Kristen Bell prisipažįsta, kad ji nėra puiki mama ar žmona

“Prašome atleiskite mus, kol mes esame prancūzai”, – sako Kristenas Bellas, kaip savo cherubic 19 mėnesių dukra, “Delta”, nusileidžia už šurmulio bučiavą ir palieka avokado šneką ant mamos smakro. Aktorė mielai žiūri į “Delta” dideles mėlynas akis, kas gali būti paskutinis kompanijos “Super-Sappy” vystyklų šūvis – iki Kristeno coos “Guess what? You’re gross”.

Turiu pripažinti, kad nesitikėjau, kad 36-erių Kristenas būtų toks linksmas ir linksmas net tada, kai ji pasirodė mūsų interviu laiku, su didžiuliu šypseniu, ir atidavė man dėžę šviežių vietinių braškių. Ji garsėja jau daugiau nei dešimtmetu, pirmiausia norėdama žaisti aukštųjų mokyklų pokalbį dėl “hit” TV laidos Veronika Marsas, tada už vaidmenis komedijose kaip Pamiršk Sara Marshallą ir Poros retreat. Ir 2013 m. Ji sutelkė mūsų vaikų širdis kaip Anos įkūrimą Užšaldyta. (Ji iš tiesų atsitraukia nuo unirono “Leiskite eiti”, kai kalbame apie savo asmenines kovas.) Šį rudenį Kristenas žvaigždės kartu su Tedu Dansenu Gera vieta, protingas naujas “sitcom” apie moterį, bandančią kompensuoti blogą elgesį.

Tačiau galbūt jos tinkamiausias projektas, atsižvelgiant į tai, kaip juokingai nefiltruotas ji yra apie motiną, ji šiuo metu vaidina filme Blogos mamos, naujausias iš Pagirios. Iš esmės tai yra filmas, skirtas viską duoti pirštui (Pagirios rašytojai, prisimenu) prie nepasiekiamų motinystės lūkesčių. Skaitykite ir girdžiu, kaip Kristenas tikrai jaučiasi apie juokingą tėvystės siekį.

vaizdas

Alexei Hay

Dėl to svarbu nustatyti ribas su savo vaikais: “Neseniai buvau epifanija, kad, jei noriu būti, mano dukrai taip pat malonu, ji nesiruošia man gerbti. Suteikti tavo vaikams tvirtas sienas yra jiems naudingas, nes jei tu tik leisk jiems daryti viską, ką jie nori, tu pakelsi šurmulį. “

Apie tai, kaip ji ir Dax gyvena lytiniuose gyvenimuose: “Mes labai patenkinti, kad liktų tobuliausi. Mes būsime tokie:” Gerai, tai buvo kiek dienų? “Mes radome naktį, kai niekas nevyksta ir mes neturime dirbti labai anksti rytą, o tada mes jį įneškime “.

Apie tai, kas nustebino jai daugiausia apie darbo mamą: “Aš neleidžiu savęs jaustis kalte dėl to, kad daugiau nebėra įsipareigojęs. Aš manau, kad aš manau, kad mano dukterys turi daugiau įsipareigojimų negu bet kam.”

vaizdas

Alexei Hay

Daugiau apie Kristeną, Rugpjūčio mėnesio leidimas “REDBOOK” kioskuose pasirodys liepos 19 d.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

43 − = 42