“Chelsea Handler” viską išeina ten

Fotografavo Brian Bowen Smith
Kas geriau sužinoti savo “Sultingų prisirišimų” temą, nei pati save išpažįstanti karalienė?

Fotografavo Brian Bowen Smith
Pažintys 50 Centas:

“Aš neturėjau tokios” Oi, aš einu pasimatuoti 50 Cent … “Aš turiu omeny, rimtai. Bet aš jam patiko. Jis labai saldus ir prieštarauja tai, ką tu galvoji apie jį”.

“Aš nusipirkau [savo” Bentley “], kai susipažinęs su” 50 Cent “. Vieną naktį jis atvyko su” Ferrari “, ir aš kaip Žiūrėk tai. Taigi aš turiu “Bentley”. Tuo tarpu jis niekada net nusipirkau “Ferrari”. Jis paėmė paskolą. Ir čia aš esu, Ahhh … Aš ką tik nusipirkau šią “Bentley”.”

Mandagūs “Chelsea Handler”
Baudžiamas vidurinėje mokykloje:

“Aš buvau kankinamas, ir galbūt pusė jos buvo nusipelnė, bet man buvo įbauginta, kad buvo dienų, kai buvau panašus:” Šiandien negaliu eiti į mokyklą “. Aš buvau per daug bijojęs. “

“Jie vadina mane šunimi ir žievės ant manęs ir sako:” Tu esi riebaluotas. Tu esi negraži “. Viena mano koncertų Niuarke mergaitė, kuri kankina mane, kariuomenę, pasirodė užkulisiuose. Aš pažvelgiau į ją ir tariau: “Aš žinau tave”. Ir ji nuėjo [aukštas balsas] “Ahhh, aš taip gailau, kad kankinau jus vidurinėje mokykloje!” Ir aš pasakiau: “Aš taip per jį. Tiesą sakant, ačiū, nes jūs suteikėte man impulsą būti sėkmingam. “”

vaizdas

Pasidalijant dėmesio centre ir nepaklusnumas:

“Aš perskaičiau šį švelnų citatą vieną kartą:” Išpūtimas svetimos žvakės neleidžia jūsų šviesai šviesti “. Mes, moterys, privalome laikytis kartu. Žmonės klausia, kodėl aš taip sunku vyrams, nes jie labai lengvai pasivaišino, o manau, kad moterys neturėtų perimti pasaulio. Bet aš manau, kad tai turėtų būti 50/50. Aš labai noriu, kad kiti žmonės išslystų, nes tai daro mus visus ryškesnius. Man patinka turėti broliškumą. Man patinka mergaitės ir berniukai kartu, netinkamai ir nepakankamai, aš myliu neveiksnius … buvau nepakankamai Aš visada jaudinosi blogai dėl mergaičių, kurios buvo paliktos “.

vaizdas

“Heather McDonald” “Chelsea” jautrioje pusėje:

“Ji sukūrė stipendijų fondą kiekvienam savo vaikui ir daro tą patį kiekvienam darbuotojui, kuris turi kūdikį. Tačiau ji niekuomet nuvyko į koledžą, ji yra tikrai jautrus žmogus.”

“Chelsea” duoda savo šuniui Chunk, apkabą.

Fotografavo Brian Bowen Smith
Gauti daugiau:

Sužinok, kas yra “Chelsea” tikrai kaip ne, kodėl pažintys savo bosą E! privertė jai suvokti, kad reikia dirbti savarankiškai ir skaityti daugiau jos didžiausių prisipažinimų kovo mėnesio numeryje REDBOOK (parduodamas vasario 14 d.!).

Parduok viršelį

Gauk “Chelsea” angelišką išvaizdą … mažiau!

Suknelė: Taylor suknelė, $ 158; Von Maur.

Manžetai, “Skinny”, autorius Jessica Elliot, 40 $; skinnystyle.com.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 1