Kyra Sedgwick

Fotografavo Matt Jones

Sėdi ant medžio stalo mėgstamiausių pusryčių vietoje Niujorko aukštutinėje vakarinėje pusėje, Kyra Sedgwick turi vyresniąją akimirką. “Aš 46 …”, – sako ji, žiūrėdama žemyn ant jos, kai daro kokią nors psichinę aritmetiką. “Manau, kad aš 46 metų. Nemanau, kad dar 47 metai. Kiek man aš esu, jūs turite žinoti!”

Įrašai, ji yra 46, bet jūs negalite kaltinti Kyros, kad atsirastų ant jos amžiaus, kai ji atrodo neįtikėtina. Neseniai paparaciškais šūviais, paimtais Havajuose, jos liesas, tatuiruočių kūnas pasirodo teigiamai gravitacinis. Ir šiandien ji spinduliuoja klestinčio ilgio rankovių pilka viršutine dalimi ir džinsais, o jo nieko daugiau negu rausvos veido nei tušo užuominą. Kai mes kalbame, tampa aišku, kad žvaigždė ne tik atrodė jauni, bet ji jauna, nesvarbu, kaip jauna, artėja prie visko savo gyvenime, nuo kūdikių priėmimo iki tatuiruotes. Praėjusiais metais ji padarė neįsivaizduojamą Holivudo scenoje: po apdovanojimų laimėjusio šešerių metų “TNT” parodoje pasirodė policijos viršininko pavaduotoja Brenda Leigh Johnson Arčiau, ji nusprendė pasitraukti nuo didžiausio savo ilgos karjeros smūgio. (“Kyra” pradėjo veikti 16 metų ir yra žinoma dėl savo vaidmens filmuose Gimė liepos 4 d ir Singlai.) Jos paprastas paaiškinimas: “Kiekvieną dieną aš daviau 190 procentų, todėl aš noriu daryti kitus dalykus”.

Pirmiausia į savo sąrašą: persikelia namo į Niujorką, praleidžiant dalį kiekvienų metų Los Andžele, atokiau nuo savo šeimos, filmuojant Arčiau. Ironiška twist, ji grįžta į tuščią lizdą: 20 metų duktė Sosie yra kolegijoje, o 23 metų sūnus Travis šešių butų negyvens daug ilgiau. “[Jūsų vaikai] yra pirmas dalykas, apie kurį tu galvoji ryte, o paskutinis dalykas, apie kurį tu galvoji prieš miegą”, – sako ji. “Ir staiga, tu esi atleistas!” Galbūt vienintelė jos gyvenimo konstanta yra vyro ir kolegos aktorius Kevinas Baconas – jų 23 metų sąjunga neigia tikimybės, kad vidutinė santuoka, jau nekalbant apie Holivudą. “Žmonės sako, kad tai yra pasakos dalykas”, – sako ji, nusilenkdama. “Bet tai gyvenimas. Mes tiesiog labai myliu vienas kitą”. Jų obligacija įvyko per keletą sunkumų: 2008 m. Paaiškėjo, kad pora prarado nenurodytą santaupų dalį Bernardo Madoffo 50 milijardų dolerių Ponzi schemai. Tačiau aktorė palaiko beveik priimtiną nuostatą. “Kai tai pirmą kartą įvyko, Kevinas ir aš kalbėjome apie tai”, – sako ji. “Ir mes buvome panašūs:” Mes nesame pinigų žmonės – mes to nepadarėme “.”

Tiesa – jei pinigai būtų vairuotojai, Kyra būtų nustatytas Arčiau dabar, nesėdėdamas čia šioje kavinėje, svarsto, kas toliau. “Gyvenimas yra tai, kas atsitinka, kai darote kitus planus”, – sako ji su šia garsia kibirkštimi akyje. “Daugiau atskleis”. Nuo dabar…

RB: tu tiesiog kulka paskutinį epizodą Arčiau. Ar tai buvo emocijų šmėkla?

KS: Tai buvo. Vienas iš mano artimiausių aktorių draugų Corey Reynoldsas [Sgt. Davidas Gabrielis] turėjo labai emocinę sceną. Į kambarį buvo 50 žmonių, ir aš pradėjau šoktelėti.

RB: Ar tu šmeižikas??

KS: As nemanau taip Kai darau šou, visa emcija turi eiti į Brendą. Per pastaruosius šešerius metus darbas buvo toks emociškai, fiziškai ir dvasiškai reikalaujantis, kad neturėjau laiko eiti per savo dramą.

RB: Jis turėjo būti sunku, būti toli nuo jūsų vaikų ir vyro. Los Andželas visada jaučiasi kaip namuose?

KS: Praėjus trejiems metams nuo to, kad mano tavo likimas yra toli, aš išmokau jo mylėti. Aš turiu šeimą L.A., čia gyvena du mano geriausi draugai. Mes iš tikrųjų tiesiog nupirko namą L.A..

RB: tikrai? Ar tu būsi praleisti laiką??

KS: Ne! Tai buvo craziest. Kaip įprasta, [Kevinas ir aš] nėra planuotojai. Mes manėme, O tai atrodo kaip gera investicija!

RB: Kodėl nusprendėte palikti šou dabar, savo aukštyje?

KS: Aš niekada nenorėjau būti nepatenkinti, kaip eiti į darbą. Aš niekada nenorėjau būti panašus, Ugh, turiu išspręsti dar vieną žmogžudystę. Iš pradžių maniau, kad dėl “Madoffo” dalyko man buvo neatsakinga, maniau, kad turėčiau padaryti kitą sezoną. Vieną naktį Kevinas ir aš kalbėjome apie tai, ir jis turėjo pajusti mano ambivalentiškumą, nes jis pasakė: “Ką apie tik tą vakarą jūs nuspręsite, kad nenorite daryti dar vienerius metus?” Ir supratau, kad jaučiau, kad taip atsakingai už visus kitus – žmonės tikisi užimtumo. Tai man labai sveria.

RB: tai didžiulis.

KS: Aš jaučiau tą svorį, o kai tai pasakė, aš sakiau: “Gerai, bet tik vakarą! Aš galiu pakeisti savo mintis rytoj!” Bet kai aš su juo gyvenau, tai man atrodė taip teisus. Tiesą sakant, tai reiškia, kad norite kūrybiškai daryti kitus dalykus. Taigi kaltė išnyko.

RB: Jūs neseniai išleidote įdomų vaidmenį Vyras ant krašto. Koks jūsų kitas karjeros tikslas? Daryti daugiau filmų?

KS: Tai mano didelė svajonė. Jei kažkas ateis, taip. Bet, sąžiningai, truputį kvėpuoti. Aš ką tik dirbau taip sunkiai. Noriu laukti tinkamo dalyko.

RB: kaip pasikeitė jūsų santykiai su pinigais, nes jūs daug praradote Madoffui?

KS: Aš buvau piktas [kai tai atsitiko], bet aš esu suaugęs. Aš padariau savo sprendimą. Jis serga, ir šiandien mano pasirinkimai skiriasi. aš galvodavau, O, aš jaučiuosi kaltas dėl to, kad sumokėjau keletą pinigų. Tai dingo. Aš jums tai pasakysiu dabar. Nes dabar aš žinau, kad uždirbu tuos pinigus. Ir aš nemystu jokios kaltės dėl to, kad sunkiai dirbau. Manau, kad tai paprastas moteriškas dalykas.

RB: Moterys gali būti keista apie pinigus.

KS: Vyrai turi daugiau teisių.

RB: Ar manote, kad Madoffas išdavė?

KS: Šioje šalyje yra tiek daug žmonių, kurie buvo labiau išdavingi nei mes. Mes atidavėme pinigus psichiškai sergančiam asmeniui. Mes esame atsakingi už tai. Tai ne mūsų kaltė, aš ne kaltiname mus, bet mes esame atsakingi. Išdavystė yra kažkas, kas vyksta, kai kas nors yra draugas ar mylimas žmogus; tai toks asmeniškas jausmas. Tuo metu ji jautėsi asmeniškai, nes mes tikrai veikėme labai sunkiai už šiuos pinigus, ypač Keviną, kuris dirbo nuo to laiko, kai jam buvo 17 metų Niujorke, ir tai daugiausia buvo jo pinigai, nes aš nepadariau daug . Tai buvo mūsų pensija. Maniau, kad tai buvo saugioje vietoje. Bet išdavė? Aš nemanau, kad tai teisingas žodis.

Kyra Sedgwick

“FilmMagic” / “Getty Images”

RB: Ką dabar pasakytumėte moterims, kurios visiškai nepatiko savo pinigų?

KS: Norėčiau paskatinti kiekvieną moterį sužinoti apie savo pinigus, o ne atsiprašyti už tai padaryti. Ar aš praktikuoju tai, ką skelbiu? Ar dabar žinau kiekvieną dalyką apie pinigus? Ne. Bet aš padariau skirtingus pasirinkimus, kur aš jį įdėti. Aš tapo labiau išsilavinęs apie tai, kas su juo vyksta. Aš nuėjau ir paėmė klasę.

RB: Bet tai nepakeitė jūsų požiūrio į gyvenimą? Aš turiu galvoje, atrodo, kad jūs priimate sprendimus taip pat, kaip anksčiau.

KS: Manau, kad mes esame labai dosni žmonės – visada buvo, visada bus. Aš nenoriu, kad [patirtis] gal ÷ tų pakeisti mane tokiu būdu.

RB: ir šį mėnesį jūs ir Kevinas bendradarbiaudami su Niujorko maisto banku…

KS: Man nieko daugiau nereikia šerti žmonėmis mano mieste.

RB: kaip jūs subalansuojate savo santuoką per šešis mėnesius Los Andžele ir šešis mėnesius Niujorke?

KS: Tai nebuvo lengva, ir vis dar nėra lengva. Kevinas daug dirbo ir daugeliui praėjusio sezono negalėjo būti L.A. Bet, žinote, aš nesu vedęs buhalterio [juokiasi] Kiekvienas turi santuokines kovos – aš ne pirkti “Oi, tai taip sunku, aktoriai yra vedęs”. Vyras, santuoka yra sunki visiems. Taigi, kai mes esame ant raudono kilimo ir mes gauname “Kaip jūs vaikinai tai daro? Niekas negali likti kartu”, aš tikrai išdžiūvau. Nemanau, kad mūsų santykiai yra daugiau ar mažiau sunkūs; Aš tiesiog manau, kad jūs abu įsipareigojote, ir jūs padarote darbą.

RB: Kiek esate mama ir aukojome dirbti L.A., toli toli – ar jūs manote, kad tai parengta, nesigaili?

KS: Taip, kalbant apie sėkmę, šou buvo milžiniška sėkmė. Kalbant apie mano šeimą, vis dar vyksta darbai. Aš galvoju apie tai, kad visi atvyko gana nekokybiška, tačiau mes pamatysime. Tai buvo skaudi. Pusė man buvo Niujorke, o pusė man buvo Kalifornijoje. Aš praleidau daiktus – įvykius, pasirodymus – bet mes visada pasitikėjome, kad tai bus viskas gerai. Geros naujienos yra tai, kad Kevinas dirbo mažiau, ir jis buvo namuose beveik visais mokslo metais. Bet tai buvo tikrai, tikrai sunku.

RB: kaip jūsų santykiai su tavo vaikais pasikeitė tuo metu, kai buvo toli?

KS: Kai mes buvome kartu, jis tapo ypatingesnis. Aš niekada neturėjau to totalo košmaro su savo vaikais, kur jie nekalba su manimi ar man tai reikštų. Gal jie mane labiau vertino, nes nebuvau visą laiką? Aš buvau ne savo darbe, kiekvieną sekundę, nes aš valdau. Kitą dieną Sosie man pasakė: “Mama, tu taip rūpi”. Ir aš buvau toks: “Ar tai rodo?”

RB: Ar tuščios lizdo sindromas??

KS: Ne dabar. Mano sūnus vis dar gyvena su mumis, bet taip, jis nebus čia ilgai … Gyvenimas niekada nebus tas pats. Aš žinau, kad [mano vaikams] reikės manęs, bet visiškai kitokiu būdu. Staiga pirmiausia turiu galvoti apie save? Kas tai? Tai keista. Bet tai ir džiaugsmas – mes esame atsakingi už savo laimę. Tai ne apie juos, kad mane laimingos. Jūs žinote, geriausias garsas pasaulyje man yra durų atidarymas butas ir vienas iš vaikščiojančių vaikų. Tai nepasikeis. Aš turiu galvoje, aš labai laiminga, kai Kevinas atvyksta ir į namus, nesuprask manęs neteisingai [juokiasi] Bet jie užsidega mano gyvenimą.

RB: Žinau, kad tu visada klausinėjai, bet tai, kas palaiko tave kartu su Kevinu?

KS: [Ilga pauzė] Na, aš einu pasipiktinti savo vaikus – seksas yra svarbus. Seksas tikrai svarbus. Tas noras ten yra.

RB: Ar jūs turite dirbti, kad atitiktų tą norą?

KS: Tai nėra daug pastangų.

RB: Ką tu atrodo patraukliai apie jį dabar, kai tu nesiradai, kai pirmą kartą susitiko su juo?

KS: Jos esmė iš tiesų nepasikeitė. Kai jis vaikšto į kambarį, aš vis dar … Aš turiu omeny, mano širdis tampa šiek tiek plutos, ir aš manau, Oi! Jis toks mielas. Jis toks karštas. Tai tiesiog yra pirmas dalykas, kurį aš manau. Galite paprašyti žmonių ant komplekto – tai yra akivaizdi. Jis vis dar yra paslaptis. Ir vyresni kartu yra baisu ir įdomu.

RB: kaip susitiko?

KS: Susitikome atlikdami filmo versiją Citrinos dangus. Aš ryškiai prisimenu iš savo agento išgirsti po poros dienų, kai gavau tą dalį, kurią Kevinas Baconas išnyko, kad jis turėjo būti Naujojoje Zelandijoje, norėdamas filmuotis. Aš prisimenu šį neįtikėtinai stiprų balsą, sakydamas:, O, jis tikrai ketina tai padaryti. Taigi, kai jie paskambino porą dienų ir sakė, kad grįžta į jį, aš buvau toks: “Žinoma, jis yra!” Tai buvo ne taip, kaip maniau, kad mes ketiname susituokti. Bet aš prisimenu mąstymą, Žinoma, jis ketina tai padaryti.

RB: Jis sukūrė tatuiruotę, kurią mes visi pastebėjome SAG apdovanojimuose.

KS: Taip. Tai šeimos tatuiruotė su visais mūsų inicialais. Vieną naktį vakarėdamiesi L.A., mes eidavėme per tatuiruočių vietą Melrose ir sakėme: “Eikime vakarienę ir tada eikime gauti tatuiruotę” – kaip pokštas. Kai mes valgėme, Kevas pradėjo doodling šį keturių mūsų inicialų įvaizdį. Kevinas, kuris visada prisiekė, kad niekada neturės tatuiruotės, sakė: “Aš tai padarysiu”. Taigi praėjus mėnesiui mes tai padarėme.

RB: Tu tikrai miela mama – tu neturite prakaito mažų daiktų.

KS: Ne, aš prakeikiu didelius dalykus.