Jūs nesiruošiate tikėti, kas šį Dapper’ą pasirodė esąs

Interneto būdas spontaniškai iš naujo dengia senesnes nuotraukas (todėl aš esu dėkingas, kai lankiau kolegijos kamerinį telefoną). Ši brangakmenė, kurioje yra žinomas veidas iš savo “Oro pajėgų dienų”, kurį jums pateikė “Reddit” magija (ir “Moters pasaulis”), gali būti tik labiausiai mistinanti “throwback pic”, kad galėtų platinti žiniatinklį.

vaizdas
Imgur

Ar jūs galite atpažinti šį dantų jauniklį? Mes jums pateiksime užuominą: pasibaigus tarnybai po 20 metų, jis išaugo savo plaukus (didžiulis nepakankamas). Ir jūs tikriausiai buvo sugėdintas miegoti savo ramiu balsu, nes jis padarė nesuskaičiuojamą laimingą mažai medžių atsiras 30 000 drobių.

Taip, tai Bobas Rossas.

vaizdas

Prieš tampa nacionaline lobis, Ross įsitraukė į Airijos kariuomenę Aliaskoje 1960-aisiais. Būtent ten jis atrado savo “džiaugsmą tapyti”, tačiau jis nebuvo taip linkęs į savo kitą darbą. “Šis darbas reikalauja, kad būtumėte vidutinis, sunkus žmogus, o aš buvau priblokštas”, – sakė jis vieną kartą. Padaręs savo laiką, jis išaugo savo parašo poof ir praleido 11 metų, mokydamas PBS žiūrovus, kaip dažyti (iš to, be to, jis negavau deimantų).

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

UŠT. 29, 1942 m. Liepos 4 d. 1995 m. … … prieš 20 metų, dailininkas / instruktorius Bobas Rossas mirė nuo 52 metų. Jį čia duodu, nes be jo ir jo PBS šou “Paveikslo džiaugsmas” “Aš nesu įsitikinęs, ar aš kada nors kažkada įsivelsiu tapybą! Buvau visada meniškai auginęs, bet niekada nebuvau pamiršęs tapyti, kol žiūriu kelis Bob Ross epizodus televizoriuje. Jis padarė tai atrodyti taip paprasta. Taigi, dar 1993 m., Nuėjau į vietos “Hobby Lobby” ir praleido daugiau kaip 100 dolerių už Bob Ross tapybos reikmenis, vieną iš jo knygų, stalo molbertą ir kitus dalykus, ir tai pradėjo ilgą kelionę kaip badaujantis menininkas, ha. Tuomet daugelį savo paveikslų pardavinėjau kolegoms ir turėjau papildomų pajamų, be viso darbo. Per porą metų aš pradėjau dažyti kitus dalykus ir stilius ir paliko Bobo Rosso metodą. Bet aš tikrai privalau pradėti mano poną Rossą. Tai tikrai gėda, kaip atrodo, kad kai kurie iš gražiausių žmonių šioje planetoje per anksti palieka kelią … R.I.P. P. Rossas. Bobo “afro” tapo žinomomis ir šiek tiek įžeidžiančio tikslo, tačiau iš pradžių jo plaukai buvo tokie, kad sutaupytų lėšų mažesnei daliai. Išvaizda “įstrigo”, ir jis išlaikė jį, nors jis tikrai to nepatinka. Mano nuotraukų koliaže yra jaunesnio Bobo paveikslėlis, kurio natūralesnė šukuosena. —- Ross tarnavo JAV karinės oro pajėgos 20 metų. #bobross #bobrossstyle #joyofpainting #thejoyofpainting #painting #OilPainting #sairforce #military # 20yearsago # 20yearsagotoday # july4th # 1995 #Pbs #Television #steveross #wetonwet #afro #instructor #rip #restinpeace #ross #tribute #happylittletrees #happyaccident #happyaccidents #artofintagram #artofig #onlythegooddieyoung #veteran #niceguy

“AmericanDreamy” (atlikėjas) (@americandreamy) paskelbtas įrašas apie

Nors jis buvo pavargęs nuo jo piktybiško užkampio (kaip ir daugelis iš mūsų, jis vėliau gyrėsi, jis vėliau apgailestavo), Bobas taip buvo įsipareigojęs savo prekės ženklu, kad net ir tada, kai jis prarado savo spyną vėžio gydymo metu, jis dėvėjo puikiai šukuotą peruką.

vaizdas

1995 m. Ross mirė nuo limfomos 52 m., Bet jo palikimas gyvena virš mūsų mantelių ir “YouTube”, kur galite atsisiųsti pamokas. Ir paimk šiek tiek siesta. Bobas neprieštaravo.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 73 = 75