Lisa Wildgoose anglų miške klestėjo su savo fotoaparatu, gaudydamas nuotraukas su gėlėmis, kai kažkas gražus paėmė į akis.

Ji pastebėjo šiek tiek sparnuotą padarą, plaukiančią netoli dygliuotų plekšnių. Kai ji išsiplėtė nuotrauką, kurią ji paėmė, ji suprato, kad figūra atrodė kaip pasakos su blondinėmis plaukais ir mažomis kelnais – iš esmės Tinker Bell IRL, t. Y., Jei Tink nebūtų dėvėti žalias žiurkėnas.

“Kaip mergaitė aš išaugau tikėti fėjais ir Coliukė yra mano mėgstamiausias filmas, todėl norėčiau, kad tai būtų tikro gyvenimo pasaka “, – sakė” The Mirror “.

“Aš nežinau, ar Tinkerbell tikrai dėvėtų kelnes, bet su blondinėmis plaukais ir blizgiais batais tai yra per daug atsitiktinumas!” sakė Lisa, kuri pradėjo savo fotografijos įmonę WildgoosePhotographics.

vaizdas

“MERCURY PRESS / CATERS NAUJIENOS”

Kai ji parodė vaizdą savo penkerių metų mergaitėms Mia ir Madisonui, jie iš karto pasakė: “Tai ne mama, tai pasaka!”

“Iš pradžių buvau išties šokiruotas ir išgąsdintas. Aš maniau, kad tai tikriausiai buvo tik” skruzdė “, kuri gali būti, tačiau kai mergaitės tai pamatė, jų protas nebuvo jokių abejonių”.

“Jie neturi bandyti mane įtikinti, o jų mama visada tikėjo fėjais”.

“Jie dažnai paklausė manęs, jei aš tikiu, ir aš visada sakau jiems, kad aš darau. Manau, tai tik mano mergaitė, kuri norėtų, kad tai būtų tiesa!” Mes su tavimi, Lisa.

Lisa, 42 metai ir jos dukterys – ne vieninteliai, kurie bijo nuotraukos.

“Visos mamos mokykloje sakė, kad tai yra fėja. Manau, kad visi tik mėgsta tikėti šia magija, kuri primena, kad yra vaikas”.

“Tai tikrai padarė mano dieną užfiksuoti vaizdą”.

Ką tu manai? Ar galite pamatyti panašumą?

vaizdas

[H / T Veidrodis