8 dalykų, kurių niekada neturėtumėte įtarti apie Wendy Williamsą

Wendy williams and family

Dalyko dovana
Grilio ženklai, pjaustymo kojinės … Wendy Williams nuoširdžiai ar visa tai.

Wendy williams and family

Dalyko dovana
“Gyvenimas nebūtų neįmanomas be šeimos, kuri palaikytų mano kikinius”.

Ji geriausiai žinoma dėl savo asmenybės, negyvenančio gyvenimo, kramtančio drabužių spinta, ir “Oi ne, ji to nepadarė!” klausimo stilius Wendy Williamso šou (ji linksmai klausia šventųjų apie viską, nuo jų išsiveržimų iki jų boob darbo vietų). Ką niekas neįtartų: moteris yra laimingiausia, turinti Gorilio klijų. “Aš esu autentiškas naminis kūnas”, – sako Williamsas, 46 metų. “Man patinka viską sureguliuoti – išvalyti grilį, gręžti dumblą iš tvenkinio. Tiesiog šiandien aš reguliuoju dėžės dėžes.” Jos palaima taip pat reiškia, kad prireikus iš savo namų į New Jersey namuose priartinti namuose, kad padėtų savo sūnui, Kevinui, 10 metų su namų darbais – “ir pasikalbėkite su sportu ir merginomis”. Jei ji įstrigo darbe, jos vyras, Kevinas Sr., supranta: “Kaip parodos gamintojas, jis jį surengė!” Kai trys veg, jie žiūri Šeimos vyrukas (“juokinga, bet nieko, kad modeliuotumėte savo namų gyvenimą po”) ir retkarčiais maitintis miegamajame lovoje. “Visuose lapuose visada yra ryžių, – sako ji. “Mes naudojame švarką kaip” švediško stalo “, tačiau tai nesibaigs – Kevinas vis didės, o mes visi netinka!”

piešimas of wendy williams

Dalyko dovana
Kaip Wendy Williams tai daro

“Mano sūnus, Kevinas, atkreipė šį vaizdą, ir aš jį laikau savo garderobu. Tai kryžius tarp manęs ir” Wonder Woman “. Kai aš tai pamatęs, aš pagalvoju, kad jis viską išlaiko”.

Wendy williams in a sheath dress

Andrew H. Walker / Getty
Kaip Wendy Williams tai daro

“Man patinka aprangos suknelė. Tai gali paimti iš T.G.I. penktadienio į Baltuosius rūmus”.

spalvinga socks

Aleksandras Makarovas / iStock
Kaip Wendy Williams tai daro

“Aš žinau, tai skamba senamadiškai, bet aš manau, kad kiekviena moteris turėtų žinoti, kaip siūti. Aš net stiprinu savo vyro ir sūnaus kojines, kai jie dėvi plonos!”

lasagna

Lauri Patterson / iStock
Kaip Wendy Williams tai daro

“Lazana – tai mano vakarienė, dauguma žmonių išpjaunama į aikštę, o ne mus. Mes stovi aplink virtuvinės salos ir valgome tiesiai iš keptuvės. Tai panašu į” Grab šakę ir kasti “.”

teisėjas judy on TV

“Paramount TV” / “Courtesy Everett Collection”
Kaip Wendy Williams tai daro

“Aš žiūriu visus pokalbių šou – Elleną, Philą, Ozą. Mano mėgstamiausia teisėja Judy. Ji sako, kad tai, kaip ji tai reiškia.”

spalvinga tupperware

Viačeslavas Krisanovas / iStock
Kaip Wendy Williams tai daro

“Negalima manęs nekęsti, bet aš nesąžiningai organizuoju. Aš turiu būti, nes mano karjera bet kuriuo momentu gali traukti mane bet kokiu momentu. Visi mano Tupperware konteineriai turi atitikti viršūnių!”

tapyba by wendy williams

Dalyko dovana
Kaip Wendy Williams tai daro

“Aš ne Van Gogas bet kuriuo vaizduotės pločiu, bet aš mėgstu dažyti. Aš einu į Michaelį, kad gautų visus mano daiktus, ir tada užrakinsiu savo kambarį ir turėsiu jį. Mūsų namas yra pilnas mano Tapyba.”

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 4 =