Galutinai būdamas vienišas mama teigia, kad turi teisę mirti dėl savo pačių sąlygų

Vienas mama Christy’as O’Donnellas, kuriam yra IV stadijos vėžys, praeitą mėnesį sužinojo, kad jos gydymas nebėra efektyvus.

Balandžio pabaigoje jos nugaros skausmas tapo toks “baisus”, kad ji vargu ar vaikščiojo. Štai, kai ji suvokė, kad vėžys, kuris iš pradžių plinta iš plaučių į smegenis, neseniai persikėlė į savo kepenis. Kristui buvo pasakyta, kad ji tikriausiai negyventų praeityje liepos mėn.

“Man nebėra stabili”, – sakė Kalifornija, gyvenanti Kalifornijoje, su savo 20 metų dukra Bailey Donorovič. Ji pridūrė, kad jei naujos chemoterapijos procedūros taip pat nepavyko, “mano prognozė gali būti birželio arba liepos mėn.”

Tačiau Christy, 46 metų, nenori laukti, kol vėžys paimtų ją skausmingoje mirtyje. Kristis šiuo metu kovoja už teisę mirti savo paties sąlygomis. Nors teisė į mirties bausmę šiuo metu vyksta per Kalifornijos įstatymų leidžiamąją valdžią, Christy sako: “Aš negaliu laukti”.

vaizdas

Ji padavė ieškinį, prašydama, kad valstybės teismai nedelsdami leistų savo gydytojui paskirti vaistus, kurie baigtų savo gyvenimą prieš galutinį vėžį.

“Aš noriu aiškiai suprasti, kad mano sprendimas pateikti šį ieškinį yra ne dėl to, kad aš netikiu mūsų įstatymų leidžiamąja valdžia”, – sako ji. “Tačiau teisėkūros procesas yra labai ilgas procesas. Labai mažai tikėtina, kad dabartinis laukiamas teisės aktas bus baigtas bet kuriuo metu mano gyvenime”.

“Aš miršta per artimiausius mėnesius ir aš einu skaudžiai mirti”, – teigė Kristis, kuris yra advokatas ir buvęs LAPD seržantas..

“Aš kreipiuosi į teismą dėl įsikišimo, kad būtų išduotas įsakymas, kad gydytojas galėtų teisėtai paskirti vaistą taip, kad aš neturėčiau skaudžiai mirti ir kad kiekvieną akimirką prieš mirtį aš neturiu bijoti ir susirūpinęs dėl skausmingo būdo, kuriuo aš mirsiu “.

Kristis paaiškino: “Mano dukra negali laukti. Aš tai privalau savarankiškai, o aš tai privalau savo dukrai”.

“Kiekvieną dieną, kai mano dukra grįžta namo iš darbo, ji ragina mane telefonu kalbėtis su manimi,” sako O’Donnellas. “Tu žinai, kodėl? Ji nori žinoti, kol ji išeis į namus, jei aš vis dar gyva”.

“Ji ketina grįžti namo ir ji turės atrasti savo kūną, arba ji turės stebėti, kaip aš skauda, ​​- sakė ji KABC.

vaizdas

1873 m. Kalifornijoje buvo priimta neteisėta gydytojo savižudybių teisė.

“Žinoti, kad įstatymas, kuris neleidžia man mirtinai tyčioti ir priversti savo dukrą stebėti mane, kančia, buvo perduotas tuo metu, kai vergija vis dar buvo teisėta vienoje iš mūsų valstybių (Puerto Rikas), man kelia nerimą”, – sako ji. “Įstatymas turėtų keistis atsižvelgiant į visuomenės poreikius”.

“Oponentai teigia, kad skausmo gydymas šiais laikais turėtų galėti rūpintis visais”, – sako O’Donnellas. “Bet kiekvienas žmogus reaguoja skirtingai nuo skausmo vaistų, o mano atveju aš stipriai suserga”.

“Mano gydytojai gali man duoti pakankamai skausmo medikamentų, kad išmuštų mane, nes aš esu be sąmonės ir nemystu labiausiai savo skausmo. Tačiau jei negaliu būti pažintine, negaliu bendrauti su savo dukra. Negaliu bendrauti su savo artimaisiais ir mano draugais. Tai negyvena. ”

Nuo jos diagnozės Kristis padarė viską, ką gali sugebėti pažvelgti į ateitį.

Jos tikslas yra gyventi pakankamai ilgai, kad birželio mėnesį švęsti dukros 21-ąjį gimtadienį. Jie planuoja nuvažiuoti kruizą, kuris sustoja Atlantistoje – vietoje, kurią jie visada norėjo eiti.

“Dabar turiu mažiau gerų dienų, – sako ji, – bet tai nereiškia, kad dienos nėra brangu.”

Christy’s draugai pradėjo internetinį lėšų surinkimą, kad padėtų dukrai, kai ji išeis, tačiau Christy tvirtina, kad ji nenori pelnyti pateikdama šį ieškinį – viskas, ko ji nori, turi teisę pašaukti savo nuotraukas.

“Aš noriu įsitikinti, kad žmonės supranta: mes ne prašome paminėti”, – sako ji. “Mes tiesiog prašome pagalbos. Nei savanaudis, kad nenorėtų, kad jūsų vaikas žiūrėtų, kaip kenčia, ir tai nėra savanaudis, kad nenorėtų kentėti. Ir tai nėra savanaudis, kad nenorėtų, kad jūsų gydytojas turėtų eiti į kalėjimą už bandymą padėti tau.”

O’Donnellas, įkvėptas Bretanė Maynard, 29 metų amžiaus su galiniu vėžiu, kuris tapo vokalo advokatu “teisė į mirtį” reglamentuojančiais įstatymais, įkvėpė “Compassion & Choices”, grupė, kurią “Maynard” glaudžiai bendradarbiavo prieš baigdamas savo gyvenimą.

“Kristis yra drąsos profilis daugeliui kitų mirusių žmonių, kurie savo paskutinėse dienomis susiduria su nepakenčiamomis kentėjimais, kad net geriausia prieglobstį ir paliatyvinę priežiūrą negali atleisti”, – sako advokato “Compassion & Choices” nacionalinis teisinės gynybos direktorius Kevin Díaz.

“Kaip pripažino Bretanė, šie žmonės labai nori mirties metu suteikti medicininę pagalbą, kad jie galėtų mirti neskausmingai, ramiai miegoti – ir jiems tai reikia dabar, kol dar nevėlu”, – sako Diazas,

Ir net jei teismo procesas nepavyks, Kristis sako, kad ji meldžia, kad jos dukra vieną dieną pamatys, kaip jis praeina.

“Jei to neįvyks, aš mirsiu tikėdamas, kad tai įvyks mano dukters gyvenime”, – sakė ji “ABC News”. “Tam tikru momentu savo gyvenime ji stovės ten, ir ji girdi, kad įstatymas praėjo arba pasikeitė, ir ji žinos, kad nuo tos dienos, kad niekas kitas neturės kentėti, kaip ji matė mane kenčia. Ir tada ji žinos, kad tai viskas verta. “

[H / T Žmonės

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 7