Džilianas Michailas nori transformuoti tavo gyvenimą

Jillian Michaels

Jack Guy

Daugeliu atvejų Santa Monikos sodas, kuriame Jillian Michaelsas įspūdingas po požymis, būtų puiki vieta praleisti popietę. Bet ne šiandien. Šiandien jis yra 55 laipsnių, o jėgos vėjas pučia. Per pastarąsias aštuonias valandas Džilianas susižadėjo ir drebulė neskubiais vasaros komplektais, skirtais parodyti kiekvieną raumenį ant jo 5 pėdų -2,5 colio rėmo. Juk jos raumenys yra vienas iš jos prekių ženklų, dalis priežasčių, kodėl Amerika jai atrodo, kai nori, kad jis taps tinkamas. Net jei Jillian, 36 metų, primygtinai reikalauja, kad šiuo metu ji “neformuotos”, ji atrodo taip, tarsi ji galėtu kovoti su Schwarzeneggeriu ir laimėti.

Nepaisant žiemos oro – tai Kalifornija, galų gale – Jillianas juokauja su įgulos nariais ir nuvilia nešvankybes su nusigręžiančiu humoru. “Tai bloga įprotis,” sako Michaelis laimingai. “Bet tai panašu – pažvelk, aš vos gėriau alkoholį, aš niekada nesikeisiu. Aš prisiekiu. Tai bjaurus. Atsiprašau, dirbau”.

Tai yra tik “take-me-as-I-am” požiūris, kuris padėjo Džilianai tapti viena iš populiariausių moterų televizijoje šiandien, jau nekalbant apie buddingą mogulą. Ji turi knygas. Ir sportuoti DVD. Ir maisto papildai. Yra šiek tiek televizijos reiškinys, vadinamas Didžiausias nevykėlis, dėl kurios ji vis dar žaidžia seržantą-auksinį auksą. Ir dabar ji turi savo pasirodymą NBC, Praranda su Jillian, kur ji savaitę keliauja su šeimomis, kad padėtų jiems išspręsti visas savo problemas, o ne tik tas, kurios susijusios su svoriu.

“Naujasis pasirodymas iš tiesų reikalauja atkurti tavo gyvenimą”, – sako Jillian, dabar pertrauka nuo fotoaparatų ir paslėpta robinine kiaušinio spalvos chalatu. “Kadangi kai kažkas iš esmės yra išjungtas ir kai tu teisus, kad vidinis neteisingas, viskas taps vieta”. Jos požiūris greitai laimėjo per Mastropietros, pirmoji šeima Jillian met Prarasti. “Iš pradžių mes buvome tokie:” Ką mes įsitvirtinsime? “, – sako Agnės, šeimos mama. “Tačiau po mūsų treniruotės ji apėmė musu rankas … Džilianas yra toks gailestingas, mes jį pakvietėme į mano dukros vestuves, o ji ateis, ji sėdės prie galvos stalo!”

Džiliano filosofijos yra pagrįstos asmenine patirtimi; ji praleido savo gyvenimą, siekdama ištaisyti savo vidines klaidas. Ji viešai pasidalijo istorija apie savo tėvų traumines santuokos nutraukimo atvejus, kai jai buvo 12 metų, jos tolesnis svorio padidėjimas – jai buvo sunkiausia 175 svarų sterlingų – ir kaip kovos menai sušvelnino ją. 17 m., Po nesibaigiančių kovų, jos mama išmušė ją, o Jillian turėjo pasivyti sau. Galų gale ji tapo sertifikuotu fitneso treniruokliu, o per 30 metų išklausė trenerį naujam TV šou apie svyruojančius žmones. Šis pasirodymas, žinoma, buvo Didžiausias nevykėlis, kur jos žiauriai, bet mylintis sąžiningumas įkvėpė milijonus.

Jillian didžiuojasi šia sąžiningumu. Ji atvira apie vyrų ir moterų pažinimą, pavyzdžiui, apie narkotikų kaip paauglių bandymą (“Man tai nepatinka; man nepatinka būti nekontroliuojamoje”). Nenuostabu, kad ji buvo taip nusiminusi, kai pastabos, kurias ji padarė anksčiau šiais metais, apie tai, kad niekada nenorėjo nėštumo, sukėlė nerimą. (Jillian cituota, sakydamas, kad ji negali “tvarkyti” savo kūnui “). Visa istorija yra tai, kad Džilianas kenčia nuo polycistinių kiaušidžių sindromo ir endometriozės, dėl kurių sunku sulaukti kontracepcijos ir nėštumo. “Aš stengiuosi būti toks skaidrus – sakau:” Tiesiogiai gyvenk, tai yra būdas laimingai “, – sako Jillianas. Tačiau šiuo atveju ji susilaikė ir apgailestauja: “Aš maniau, kad jei kalbėsiu apie savo asmeninius apribojimus, žmonės sakytų:” Kaip ji būtų sveika? ” Tai buvo mano silpnumas ir blogas “, – sako Jillianas. “Aš sužinojau sunkią pamoką apie gėdą: tiesiog būk realus. Aš esu žmogus”.

Ir jos gerbėjai nenori jos jokiu kitu būdu. “Jillian vaikščioti ir pasakyti tokius dalykus kaip” Aš myliu šią užpakalį! ” net jei esi 261 svaras “, – juokiasi Agnesas. “Ji visada žino, kaip jaustis gerai”.

On Prarasti, per savaitę perėjote į šeimas. Ar tai pakankamai laiko, kad padarytumėte reikšmingą skirtumą?

Jūs galite susipažinti per savaitę. Tikimės, kad jūs nustatysite problemas: “Štai, kas negerai, čia yra priemonės, skirtos tai išspręsti”.

Kur tu miegi? Ant sofos?

Kėdės, kartais futonai. Kartais, kai viskas ypač pašildoma su šeima, aš miegoju prie priekabos prie namo. Pirmoji diena, šeimos nekenčia manęs. Pirmoji diena yra rėmas ir konfrontacija. Pirma diena yra Didžiausias nevykelis Jillian. Diena yra šiek tiek Didžiausias nevykelis Jillian, o trečią dieną ji labai išnyksta. Bet turiu – šios šeimos yra tokios: “O, mano Dievas, ši kalė yra beprotiška!” Niekas nežino, ką jie įeina.

daryk jie mano, kad jie įeina į?

Manau, jie mano, kad tai yra fitneso šou. Ir kitas dalykas, kurį žinote, aš esu jūsų santuokoje, aš einu į mokyklą su savo vaikais. Aš, kaip viskas viduryje, ir tik taip: “Ką pragarą, kas vyksta?” Aš gulėjau vieną naktį atidarius akis, laukdamas, kol ateis mama, ir uždėti peilį per mano širdį. Tai žiauriai. Tai žiauriai.

Jillian Michaels

Jack Guy

Koks buvo šou įkvėpimas?

myliu Didžiausias nevykėlis, Aš taip dėkingas už Didžiausias nevykėlis, bet buvau bjaurus. Aš pasakiau NBC vadovams: “Aš noriu išsiaiškinti didesnę žinią. Man tai patinka, tačiau man yra daugiau, daugiau yra tai, ką darau”.

Koks didžiausias supainiojo žmones apie tave?

Kad aš kalė. Aš tikrai neturiu kaulų mano kūne! Ar žinote, kaip paprasta būtų pasakyti žmonėms, ko jie nori išgirsti? Tai būtų dangus! Tačiau, deja, jis nesugeba atlikti darbo.

Aš visada maniau, kad žmonės trokšta struktūros savo gyvenime, ypač kai kalbama apie svorio praradimą. Jie tikrai nori, kad kažkas jiems tai duotų.

Štai apatinė eilutė: kai žmonės yra savaime destruktyvus, tai paprastai yra be sąmonės. Todėl aš sukuriu konfrontacijas, intervencijas, kur jie gali sužinoti apie nesveiką jų pasirinkimą ir priežastis, kodėl jie juos daro..

Pakalbėkime apie tave ir tavo svorio kovą, kaip paauglį. Kaip ši patirtis suformavo tave?

O mano Dieve, tai buvo grynas pragaras. Aš praleidau visą aštuntą klasę savo klasėje, nes Dievas neužtikrina, kad aš kada nors palikčiau. Buvau terorizuotas. Karate išgelbėjo mano gyvenimą. Visa tai sustojo tą dieną, kai sudaužiau dvi lentas su smūgiu.

Ar grįžote į bet kurią savo mokyklos susibūrimą?

Ne vienas.

Argi ten nėra tokios dalies, kaip “Aš, dabar, pažvelk į mane!”?

Žinoma. Sąžiningai, būtent todėl aš visada nesąmoningas, nes aš visada kerštingu, kad nepaklusnė mano dalis.

Tu padėjai daugybę transformacijų. Ką norite pakeisti savo gyvenime?

Hmm Kiek laiko tu turi? Aš nekantraujantis. As reikalauju Aš neurotiškas. Aš esu didelis stresas. Didelis nerimas. Perfekcionalizmas iki neįmanumo. Niekas niekada nėra pakankamai geras. Aš niekada laimingas.

Ar lyginate save su kitais?

Ne. Bet pažvelgsiu į kitus žmones ir pamatysiu, kur jie buvo ir ką jie padarė, ir aš jį naudosiu kaip įkvėpimo šaltinį. Aš skaitau šią knygą “Oprah”, ir aš taip, Gerai, šiuo amžiuje ji čia, ir man reikia padaryti da da da. Aš moku žmonių, kuriuos myliu pamatyti, ką jie padarė teisingai, ką jie padarė neteisingai, nuo ko aš galiu pasimokyti.

Jūs sakote, kad pradėjote gydymą, kai buvote 5 metai. Tai gana jaunas.

Aš buvau labai sutrikęs vaikas. Jūs žinote, kaip vaikai kenčia naktį? Mine buvo tikrai blogai. Aš maniau, kad rūkai išėjo iš kanalizacijos vonia. Aš negalėjau miegoti naktį, kiekvieną vakarą, laukiu ateivių. Aš tavęs neskatinau: aš buvau. Traumatizuotas. Ir mama mane pradėjo gydytis.

Jūs taip pat turėjo uolų laikotarpį kaip paauglys.

Mano tėvai išsiskyrė, kai buvau 12 metų. Jie susituokė 18 metų. Jie buvo tokie vidutinio sunkumo, kaip krizės, ir aš buvau tokio pobūdžio. Aš buvau gana piktas – niekas nenorėjo susidoroti su manimi. Taigi, kai man buvo 17 metų, mano mama buvo tokia: “Tu čia negyveni”. Mes kovojome. Tačiau aš išmokau daug būti savarankiškai. Užaugau. Turėjau uždirbti pinigus. Sužinojau, kaip priimti sprendimus, kurie yra tinkami man.

Ką norėtumėte žinoti?

Aš tiesiog norėčiau būti žinomas kaip draugas žmonėms. Kažkas, kas nori pamatyti pasaulį, geriau. Kažkas, kas nori matyti žmones, gyvena gerai. Aš tikrai nesuteikia [bleep] apie kažką kita.

Koks jūsų galutinis tikslas?

Ha Aš niekada negalėčiau atsakyti į tai, atrodydamas kaip visiškas monstras. Gerai, [bleep] tai: norėčiau laimėti Nobelio premiją. Į puikų pasaulį norėčiau patekti į tą vietą, kur aš einu nuo visko. Ir tada aš galiu būti grynas Billas Gatesas. Išgydyti raupus. Noriu apsisukti ir būti panašus: “Aš išgydau raupę. Kaip apie tuos obuolius?” Žinai, ką turiu omeny? Arba, pavyzdžiui: “Aš atvirkštinį pasaulinį atšilimą. Kaip tai?”

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

35 − = 29