Julianne Hough atskleidžia savo saldainiais padengtą slaptą sėkmę “REDBOOK” kovo mėnesio leidime

vaizdas

Per mažiau nei dešimtmetį Julianne Hough laimėjo du sezonus Šokiai su žvaigždėmis, išleido diagramą papildantį šalies albumą ir pasirodė filmuose kartu su Tom Cruise ir Christina Aguilera. Praėjusį mėnesį ji šoko aplink mūsų kolektyvinę svetainę kaip Sandy Fox Riebalai: gyvi, ir ji šiuo metu yra filmavimo ekranuose su Robert De Niro Purvinas senelis. Ji taip pat užsiima savo asmeninio prekės ženklo kūrimu, įskaitant bendradarbiavimą su “MPG” laisvalaikio linijoje ir sparčiai besiplečiančio gyvenimo būdo interneto svetainėje.

Tačiau, nepaisant to, ką ji sugebėjo padaryti, Julianne vis tiek atrodo, kad netiki, kad ji padarė tai. Kovo mėnesio leidime ji atskleidė, kaip ji viršijo pramonės lūkesčius, taip pat keletą privalomų skaityklų apie jos santykius ir artėjančias vestuves su Beau Brooks Laichu:

Kodėl ji nebijo bijoti pasakyti, kaip tai yra: “Kai man buvo 21 metai, aš padariau ir pasakiau dalykus, nes norėjau būti priimtas. Tačiau yra ta vieta, kurioje jūs augate. Dabar aš esu daug sąžiningesnis su savimi ir kitais žmonėmis”.

vaizdas

Kodėl ji savo vyresniuoju vyru gali leisti savo sužadėtiniui Brooke’ui Laichui? “Dėl savo karjeros prigimties, labai lengva man paskambinti šūviais ir būti” vyru “. Taigi labai malonu jausti stiprią moterį ir vis tiek turiu būti vyru “.

Apie gerus ir blogus laikus: “Aš visada buvo teigiamas, bet pasitikėk savimi, turiu savo dienas, kai aš tik suskirstau ir verkiau – net nežinau, kodėl aš verkiu! Aš taip pat ir apie tuos laikus. niekada nesijaudink apie ką nors, bet gyvenimui nieko dinamiško – ir tai nuobodu “.

vaizdas

Mokydamiesi gyventi gyvenimą ir mylėti tai, ką darai: “Kai kada direktorius man pasakė:” Aš tampa pernelyg senas, todėl noriu dirbti tik su žmonėmis, kurie nori jaustis “. Tai yra tiesa. Gyvenimas per trumpas. Aš nesiruošiu atsisakyti savo užpakalio filmui tik todėl, kad tai geriau mano karjerai, jei tai padarys mane apgailėtinus “.

Norėdami sužinoti daugiau apie Julianne’o interviu, pasiimkite savo REDBOOK kovo mėnesio leidimo kopiją kioskų žurnaluose vasario 16 d.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

39 − 38 =