David Bowie įtikino mano žmoną turėti vaikelį

Aš turiu Davidą Bowie padėkoti už mano mylimą dukrą. Jei nebūtų jo, o tiksliau, jo dainos “Kooks” – mano žmona Sally, ir aš niekada negalėjo šildyti vaikų idėjos.

Prieš mes susituokėme, Sally ir aš abstrakčiai kalbėjome apie vaikus. Labiausiai betarpiškas jo turinys buvo kažkas panašaus: “Aš tikrai galėjau pamatyti, kad pats turiu vaiko”. Tai buvo ne tai, kad mes nenorime vaikų; mes turėjome pernelyg daug malonumo tik mums dviem ir neturėjome tarpininkės, kad sutrikdytume gerus laikus. Tačiau per 2010 m. Vasaros mėnesį mes nusprendėme rimtai kalbėti apie vaikus. Pasiekta greita išvada: kol kas nėra vaikų, bet mes peržiūrėsime temą per dvejus metus. Tai buvo puikus atlygis mums abiem.

Žinoma, rimtai kalbėjome apie vaikus iki 2012 m., Kai pasirodė, kad pradėjau mėgstyti vaikų idėją. Buvo bent jau kelios dešimtys priežasčių: galimybė perduoti mano DNR, kažkas rūpintis Sally ir manimi, kai mes esame vyresni, mokesčių lengvatos. Tačiau šios priežastys neatsidūrė tol, kol išgirdau dainą “Kooks”, kurią 1971 m. Bowie parašė po to, kai jo žmona Angie gimė savo sūnui. Tai reiškia, kad tėvai prašo savo vaiko suteikti jiems galimybę.

Ar tapsite mūsų meilužių istorija? Jei pasiliksite, nebūsite atsiprasęs “nes mes tikime tau. Netrukus jūs augsite, kad atsineškite galimybę su keletu kookų, pakabintų ant romantizmo.

Tai džiaugsminga daina, ir tėvystę paverčia savotišku nuotykiu, kuris, būkime sąžiningas, yra.

“Jei kada nors turėtum eiti į mokyklą, prisimink, kaip jie sugadino šį seną kvailį. Nesiimkite kovų su klejojamaisiais ar kardais, nes aš ne daug policininkas nešluodamas kitų tėčių. Ir jei namų darbas jus atneša žemyn, tada mes jį išmesime į ugnį ir paimkime automobilio centrą “.

Tačiau kol “Kooks”, aš dažnai įsivaizdavau, kad gyvenimas su vaikais yra labai rimtas dalykas – stabili, nuobodi ir nemiga. (Kol kas tik vienas iš šių dalykų yra tiesa.) Tačiau Bowie entuziazmas “Kooks” prieštaravo mano pilkoms tėvystės vizijoms. Jis pagyvina idėją, suplūdo visą netvarkingą dalyką su spalvomis ir daro visa tai garsu taip linksma. Aš norėjo Šis gyvenimas.

“Mes nupirko daug dalykų, kad išlaikytume jūsų šiltą ir sausą, ir juokingą seną lovelę, ant kurios dažai nešys. Aš nusipirkau jums porą batų, trimitą, kurį galite pūsti, ir taisyklių knygą apie tai, ką pasakyk žmonėms, kai jie pasiims jus “, nes jei būsite su mumis, jūs taip pat būsite gana kuko”.

Aš turiu omeny, jei Ziggy Stardustas yra kietas, kartu su lentjuostu, kodėl nėra aš?

Nors buvau po “Kooks”, mano žmona vis dar buvo bejėgiški vaikams. Ji vis tiek nuversdavo į ją, nenorėdama sugadinti to, ką darėme. Mes jau stebėjome draugų santykius, kai jie turėjo vaikų. Bet aš supratau, kad galėtume įveikti tikimybę, ir aš nustatėme lėtai, subtiliai įtikindami ją norinti vaiko. Aš norėčiau “Kooks” žaisti kiekvieną galimybę, kurią gavau.

Sally atrodė, kad tai patinka, tačiau dainų tekstai niekada nemažai. Taigi aš padariau jos “iTunes” grojaraštį; “Kooks” buvo trečiasis takas. Nemanau, kad pasakiau jai apie dainos tinkamumą, bet ji ją gavo. Pasak ji, dainos “David Bowie” turėjo labai panašų efektą. Jie atidarė ją iki vaiko gimimo idėjos.

“Man atrodė, kad kviečiame šį naują mažąjį žmogų į mūsų pasaulį, o mūsų pasaulį sukursime aplink kūdikį”, – sakė Sally apie “Kooks”, kai pirmadienį sužinojome apie David Bowie mirtį. “Tai privertė mane jaustis suderinta su tavimi (tai yra, kas man visada buvo svarbiausia)”.

2015 m. Turėjome “Stella” ir kiekvieną dieną mes dėkojame Dievui / sau / David Bowie. Mes taip pat perrašėme istoriją, sakydami žmonėms, kad “Kooks” būtent todėl nusprendėme turėti vaikų. Įdomu, kaip “Stella” apie tai jaučia.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

85 − = 84