Balsuoti (Jūsų) šaliai

Taylor Swift

Melanie Dunea
Aplink čia esame pamišę dėl šalies. Būtent todėl “REDBOOK” ir “Lifetime Television” “Kiekvienos moters skaičiavimo kampanija” partnerė su šalia populiariausių žvaigždžių, kad švęs šią nuostabią vietą, kurią mes vadiname namuose, ir visus žmones, kurie Ameriką daro, kas tai yra – kiekvienas iš mūsų!

Taylor Swift

Melanie Dunea
Šalis meilė

Peržiūrėkite mūsų nuotraukų albumą 2008 m. Lapkritį. Čia rasite visų atlikėjų, kuriuos rasite, plius interviu priedus, užkulisines nuotraukas ir dar daugiau.!

muzikantas jewel holding a guitar painted with an american flag pattern

Melanie Dunea
Jewel

Šį rudenį “Jewel” ventiliatoriai gali pasiimti Jewel: Essential Live Songbook, du gyvi koncertai, nufilmuoti DVD (pasirodys rugsėjo 30 d.) ir “Blu-Ray” (pasirodys spalio 14 d.). “Jewel” taip pat keliauja po rudenį kartu su Bradu Paisley, remdamasis jos neseniai išleistu šalimi Puikiai aišku.

“Viena iš mano mėgstamiausių amerikiečių herojų Franklinas Rooseveltas. Jis visada atrodė, kad turi savo pareigą ir savęs auką už didesnę priežastį. Jis buvo ne tik apie biuro galią ir norą būti prezidentu, bet ir apie tarnavimą kitiems “.

Reba McEntire

Melanie Dunea
Reba McEntire

Reba turi didžiausią savo populiariausių hitų rinkinį, kuris pasirodė spalio 28 dieną. Ji dirba su nauju albumu, kuris bus išleistas 2009 metų pradžioje.

“Kaip šalies menininkai, mes dainuojame apie kasdienius žmonių gyvenimus. Būtent tie žmonės ir jų istorijos yra mūsų šalies širdis ir pasididžiavimas”.

Martina McBride

Melanie Dunea
Martina McBride

“Country Music Association” (kartu su savo kolega REDBOOK viršelio žvaigždė Taylor Swift) “Martina” buvo nominuota “Moterų metų vocalistas”. Pasiimkite apdovanojimus lapkričio 12 d. (ABC, 8/7 val. “Central”). Martina yra kelionėje po spalio 18 d., Ir ji dirba ant naujo albumo, kuris bus pristatytas anksčiau kitais metais.

“Ką galėčiau padaryti pirmiausia, jei buvu Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentu? Norėčiau rasti būdą, kaip priimti naujus įstatymus, kad moterys ir vaikai būtų saugesni. Norėčiau dirbti švietimo, švietimo ir daugiau švietimo mūsų mokyklose, su jaunais mokytojais suaugusieji ir teisėsaugos pareigūnai, kad jie geriau suprastų piktnaudžiavimo požymius ir ką daryti, jei jie tai žiūri. Mano svarbiausias prioritetas būtų mūsų vaikų apsaugojimas nuo skausmo, išnaudojimo ir sugadinimo kitų žmonių rankose “.

Taylor Swift

Melanie Dunea
Taylor Swift

Taylor išleidžia savo antrosios pakopos albumą, Be baimės, Lapkričio 11-ąją. Šiemet ji taip pat užėmė aukščiausio naujo moterų vokalisto apdovanojimą už kaimo muzikos akademiją, o MTV ir VMA – geriausio naujo atlikėjo, dviejų pirmųjų hitų ir penkių dešimtuko singlų bei vienintelio “Change” iš Be baimės buvo pasirinktas 2008 m. olimpinių žaidynių garso takelyje.

“Aš labai džiaugiuosi, kad turiu galimybę balsuoti šiuose rinkimuose. Mano draugai ir aš visą laiką apie tai kalbame apie kandidatus ir problemas. Vis dar sunku įsivaizduoti, kad kai mes balsavome, kad jie iš tikrųjų vyksta apsvarstyti, kaip nuspręsti, kas bus būsimasis Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas. Tai, ką mes manome ir jaučiame, suskaičiuos! Tas faktas, kad mūsų nuomonės yra labai galingos “.

Šalis music star julianne hough

Melanie Dunea
Julianne Hough

Dainininkė ir dukart Šokiai su žvaigždėmis Čempionas atleidžia atostogų albumą spalio 12 d. NBC sezono garsai: “Julianne Hough” atostogų kolekcija funkcijos Julianne dainuoja aštuonis savo mėgstamų atostogų melodijas ir bus prieinama tik Target.

“Ką vertingiausia vertinu apie amerikietiškumą? Laisvė. Laisvė sapnei!”

Šalis singer ashton shepherd seated in red chair

Melanie Dunea
Ashton Shepherd

“Ashton” bus rodomas “Great American Country” kanalo naujoje parodoje Į apskritimą kartu su Vince Gill ir Patty Loveless spalio 4 d. (10 val. ET). Ji lanko kelionę po lapkričio 16 d.

“Vienintelis svarbiausias dalykas, kurį gali padaryti amerikietis, parodydamas savo meilę savo šaliai, yra išeiti ten ir balsuoti. Balsavimas kalbama apie save ir tavo šalį”.

Šalis singer clint black seated on step stool with american flag guitar

Melanie Dunea
Clint Black

“Clint” žais kelis pasirodymus Kanadoje ir JAV, pradedant lapkričio 13 d.

“Kaip amerikietis, aš labiausiai vertina laisvę ir saugumą turiu. Amerikoje buvo daug puikių vyrų ir moterų per visą savo istoriją, kad dėkoti už jų aukas”.

Mažai Big Town

Melanie Dunea
Mažasis didysis miestas

Po metų “Little Big Town” išleido trečiąjį albumą, Vieta žemei, “Nashville” nepriklausomo “Equity Music Group” albumo albumas vėl bus paleistas keturiais papildomais kūriniais ir naujais kūriniais spalio 14 d. “Capitol Records Nashville”.

“Amerikiečių svajonė turi viską, kas susiję su laisve. Jei tu gali svajoti, tai įmanoma. Tavo ateitis yra tavo rankose. Tai nebūtinai bus palikta tavo rutulyje, bet jei nori dirbti ir kovoti už savo Svajonė gali įvykti. Manau, tai mūsų istorija kaip grupė. Nieko niekada nebuvo lengva, bet mes ir toliau atkakliai kovojome už tai, ką tikėjome, kad galėtume pasiekti. Tai yra Amerikos svajonė, ir mes ją gyvename “.
-Jimi Westbrook

Rissi Palmer

Melanie Dunea
Rissi Palmer

2008 m. “Palmer” išleido “Jurgio Sparkso” ir “Chris Browno” apdovanojimą “No Air”. Vienintelis singlas išleidžia iš naujo išleidžiant savo debiutinį albumą Rissi Palmer.

“Jūs neturite teisės skųstis ar išreikšti savo problemų ar klaidų su kuo nors, jei nesiimsite lengviausio dalyko, kurį galėtum padaryti kaip amerikiečių, kuris yra balsas. Tai teisinga, kad ne kiekvienas žmogus žemėje turi ir visi turėtų pasinaudoti ja. “

Šalis musician james otto draped in large flag

Melanie Dunea
James Otto

James šiuo metu yra kelionė su Alan Jackson ir Trace Adkins. Kino muzikos asociacija paskyrė jį naujam metų atlikėjui dėl jo debiutinio albumo Saulėlydis žmogus, kurį jis išleido šių metų balandį.

“Balsavimas yra tavo balsas. Tai – būdas, kaip jūsų nuomonę paversti veiksmais, ir tai yra vienas iš didžiausių įrankių, kuriuos jūs, kaip piliečiai, pateikiate, kad galėtumėte išgirsti jūsų balsą. Tik įsitikinkite, kad atliksite savo namų darbus ir suprasite, kokių pokyčių jūs turite balsuoja už, skirtingi ne visada geresni. Tyrinėkite abi puses objektyviai, priima savo sprendimą ir balsuok savo sąžinę “.

Lukas Bryan

Melanie Dunea
Lukas Bryanas

Šį pavasarį Lukas buvo nominuotas “ACM Top New Male Artist” apdovanojimui. Dabar jis visą rudenį palaiko savo albumą Aš pasiliksiu.

“Amerikiečių svajonė yra šios šalies žmonėms – neatsižvelgiant į rasę, religiją ar etninę kilmę – gyventi laisvėje, kad galėtų sugebėti eiti viską, ką jų širdis pasakoja”.

Šalis musician jennifer hanson

Melanie Dunea
Jennifer Hanson

Dabartinis Jennifer albumas Dėkingas buvo išleistas šių metų birželį.

“Manau, kad vienintelis svarbiausias dalykas, kurį amerikietis gali padaryti, kad savo šalyje būtų parodyti meilę ir patriotizmą, yra pasinaudoti savo teise balsuoti. Esame tikrai palaiminti gyventi šalyje, kurioje galime išgirsti mūsų balsus”.

Trisha Yearwood

Melanie Dunea
Trisha Yearwood

“REDBOOK” 2008 m. Rugsėjo mėn. Viršelio mergina paskelbė savo geriausiai parduodamą “cookbook” Džordžijos virimas Oklahomos virtuvėje su savo motina Gwen ir seserimi Bet šiuo praeitą pavasarį. “Trisha”, “Gwen” ir “Bet” receptus parsisiųsdins iš šios knygos spalio 11 d. Atlanta “Atlante” skonio renginyje.

“Aš kasdien žiūriu, kad aš esu didžiuotis amerikietišku. Mes turime galimybę būti geriausiu, kai viskas yra sunku. Mes kartu susitinkame taip trumpai, kaip ir tiesiai po 9/11 arba iškart po Katrinos, ir parodome, kam mes galime būti. Tai gražus dalykas. “

Rodney Atkins

Melanie Dunea
Rodney Atkins

“Rodney” pasirodys CMA apdovanojimuose lapkričio 12 dieną. Jis taip pat prisijungs prie Charlie Daniels’o, Philo Vassaro ir Montgomery Gentry “Charlie Daniels” koncerto “Kalėdos vaikams” lapkričio 24 d. Našvilyje. Pajamos iš bilietų pardavimo naudos “Kalėdos” vaikams labdarai. Arba gaudykite vieną iš Rodney’o kritimo kelionių datų.

“Man buvo didelis pagyrimas, kad šiais metais Vašingtone įvyko koncertas” Memorial Day “. Tai buvo tokia šurmuliuojanti ir nuostabi, kad stovėti ten ir dainuoti” Dievas palaiminti Ameriką “su tiek didžiuojamais amerikiečiais ir kariais. Kiekvieną kartą lankydamas vieną iš karo ligoninėse, man primenama, kas iš tiesų reiškia patriotą. Vyrai ir moterys, kurie praeityje ir šiuo metu gina šią puikią tautą, įkvepia mane ir įvertina mano palaiminimus “.

Wynonna Judd

Melanie Dunea
Wynonna Judd

“Wynonna” dirba su nauju albumu, kuris bus išleistas šių metų pabaigoje ar 2009 m. Pradžioje.

“Mano mėgstamiausia visų amerikiečių patirtis? Man buvo palaiminta atlikti keturis posėdžio pirmininkus: Ronaldą Reaganą, George’ą HW Bushą, Billą Clintoną ir George’ą W. Bushą. Man taip pat buvo suteikta galimybė ir privilegija keliauti po pasaulį. viltis ir skatinimas per muziką mūsų kareiviams ir jų šeimoms “.

Pasidaryk

Melanie Dunea
Pasidaryk

Grupė baigiasi naujais albumu, kuris laukia 2009 m. Kovo mėn. Jų paskutinis albumas Geriausias iš SHEDAISY yra prieinamas dabar.

“Prieš keletą metų turėjome nuostabią galimybę patekti į” USS Reagan “orlaivių vežėją, kuris atvažiavo į uostą, kad kareiviai galėtų susivienyti su savo šeimomis. Mes turėjome nuostabų įspūdį, atlikdami visus laivus ir susipažinę su nuostabiais žmonėmis tą dieną Patirtis mums priminė mūsų turimas laisves šioje šalyje ir tai yra dėl tų, kurie taip sunkiai dirba užkulisiuose, kuriais mėgaujamės šiomis gražiais laisvėmis. Tai buvo diena niekada būti pamirštam! “

Laura Bryna

Melanie Dunea
Laura Bryna

Laura nauja singlas “Herojai gimtajame mieste” (nuo jos albumo Bando būti man) yra duoklė kariuomenei, ypač “Air Guard”, kuris ją panaudojo dainuoti ir pasirodyti savo nacionalinėje reklamos kampanijoje. (Šio mėnesio skelbimai prasideda.) Lapkričio 16 d. Laura giedos nacionalinį himną Pitsburge “Steelers” prieš San Diego “Chargers” žaidimą Pitsburge.

“Kaip amerikiečių piliečiai, balsavimas yra mūsų teisė. Tai leidžia mums vaidinti svarbų vaidmenį nustatant mūsų ateitį. Tai didžiausia laisvė, kuria turime, ir niekada neturėtume tai laikyti savaime suprantama ar piktnaudžiauti šia privilegija.”

becky emily and joanna robertson of carter's chord

Melanie Dunea
Cartero akordas

Šią vasarą Cartero chordas išleido savitarnos debiutinį albumą.

“Mes taip pasisekė, kad turėtume šioje šalyje įgytas teises ir laisvę. Tai lengva priimti viską kaip savaime suprantamą, tačiau kai mes žengiame žingsnį atgal ir tikrai žvelgiame į pasaulį, mes suprantame, kaip palaiminta, kad turime galimybę tikrai būti savimi “.

Šalis musician craig morgan holding a bunch of small american flags

Melanie Dunea
Craig Morgan

Spalio 25 d. Craig bus įtrauktas į “Grand Ole Opry” (žiūrėkite ceremoniją tiesiogiai GAC 9/8 Centrinėje). Craigas išleido savo naują albumą Štai kodėl Spalio 21 d.

“Ką aš labiausiai vertinau, kad esu amerikietis? Laisvė. Nė viena šalis nesidalija laisve, kurią kiekvienas pilietis turi Jungtinėse Amerikos Valstijose.”

Šalis musician jeremy mccomb with guitar case with american flag sticker on it

Melanie Dunea
Jeremy McComb

Džeremio debiutinis albumas Mano miesto pusė išėjo šių metų vasarį.

“Amerikiečių svajonė man yra viltis, aistra ir gebėjimas pasirinkti gyvenimo kelią, kuris abu tenkina. Tai, kartu su gebėjimu dirbti, kam nori būti – nepriklausomai nuo tavo ar tavo kovoja – visa tai yra amerikiečio dalis ir svajonė. Svajonė išsipildo šalies berniukui. “

as country music band lady antebellum with white balloon

Melanie Dunea
Lady Antebellum

“Lady Antebellum” šiuo metu keliauja į šalį 2008 m. “CMT Tour” su “Jason Aldean” per lapkričio 22 d. Savo pavadinimo debiutinis albumas pasirodė 2008 m. Pavasarį.

“Ką mes vertiname labiausiai apie tai, kad esame amerikiečiai? Mes visi pirmiausia švenčia savo laisves, laisvę daryti tai, ką mes norime daryti, pasakyti, ką mes norime pasakyti, ir turėti įgaliojimus pasirinkti vadovus, kurie atstovauja tai, ko norime, kad Amerika būtų “

Šalis singer emily west holding bunch of red white and blue balloons

Melanie Dunea
Emilis West

Naujausias “Capitol Records” įrašas “Nashville” menininkų sąraše, Emilis šiuo metu dirba savo debiutiniame albume.

“Kiekvienas balsas skaičiuojamas. Turi būti suteikta galimybė patekti į balsavimo stendą ir privačiai balsuoti už tai, kas, jūsų manymu, turėtų būti mūsų kitas prezidentas, yra gana didelis. Man patinka ši privilegija, ir jūs galite statyti, kad man ir tai privati ​​stende turi datą ateiti balsavimo laikas! “

Šalis musician jack ingram sitting with red guitar giving a peace sign

Melanie Dunea
Jack Ingram

Šių metų gegužę Džekas gavo Kauno muzikos akademijos “Top New Male Vocalist” apdovanojimą. Jo naujasis singlas “Tai žmogus” nuo jo artėjančio naujo albumo, kuris pasirodys kitais metais, dabar groja radijo stotyse.

“Šiais laikais vienas iš būdų tapti patriotine yra pareikšti savo nuomonę dėl dalykų, turinčių įtakos mūsų šaliai, tuo pačiu palaikant ir gerbiant kitas nuomones, kurios nesuderinamos su tavimi. Mes visi balsu ir balsu, ir turėtų jas naudoti išmintingai “.

Sugarland

Melanie Dunea
Sugarland

“Sugarland” šiais metais gavo penkis nominacijas “CMA”, įskaitant “Metų vocal duo”. Švino dainininkė Jennifer Nettles gavo šešias nominacijas. Jų naujausias albumas Meilė į vidų buvo # 1 abiejuose “Billboard” populiariausiuose dabartiniuose albumuose ir “Top Current Country Album” diagramose.

“Prisimenu, kaip žiūri pirmą naktį paleidžiamą kosminį transportą, sėdėdamas prie automobilio Coco Beach, Floridoje. Tai buvo akimirka, kai didžiuojuosi, kad esu amerikietis”.
– Kristianas Bušas

Sarah Buxton

Melanie Dunea
Sarah Buxton

Naujausia “Sarah” programa Beveik mano įrašas, penkių daina skaitmeninė EP, dabar galima atsisiųsti. Šiais metais Sara gavo nominaciją “Country Music” akademijoje “Top New Female Vocalist”.

“Kai nuspręsite nebalsuoti, pasirinksite neatsižvelgti į mūsų kareivių aukas, kad galėtume turėti savo laisvės balsą”.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

22 − = 20