Ši mama buvo nusižengusi, kad pasidalintų savo sąžiningu maitinimu

Internetas gali būti daugybe pramogų, kai kalbama apie gimimo ir žindymo nuotraukas. Tai pamoka, kurią Kassondra Coxson išmoko sunkiu būdu, kai jos vaiko slaugos nuotrauka iš vaistinių buvo virusinė dėl neteisingos priežasties.

Kassondra, “Geeks” suprojektuota bendraautorė ir motinystės bendruomenės tinklaraštininkas, yra maudytis pieno vonioje (gauti ją?), Maitinančią savo kūdikį ir berniuką. Fotografas Jenas Pritchetas pasidalijo savo “Facebook” puslapyje pateiktu vaizdu su nuogąstaujančiu atsisakymu, įspėjęs, kad jos pasekėjai yra geri.

“Aš niekada nesijaudinęs dėl vienos iš mano nuotraukų paskelbimo, nes šiuo metu esu, nes tai man tai reiškia tiek daug,” rašė Pritchetas.

Pritchetas toliau apibūdina “Kassondra” kaip “kūno teigiamą” asmenį, kuris “yra linkęs padėti normalizuoti visą maitinimą krūtimi ir taip pat leisti pasauliui žinoti, kad Black Women Do Breastfeed”.

Deja, Prichetto ketinimą portreti Kassondra kaip deivę buvo šiek tiek sumažėję toksiškos pastabos, kurios paliko nuotrauką. Ji pašalina daugumą jų, nes žmogus turi būti neapykantos, tačiau ji sako, kad pastabos svyravo nuo “rasistinio” iki “riebalų šmeižto ir baisiai nejautrios”.

Coxson papasakojo SheKnows: “Mano manymu, mano dukra buvo per daug sena, kad maitintumėte maitintą krūtimi ar riebalų šmeižtu. Tai buvo daugiau apie tai, kodėl aš maitindavau kūdikį su skirtingos spalvos oda”.

Ji taip pat priduria, kad ji buvo maitinama krūtimi, kol ji buvo trys, ir ji ketina mokyti savo dukrą, kad krūtys neturėtų būti laikomos griežtai seksualinėmis, ypač visoje maitinimo aplinkoje.

Tačiau Coxsonas, kuris pripažįsta, kad turi storą odą, bando išlaikyti aukštesnį lygį. Manau, kad labiausiai ji pasakė:

[H href = ‘http: //www.sheknows.com/parenting/articles/1118087/breastfeeding-mom-attacked? Utm_source = facebook & utm_medium = socialinė & utm_campaign = redakcinė & utm_content = 421404341’ target = ‘_ blank’> SheKnows ‘]

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

43 − 35 =