15 šeimos atostogos jums reikia imtis savo vaikus, kol jie auga

NACIONALINIS PARKAS

Šeima vacations

CIARA PHELAN


Didžiosios Smoky Mountains nacionalinis parkas, TN

Ironiška, kad nuotoliniu būdu išpuolio metu reikalingas didžiulis pakavimo ir pasiruošimo darbas kiekis (ar jau žinote, ką daryti, jei įlipate į lokį?), Todėl čia yra paslaptis: prisijunkite prie “Walk in the Woods” ekspertų ( nuo 275 JAV dolerių vienam asmeniui), pasivaikščiojant po miškus ir pievos Didžiojo dūminių kalnų nacionaliniame parke. Kelionė svyruoja nuo lengvų šeimyninių išvykų iki ekstremaliomis ekspedicijomis patyrusiems keliautojams. Visi jie apima kempingų įrangą, pakavimo žaidimų planą ir talpyklą pritaikytą kuprą, ir tonų patarimų lokyse, pūslelėse ir kt. Dykumoje jūsų vadovas atskleis mažus momentus, kuriuos likusieji iš mūsų, apšlakstę visais grožiais, gali praleisti: salamandrų snieglenčiai ant upelių uolų, subtili ženklai Amerikiečiai, sukurti prieš tris šimtus metų, ir laukiniai grybai, riešutai ir uogas, kurias galite parinkti. Po vakarienės aplink ugnį, jūs galite įsikabinti į savo palapinę, žinodama, kad jūs šiurkšti išmaniu būdu. Be to, kava niekada nebus skanesnė nei tada, kai ji bus ištraukta iš ramios miško vietos.

Baltųjų upių nacionalinis miškas, CO

Kilta, viena mylios žygis palei Kolorado upę, kuri eina per neįtikėtinai sultingą augaliją ir mėlyną eglę, bet viršuje esančios peizažai jus išgąsdins ir, jūsų nuomone, tai iš esmės yra priežastis, kodėl Instagram buvo išrastas. Čia pamatysite smaragdo žalią ežerą, stovintį ant smiltainio uolos ir uolos, kuri nutekina vandenį, maitinasi kriokliais, kurie užpildo ežerą. Tai, viena vertus, yra puikus. Dėl trapios aplinkos jums reikės iš “The White River National Forest” leidimo važiuoti į “Hanging Lake”, pradedant pavasarį, tačiau neleiskite, kad tai atgrasytų nuo tavęs – šimtai žmonių gali važiuoti kiekvieną dieną. Po trijų valandų pėsčiomis pakelkite “Pullman” su gnocchi salotomis, “Rocky Mountain” upėtakiais ir sūdytu šokoladiniu pyragu. Tada praleiskite po pietų (ar dieną) “Glenwood Caverns Adventure Park”, kur galite apsilankyti požeminėje urvoje su didžiulėmis lubomis arba ramiai plaukioti su jauduliu (nuo 29 dolerių). Arba eikite raftingu ant švelnų kalvių su “Blue Sky” nuotykiais (58 USD). Vėliau įsiurbkite didžiausią pasaulyje mineralinių karštųjų šaltinių baseiną (15,75 LTL, Glenwood Hot Springs) ir apsistokite netoliese esančiame viešbutyje “Denver”, kuriame yra istorinis žavesys ir atnaujinta visa kita (nuo 169 USD).

Arches & Canyonlands nacionaliniai parkai, UT

Jūs niekada manote, kad akmenys (rimtai, uolos) gali būti šios įspūdingos. Arčiuose jus apims įspūdingas raudonojo roko peizažas, daugiau nei 2500 natūralių akmenų arkos ir balansavimo rieduliai, kurie, atrodo, nepaiso gravitacijos. Įdėkite dvigubą arką, gretimą arkos pora, ir kraštovaizdžio arką, ploną, kuri tęsiasi beveik futbolo aikštelės ilgį, ant jūsų “must-photograph” sąrašo – su “Delicate Arch”, 65 pėdų viršeliu, kuris pagyrų “Juta” viršuje Pakelkite svajonių lygį raftingu su baltu vandeniu; “Adrift Adventures” siūlo keliones vaikams iki 4 metų amžiaus, kurie mėgsta apibūdinti sigurines avis. Jei apsistosite netoliese esančiame “Red Cliffs Lodge” (nuo 170 USD), vaikai, vyresni kaip 10 metų, gali važiuoti jodinėjimu, o jūs ir S.O. mėgaukitės degustacijomis vyno gamybos vietoje. Rezervuokite vieną ar dvi dienas apsilankę Canyonlands, tik pusvalandį kelio automobiliu nuo Arches. Jo spalvingi kanjonai yra pripildyti priešistorinių butų (siauros, plokščios kalvos) ir smiltainio spiers. Skleiskite iš Islandijos žiūronų lankytojų centrą, kad atvyktumėte į “Grand View Point Overlook”, kur pamatyti įkvepiančius geologinius sluoksnius, pavyzdžiui, žvelgdami į laiką.

Acadia nacionalinis parkas, ME

Šiaurės rytuose yra tik vienas nacionalinis parkas, ir jis yra apsvaiginimo. Šis Mainos pakrantėje esantis parkas turi keletą šalies neįprastų paplūdimių: smėlis pagamintas iš lukšto dalelių; patikrink smėlio paplūdimį, kad jaustumėtės po pirštais (tai minkšta!). Tada paimkite keturių mylių “Round-trip Ocean Path” taką, kurią praeina “Thunder Hole”, maža griovys, kuri spinduliuoja didelius bumus, kai didelės bangos virsta. Spooky ir cool. Nuvežkite dviračius “Acadia Bike” gretimame Bar Harbor miestelyje (perkelkite nemokamą “Bicycle Express” autobusą) ir važiuokite garsiosios parko geležinkelių sistemos keliu, 45 mylių keliais, kurie veda per kalnus. Arba pabandykite valtis; “Dive-In Theatre Cruise” (nuo 15 iki 40 dolerių) vaikai gali prisiliesti prie nardytojų išaugintų jūros gyvenimo. Garsusis “Bar Harbor Grand Hotel”, senovinio istorinio kurorto (nuo 245 dol.) Replika yra puikiai papildytas Didžiosios Acadia stebuklu.

Mamuto olos nacionalinis parkas, KY

Pirmą kartą žodis “mamutas” gali būti nepakankamas. Iki šiol daugiau nei 400 mylių šio parko (labiausiai pasaulyje žinomos urvų sistemos) buvo suplanuotos ir ten tikriausiai dar daugiau. Šešiasdešimties “Wild Cave” kelionė (55 dol., 16 metų ir vyresni) yra pagrindinis nuotykis (pasiruošę išspausti per tam tikrus tunelius), bet vaikai, jauni kaip 6, gali pasiimti “Domes” ir “Dripstones” kelionę (nuo 10 iki 15 dolerių) pamatyti po žeme geologinės formacijos, tokios kaip varvekio tipo stalaktatai, taip pat Istorinis turas (nuo 9 iki 14 dol.), kur gausite artimą indėnų amerikietiškiems artefaktus ir kitus lankytojus iš praeities šimtmečių. Kai tau vėl reikia šiek tiek saulės, pasivaikščioti į Žaliąją upę arba pasivaikščioti kai kurias 85 mylių takas, kad pamatytumėte kriaukles, kurios nurodo į žemyninių urvų labirintą. Galite lengvai užsukti į Mamotą ir iš jo iš vienos iš “Jellystone Park Camp Resort” kajučių netoli Cave City, kuriame yra du baseinai ir nemokami žaidimai (nuo 109 USD)..

Jeloustouno nacionalinis parkas, WY

Seniausias amerikietiškas nacionalinis parkas gana daug užpildo natūraliais stebuklais – nuo daugiau nei 500 geizerių iki burbuliukų “purvo puodų”, kad šypso garų angas – tai sumažins jūsų žodyną “whoa” ir “OMG”. “Upper Geyser” baseinas tvyro savo hype: yra 300 aktyvių geizerių, taip pat karštos spyruoklės, kurios atrodo kaip milžiniški mėlyni baseinai, apsupti vaivorykščių žiedų. Lengvai juos pažvelkite tiesiai šalia, bet ne-baisu, arti atstumu nuo šaligatvių ir takų. Taip pat galite pamatyti krioklį, kuris yra beveik dvigubai aukštesnis už Niagaros krioklių aukštį (užimkite lengvą 2,6 mylių turistinių maršrutų trasą), o taip pat vilkus, meškes ir bizonų bandas Lamaro slėnyje. Viešbučiai šioje vietovėje greitai užpildomi, todėl užsisakykite dabar. Paveikslai gali būti senoviniai, bet daugiau nei pusė “Canyon Lodge” ir “Cabins” (nuo 209 USD) centriniuose kambariuose yra visiškai nauji.

Olimpinis nacionalinis parkas, WA

“Time-bounded” šeimos gauna tris atostogų vietas viename šiame beveik milijonų akrų parke. Jis apima daugybę ekosistemų, įskaitant sniego viršūnę kalnus, atogrąžų miškus ir daugiau nei 70 mylių Vašingtone dykumos pakrantę. Padarykite “Port Angeles” “Hurricane Ridge Visitors Centre” savo pradinį tašką, nes šalia esančių šeimų yra kelios takeliai, pavyzdžiui, “Hurricane Hill Trail”, kuriame pasivaikščiuoja laukinių žiedynų pievos ir iš kurio atsiveria panoraminiai olimpinių kalnų vaizdai beveik kiekviename žingsnyje. Dėl visiškai kitokių peizažų žygiuokite žaviosios stebuklo kraštą, kuris yra “Hoh Rain Forest”, kuriame paparčiai padengia miško grimzlę ir samaninius drabužius iš milžiniškų visagalių. Paplūdimiai: taip pat, kaip ir kvapą gniaužiantis. Išbandykite aitvarus ir pasimėgaukite su jūros krituliais užpildytais potvynių baseinais “Ruby” paplūdimyje ir leiskite stebisi neįtikėtinų jūros dugno (izoliuotų roko stulpelių, kuriuos formuoja vėjas ir vanduo). Savo naktis praleiskite “Sol Duc Hot Springs Resort” parke, kuriame yra trys karštųjų spyruoklių baseinai (150 USD kajučių)..

Šeimos kempingai

Šeima vacations

CIARA PHELAN

Lost Pines Resort & Spa, Lost Pines, TX

Viskas yra didesnis Teksase, įskaitant 405 akrų platinimą, esantį 25 mylių į pietryčius nuo Austin, ir įdomus, kurį galite turėti ten. Jo veiklos sąrašas yra toks didžiulis, kad galbūt pasirodysite, kad jūs galite pasiimti monetą (ar galbūt pakabinti į pasagą), kad pasirinktumėte, ką toliau daryti. Disko golfo, teniso ar gyvenimo dydžio šachmatai? Sėjamasis ar sėdi ant buliaus? Sėkmės sprendžiant. Prisijunkite prie kasdienių įvairiausių žaidimų, tokių kaip “kickball”, arba išmokykite savo vaikus vertingos pamokos apie pralaimėjimą, puolant juos organizuoto vandens baliono karo metu. Tinkamas būdas pažymėti kiekvieno (ir kiekvieno) puikią dieną pabaigą – kelionę žemyn lašiška upe ir kepdami s’mores aplink ugnies duobę. Nuo 199 USD, pridedant 29 USD kasdienį kurorto mokestį.

Kontrabandininkų Notch Resort, Jeffersonville, VT

Vasarą šis šeimos orientuotas slidinėjimo kurortas paversta tikrai šiltos orų žaidimų aikštele. Išsamus lauko vandens parkas, kuriame yra violetiniai Žalieji Vermonto kalnai kaip fone, yra aštuoni baseinai, keturi vandens slidės (vienas yra 30 pėdų aukščio ir 300 pėdų ilgio!), Plaukiojantis kliūčių ruožas, fontanai ir dar daugiau. Bet jūs taip pat turėtumėte pasimėgauti kurorto vaizdinguoju rezervuaru: milžiniškas vandens batutas yra šventė. Jei jaučiatės šiek tiek drėgnas, eikite į “FunZone” poilsio centro patalpą, kur mažieji gali atsikratyti penkių nugaros namų ir slydimo vietų, kol jie prisijungs prie shuffleboard. Tada pasinaudokite tuo šviežiu kalnų oru, prisijungdami prie lauko žaislų žaidimų (kada nors žaidžiate į gyvenimo dydžio futoną?) Ir važiuokite gamtos takais. Nuo 211 USD.

Callaway sodai, Pine Mountain, GA

Šis nekomercinis botanikos sodas prasidėjo kaip dienos paskirties vieta, ty, kol įsimylėję lankytojai pradėjo prašyti likti naktį. Dabar šeimose yra daug būsto vietų, tokių kaip modernios šalies kotedžai, vos už pėsčiomis nuo 14 ežerų, koncertų ir drugelio konservatorijos. Vasaros ir šeimos nuotykių programa, kuri vyks birželio ir liepos mėnesiais, yra “Cirque du Soleil” – atviras vasaros stovykla. Vaikams bus išpūstos zip-liniuotės ir pasimatys trapsezą su Floridos valstijos universiteto “Flying High Circus”, o tėvai dalyvauja gurmanų virtuvėje. klases ir golfo klinikas. Vėlyvą popietę šeimos susivienijo, norėdamos grupuoti medžiotojus ir paplūdimio žaidimus. Nuo 106 USD.

Big Cedar Lodge, Ridgedale, MO

Mėgaukitės puikiu atviru dangumi taip, kad kempingo bhaktai sugebėtų persvarstyti savo gyvenimo pasirinkimus. Šis plaukiojantis dykumoje kurortas siūlo didžiulius Ozarks kalvų namus, kotedžus ir dar daugiau. Užimkite vieną iš kurorto meniu, valčių, kanojų ar baidarių, pasirašykite vaikus žvejybos klasei (galbūt nesakykite jiems, kad tvenkinys yra tiekiamas, kad būtų užtikrinta sėkmė), arba tiesiog plaukite aplink tingioje upėje, kitaip nei jūs esate Matyta anksčiau: 875 pėdų ilgio, jis vėja per urvas ir krioklys. Tačiau ką jūs turite padaryti, tai rezervuoti naktį švelniam tamsoje sugadintojo medžioklė (30 $ už komandą), o kita – “nardymo” filmas viename iš penkių baseinų. Čia taip pat yra mini golfas, 2,5 mylios urvo kelionė ir gamtos takai, kuriuos eina vėžlių tvenkinys. Tai puikus lauke, nes jis tikrai turi būti. Nuo 179 USD.

ATRAKCIONŲ PARKAS

Šeima vacations

CIARA PHELAN


Kings Island, Mason, OH

Užpildykite savo šeimos nuotykių jausmą šiame masyviame, įspūdingiame minutiniame parke, kuriame yra viena iš geriausių šalies kolekcijų. Yra 15 visur, įskaitant “Banshee”, ilgiausią pasaulyje plieninį apverstą kalnelius ir “The Beast”, ilgiausią pasaulyje medinį kalnelius. Mažieji, kurie patenka į standų aukščio liniją, neturi jokios priežasties mesti. Jie gali nuvykti į planetą “Snoopy”, skirtą vaikams palankioms padėkliams, simboliui susitikti ir pasveikinti, ir “Petting” ūkį. Bet visi šeimos nariai gaus “Dinosaurs Alive” smūgį! Parko dalis, kurioje yra 65 animatroniniai dinozaurai ir kasimo vieta. Pakuokite savo maudymosi kostiumėlį taip, kad galėtumėte važiuoti “Mondo Monsoon”, plaukiojančiu pėsčiomis, kuris per 60 pėdų nukrenta į atvirą piltuvą didžiuliu vandens parku “Soak City”. Kiekvieną dieną nuo patalpų vandens parko kurorto “Great Wolf Lodge” (nuo 210 USD) galite vaikščioti į parką. Važiuokite mėgėjams, jūs tikrai gausite savo užpildymą. Parko bilietai: nuo 40 iki 65 dolerių.

Dollywood, Pigeon Forge, TN

Turtinga kultūrinė patirtis, kurią jūs gausite “Dolly Parton” pramogų parke, yra tai, kas jį priima nuo puikaus iki neįprasto. Be 50 atrakcijų ir atrakcionų, “Dollywood” yra žinoma dėl savo gyvenamosios šalies, “Bluegrass” ir gospelinės muzikos, kurią pats “Dolly” dažnai atlieka per “Grand Opening March” ir “Homecoming” gegužės mėnesį, taip pat su amatininkų demonstracijomis, tokiomis kaip odos apdirbimas ir kalvystė. “Swing by Grist Mill”, kad ištirtų savo puikų kanapių duoną, tačiau tik po to, kai susidūrėme su nauja lentele “Lightning Rod”, greičiausia medžio pakrante arba “Mystery Mine”, kalnytė, kuri keliauja per dirbtinę apleistą anglių kasyklą ir apima 85 pėdų lašą. Karnavalas “Country Fair” teritorijoje, istorinis garo traukinys ir “FireChaser Express” – švelnesnis su specialiais efektais pirotechnikos įrengtys – suteikia daug įspūdžių mažiems vaikams (ar tiems, kurie turi jautrius skrandžius). Nuo gegužės vidurio taip pat galite spustelėti gretimą vandens parko “Splash Country”. Užsisakykite parko “DreamMore Resort” (nuo 179 USD) kambarį ir atsipalaiduokite “splash pad” ir 2 baseinuose. Parko bilietai: nuo 56 iki 89 dolerių.

Legoland California, Carlsbad, CA

Pasitikėk mus, čia viskas yra nuostabi. “Miniland” JAV naujieji kūriniai iš Niujorko, Naujojo Orleano ir kitų miestų yra puikus, o interaktyvūs atrakcionai yra malonumas. Pabandykite “Aquazone Wave Racers”, kur jūs ir jūsų vaikai vairuoja “Jet Ski” tipo automobilius nuo netikėtų vandens sprogimų ir naujojo parko ninjago važiavimo. Jo naujausia technologija registruoja rankų gestus ir paverčia juos animuotomis ugnies ir žaibo varžtais, kuriuos galite matyti priešais skaitmeninius ekranus. Negali laukti “The Lego Movie” tęsinio? Tai nepasieks teatrų iki 2018 m., Tačiau pasisekė, kad pamatysite išskirtinį naują 12 minučių filmą “The Lego Movie 4D New Adventure” ir pamatysite Emmeto ir naujojo Nemesiso, Lordo Verslo brolio, pasirodymą. Užpildykite savo “Lego” patirtį apsistodamas vietoje esančiame kurorte (nuo 174 dolerių), kuriame yra įskaičiuotoji medžioklė, naktiniai filmai baseine, “disko liftas” – jūs turėtumėte būti pagaminti iš plastiko nepradėti šokti joje. Parko bilietai: nuo 75 iki 119 dolerių.

Busch Gardens, Williamsburg, VA

Dabar jūs galite apsilankyti visoje Europoje vienu apsilankymu – nereikia jokio paso. Šis 100 akrų parkas yra padalintas į devynis Europos įkvėptas kaimus, kartu su tematikos šou, važiuoja ir autentiškas maistas. Mes siūlome gaudyti keltų šokių spektaklį Airijoje, prieš pradėdami eiti į Škotiją važiuoti “Loch Ness Monster” kalneliais ar pasimėgauti gardžiu sumuštiniu iš saldinto jautienos Vokietijoje. Įspūdingos dekoratyvinės detalės, kurias pamatysite, keliaujant senaisiais pasauliais – britų telefonų stendu, akmenimis gatvėmis, italų statulomis, pakeis jūsų pensijų planus iš Havajų į šį parką. Tarp šalių apsilankykite “Sesame Street Forest Fun”, kad galėtumėte susipažinti su Elmo ar laukiniais rezervais, kad pamatytumėte daugiau nei 30 būtybių (pavyzdžiui, pilkųjų vilkų, plikių erelių ir lūžių) iš viso pasaulio. “Globe-trotters” – tai jums bus patinka netoliese esantis “Kingsmill Resort” su savo čempionato golfo aikštele su vaizdu į “James River” (nuo 159 USD). Parko bilietai: nuo 90 iki 104 dolerių.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

58 − = 53