige.com; H & M tankas, panašus stilius adresu hm.com; AF Mėnulio auskarai, mažos žvaigždės karoliai, mažų žvaigždžių žiedas ir M lūpų žiedas, panašūs stiliai “afhouse.biz”.