“Celebrity Pics”, kuris priverčia mus eiti “Hmmm”

Daiktai That Make Us Go

Getty Images

Mes žinome, kad šventės yra nieko kito, bet įprastos, tačiau šios žvaigždžių triukai tikrai pritraukė mūsų dėmesį.

vaizdas

Heather Locklear nori labai pasimėgauti vestuvių sukakties pasimatymų Tomui Lee

Apie tai, kas buvo jų 30-erių metų sukaktis, Heather Locklear pasidalino (natūra) nuotaika Tommy Lee, jos kartos laiko vyras. Nors šie du suskirstyti 1993 metais po septynerių metų, vertinę pagal savo paskiausį “Insta” postą, jie atrodo gerai. “Laimingas 30 metų kūdikis”, 54 metų Locklear, užfiksavo nuotrauką. Tėvas vėliau susituokė (ir išsiskyrė) Bon Jovi gitaristo Richie Sambora, todėl mes galėtume pasimėgauti šių dviejų bučiuojančiųjų nuotraukomis, kurios taip pat laukia.

vaizdas

Instagram
Macaulay Culkin pasižymi Selfie su Bob Saget ir Seth Green

Negaliu pasakyti, kad matėme, kad šis ateina, bet mūsų 90s mylintis širdis tikrai yra ne skųstis. Po pasirodymo savo lėlių Brodvėjaus šou, Rankos Dievui, Bobas Sagetas pasivaikščiojo per Times Square ir pasninkavo greitam picui su draugais Macaulay Culkin, Seth Green ir jo žmona Clare Grant. Bet kas žinojo, Bobas ir Macaulay buvo geriausi pumpurai? Mes manome, kad du iš jų galėjo būti įvestos pirmą kartą, kai Bobas pal Setas su Macaulay 2003 m, Partijos pabaisa, bet jūsų spėjimas yra toks pat geras kaip ir mūsų.

vaizdas

Kim Kardashian West / Instagram
Šiaurės Vakarai palaiko rankas su naujuoju draugu

Kim Kardashian West tweeted kai kurių žavinga nuotraukos savo mažai mados, vaikščioti per moliūgų pleistras su savo nauju draugu. Keista, kad šalia jos esantis mažylis nėra jos pusbrolis Penelope, įprasta pusė, kurią mes pastebime nuotraukose. Pagal JAV savaitraštis, Nori šiuo metu pasilenka su Tracy Nguyen dukte Ryan.

vaizdas

Getty Images
Jennifer Aniston laisvalaikio kelnės

Panašu, kad Jenniferis paėmė vieną teisingą iš Justino pjesės knygos su šia dryžuota tee ir baggy pants ansambli. Jei esate į visą draugo išvaizdą, paimkite pastabas, ponios – tai nėra daug tobulesnė nei ši.

vaizdas

Kris Jenner
Atrodo, kad Kim Kardashian dabar skolinasi nuo Kriso suknelės

Krisas Jenneris negalėjo padėti, tačiau išdidžiai paskelbė šią Kimo nuotrauką, siūlančią vieną iš savo geriausių 80-ųjų suknelių kartu su užrašu “likemotherlikedaughter”. Pagal Žmonės, kai kelis kartus kviečiamas mėginti kopijuoti dukters drabužius, Krisas dabar myli, kaip stalai pasirodė. Negalime palaukti, kol pamatysime, kas atsitinka šalia šios mados!

vaizdas

Šiandien tėvai
Anna Faris “Instagram Post”

Anna Faris užfiksavo galinę pamišimo treniruotę, fotografuodama savo 3 metų sūnų minus po netikėtos avarijos ant šaligatvio. Garbingas mažylis, atrodo, buvo labiau susirūpinęs savo jogurtas tirpsta nei rasti netoliese vonios kambarys. Geras dalykas, kurį jis dėvėjo plaukiojant lagaminus…

vaizdas

Instagram
“Penelope Scotland” “Disick” ir šiuolaikinės “Northwest” mados “Playdate”

Šį savaitgalį Šiaurės vakarai dar kartą įrodė, kad ji yra gana madinga 2 metų amžiaus. Nors šeštadienį su savo draugu ir vyresniuoju puseliu Penelopu, tėvas Khloe Kardašianas, pasišnekęs žaviosios mergaičių, susidūrusių su pozomis, negabaritiniai saulės akiniai. Sprendžiant pagal šią nuotrauką, “Šiaurės vakarai” nebus tokia savarankiška karalienė kaip jos mama.

Heidi Klum with brown hair at 14 years old.

Instagram
Heidi Klum su rudais plaukais

Patikėkite tai ar ne, Heidi Klum ne visada buvo blondinai. Tiesą sakant, ji pasidalino su savo 14 metų sportiniais rudaisiais plaukais ir savo “Instagram” stebėtojais, kad ją įrodytų. Ahh, 80-tieji sprogimai, nepasiduokite?

vaizdas

Getty
Rachelės McAdamso karšto broliu

Kaip mums tai užtruko, Rachelė McAdamsas turi juokingą, gražiai atrodantį brolią, mes niekada nežinome. Bet Rachelė atnešė savo brolį Danielį į Toronto kino festivalį po vakarėlio ir galbūt pasuko galvą, kai vaikščiojo per kambarį. Dabar “bummer news”: E!praneša, kad Danielis, kuris valdo savo fitneso įmonę, jau yra susituokęs. Sasi.

vaizdas

Getty Images
Kim Kardashiano batai

Suprojektuotas pats Yeezy, Kim šlaunų aukščio, bevielio kojinių batai gali tik pakeisti rudos avalynės žaidimas amžinai. Hmm, mes įdomu, kokių kitų staigmenų Kanye turi savo rankovės…

khloe kardashian

Khloe Kardashian’s Fierce Waist-Training Selfie

Khloé parodė savo liemens fizinį išsilavinimą neseniai Instagram įraše su parašu “Aš esu apsėstas sporto salėje, bet šiek tiek papildomos pagalbos niekada niekam nepažeidžia”. Mes manome, kad ji reiškia vaizdine prasme, nes atrodo, kad dėvėti drabužiai iš tikrųjų skauda, ​​bet, gerbiant, kas veikia … ir tai veikia. Dėkojame už dar vieną #fitspo, Chloé dozę!

vaizdas

Instagram
Šis “Kelly Clarkson” mažosios “River Rose” paveikslėlis

Sprendžiant iš šio nuostabaus pic Kelly Clarkson, paskelbto jos Instagram prieš keletą dienų, nėra abejonių, kad “River Rose” tikrai bus dava, kaip ir jos mama. Aš turiu galvoje, mergaitė gana gana rimtai suklysta 14 mėnesių amžiaus, ne?

vaizdas

Instagram
George Clooney Photobombs Cindy Crawford ir jos Hubbie

Nėra nieko daugiau erzinančio nei tuomet, kai bandai paimti romantišką savitą ir kai kurie už tavo vaikiną daro viską, ką gali, gerai, sugadinti … išskyrus, žinoma, kai tas žmogus yra George’as Clooney. Apdovanojimus laimintis aktorius vakar įvykdė šį epinės fotobombą, kai jis pasirodė fone, o “Cindy” bandė užfiksuoti savo ir jos vyro Rande Gerberio smokechą. Nuotaikos sugadintas? Taip. Ar mes galėtume rūpintis, jei būtume Cindy? Visai ne.

Carol and Warren Reckmeyer have touched hearts since this amazing image of them together after a baseball game went viral online

Twitter, Benjamin Hochman
Ši žavinga vyresnio amžiaus pora su atitinkamais megztiniaisiais

Nors mūsų širdys buvo nugriaunamos po Jeno ir Beno, Gweno ir Gavino, o Blake ir Miranda paskelbė apie savo santuokos nutraukimą šią vasarą, ši virusinė nuotrauka įrodo, kad tikra meilė yra vis dar gyvas ir gerai. Pavyzdys A: “Carol” ir “Warren Reckmeyer” buvo pastebėti kartu “Cardinals” beisbolo žaidime, kuriame dėstė žaismingas kostiumus, išdėstytus “Kartu nuo 1952 m.”. Pagal Mashable, 1952 m. Pora buvo įstrigusi, o tai reiškia, kad jie susibūrė 63 metus. Taigi, ponios, būkite tikri, kad mes nesame milžiniškos meilės apokalipsės viduryje.

Tyra Banks posted this selfie on her Instagram page.

Instagram
Tyra Banks

Tyra tai padarė labai kad ji turi pranešimą visiems tiems, kurie skelbia padirbtus #nofilter nuotraukas. “Instagram” puslapyje ji neseniai pasidalijo šia natūralia odos savijauta su įkvepiančiu užrašu “Tikras grožis”. “Jūs žinote, kaip žmonės sako # nofilter, bet jūs žinote, kad jų filmas yra” freakin “filtras? Arba galbūt yra retušavimo smidge, tačiau jie meluojasi ir sako, kad tai visi žaliavai ir reali? Na, šį rytą nusprendžiau duok tau tikrai tikrą skonį. Norėjau, kad tamsūs ratai būtų lygiai išlyginti !!! Bet aš buvau toks: “Naw, Ty. Parodyk jiems, kad tu reali. Taigi … čia aš esu. Žalios … o ten esi … žiūri į mane, studijuoju šią nuotrauką. Galbūt jūs galvojate: “Oi, ji atrodo sunkiai”. Ir jei tu yra puiku! Tu nusipelnai pamatyti REALI. Tikrai tikras man. #RawAndReal, “ji parašė. Tu pasakei, Tyra!

vaizdas

Helen Mirren atrodo šviesus be makiažo

69-erių metų Helen Mirren išsiskyrė Niujorke, atrodydamas teigiamai apsvaiginęs akimis ir karštais raustais kelnais, dar kartą įrodo, kad ji yra viena nepriekaištinga plati.

vaizdas

Carrie Underwood sūnus turi savo pirmąją juostos repeticiją

Mes negalėjome padėti šypsosi šioje nuotraukoje Carrie Underwood garbingas kūdikis, 3 mėnesių amžiaus Isaiah, ir mielas Hubby napping kartu užpakalis jos bando repeticijos.

Kim Kardashian posts picture of North West taking a bubble bath on Instagram.

Instagram, Kim Kardashian
Kim Kardašianas Žinutės Paveikslėlis Šiaurės Vakarų Bubble Bath

Ji galėjo pasidalinti dar vienas savimonas, tačiau Kim Kardashian nusprendė parodyti savo gerbėjams šį brangų laiką vietoj. Socialinės žiniasklaidos karalienė neseniai paskelbė šį nuostabų “Instagram” vaizdą apie šiaurę, kuris vonia praskalauko savo galvą juoko metu su paprastu antrašte “LOLZ”. Per mielas.

vaizdas

Džesikos Simpsono duktė yra “Mini-Me”

Su savo šviesiaplaukiais plaukais ir saldus pora, 3 metų Maxwell Drew yra visiškai Jessica Simpson panašus. Jessica paskelbė šį žavingą dukros snapą “Instagram”, kuris parodė šeimyninį smagį iš “Memorial Day” savaitgalio.

vaizdas

Bethenny Frankel duktė atrodo visi auginami

Bethenny Frankel penkerių metų maža mergaitė, Brynas visi šypsosi praleido popiečio metu su savo tėčiu, bethenny’s estranged husband Jason Hoppy.

vaizdas

Ryan Reynolds pagaliau duoda mums Žvilgsnis į Baby James

Laukdami to, kas jaučiamas kaip amžinybė, patvirtinant, kad Blake Lively ir Ryan Reynolds pavadino savo brangų mažąjį Džeimą, mes nestebiuosi tuo, kad jie taip pat buvo apsaugoti, kad jos paveikslėlis išeina ten. Bet viskas (rūšiška) pasikeitė, kai Ryan paskelbė šį neįtikėtiną Snake’o mažosios rankos “Instagram” ranką. Jis parašė: “Thumb wrestling ne visada teisingas. Įdomu, mano ranka yra maža”. Gerai, tai šiek tiek erzina, bet skausmingai žavinga.

vaizdas

Instagram, @BlakeLively
Blake Lively ir Ryan Reynolds

Liežuvautoja žvaigždė Blake Lively neseniai paskelbė apie šią vyrą nukritikančią nuotrauką savo vyrui Ryan Reynolds prieš kelias dienas Instagram su gana neklaistytas pokštas apie tai. Ugh, mes gauname, kad esate didžiuotis, kad esate susituokę galbūt labiausiai spalvingas žmogus visatoje, bet jūs turėtumėte jį iškirpti į mūsų veidus visoje socialinėje žiniasklaidoje, Blake?!

vaizdas

Getty Images
Madonna

Madonna pribloškė Coachella-goers, kai ji pasirodė pasirodžius netikėtam pasirodymui “Drake” rinkinyje, tada ji pradėjo kalbėti su dainininke. Remiantis jo reakcija po lūpų užrakto, Drake taip pat atrodė gana priblokštas.

vaizdas

Instagram / @ kimkardashian
Kim Kardashian

Pasaulis manė, kad matė visus karadšus, bet paaiškėja, kad Kimui, Kourtnei ir Khloe yra trys pusbroliai, visi turi “K” vardus. Taip. Kusniai Kourtni ir Kara kartu su Kimu ir Khloe išvyko į Armėniją, o pusbrolis Krista liko namuose. Sakyk, kad penkis kartus greitai.

vaizdas

Getty Images
Blake Lively

Neseniai vykusiame interviu, kuris buvo jos spaudos turas “Adaline” amžius, Blakeas juokais sakė, kad kasdien trina trufelius ant jo spenelių, kad 4 mėnesio dukra Jamesas “labai gerai subalansuotą gomurį nuo jauno amžiaus, taigi ji nevalgia tik smėlio valgio!”

vaizdas

Instagram / @ kimkardashian
Kanye West

Kanye nusprendė išmesti nemokamą staigmenų koncertą kartu su savo žmona Kim Kardashianu savo kelionei į Armėniją. Tačiau jo jaudulys šiek tiek paslėptas. Po šokinėjimosi į Gulbių ežerą ir kviečiančios minios prisijungti prie jo (daugelis sekė), apsaugos darbuotojai turėjo palikti reperį iš ežero ir policija uždarė koncertą.

vaizdas

Getty Images
Helen Mirren

“The Dame” pasakė Sethui Meyersui Vėlus vakaras kad ji nuvilia į vieną labai netikėtą žvaigždę: Vin Diesel. Pasakęs ji suinteresuota įsitraukti į Greiti ir įsiutę franšizė, ji pripažino, kad daugiausiai buvo siekiama gauti “Vin”. “Aš esu didžiulis Vin Diesel gerbėjas”, – sakė ji. “Jis atėjo iš manęs, žiūrėdamas jį, kai kada nors ceremonijoje kalbėjo, jis buvo toks protingas ir toks juokingas ir toks kietas, ir aš tiesiog šiek tiek įsimylėjau jį ten ir ten”.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

72 + = 78