Paskutinės minutės Halloween kostiumai, kurie yra labai paprasti, kad pasidarytumėte (patikėkite mus!)

Pasidaryk pats Halloween costumes

Pasidaryk pats Halloween costumes

Reikia gero Halloween kostiumo, bet nenoriu, kad visi crazy tai padaryti? Šie paprasti “pasidaryk pats” bus puikus bet kokios vakarėlyje – net jei jūs nuspręsite su ja susitikti paskutinę minutę.

Regina George iš “Mean Girls Last Minute Costume”

10 USD “Hanes” baltos talpos PIRKTI DABAR

nuo $ 25 fuksijos liemenėlė PIRKTI DABAR

13 $ juodos spalvos mini čiuožėjas sijonas PIRKTI DABAR

OMG, aš myliu tavo marškinius. Kur gi tai? Tai paprasčiausias pasidaryk pats, idealiai tinka bet kokiam tūkstantmečiui. Butelis bus virš purpurinės ar fuksijos liemenėlės. Tiesiog iškirskite skylę, panašią į Regina, ir suporuokite ją su juoda sijonu ir kulnais. ir voila! Paskutinės minutės kostiumas su trimis lengvais gabalais..

Daugiau: Populiariausi kostiumai # Halloween2016

Courtesy Netflix
Vienuolika iš “Stranger Things” DIY kostiumo

“ASOS” rožinė suknelė PIRKTI DABAR

$ 10 baltos prisegamos apykaklės PIRKTI DABAR

nuo $ 30 aukso striukės PIRKTI DABAR

14 vnt. Kojinės PIRKTI DABAR

20 $ blondino perteklius PIRKTI DABAR

$ 55 konversinės sportbačiai PIRKTI DABAR

10 $ padirbtų gelio kraujas PIRKTI DABAR

Rožinė suknelė su baltą apykaklę – vienuolynė. “Navy” golfo striukė yra puikus “Halloween” nakties priedas. Dėl jos apatinės pusės jums reikės aukso ir žalios spalvos vamzdžio kojinių ir baltos spalvos kontūro (naudojama, purvina ir suplakta). Jei esate pasiryžęs visiškai įsipareigoti ir įtvirtinti savo galvą, pasitarkite su jumis! Jei ne, tai bus “50s blondinis perukas”. Tiesiog išrinkite keletą garbanojų natūraliam atvaizdui, kurį rodo “El”. Pateikite netikras kraujas su Q-antgaliu tiesiai po viena iš jūsų šnerves. Kad iš tikrųjų iš parko išjudintų kostiumą, nešiokite su savimi “Eggo” mikrobangų krosnies vaflių dėžutę!

Daugiau: Greitas ir lengvas paskutinės minutės Helovinas kostiumai

Courtesy Netflix
Dustin iš “Stranger Things” paskutinės minutės kostiumo

$ 24 Viskonsino marškinėliai PIRKTI DABAR

55 $ džinsinio striukės PIRKTI DABAR

iš $ 11 kičių kelnių PIRKTI DABAR

70 kuprinė PIRKTI DABAR

$ 80 Adidas sportbačiai PIRKTI DABAR

$ 26 perukas PIRKTI DABAR

Malonus, be zagių Dustinas, kuris tik norėjo šokolado pudingo, bus šventas Helovinas. Jo parašo skrybėlė ir “Wisconsin” marškinėliai yra negyvas dovanos. Mesti ant džinsinio džinsinio striukės ir kakavos kelnių ir tu beveik ten. “Herschel” kuprinė yra panaši į tą, kurią jis visada dėvi parodoje. Galite turėti senas klasikines Adidas sportines kainas, kurios atrodo dėvimos ir sumušamos. Jei ne, galite investuoti į kai kuriuos iš jų, nes jie vis dar gana madingi 2016 metais. Vyšninė viršuje: jo garbanotieji plaukai. Perukas puikiai atrodys iš savo raudonos, baltos ir mėlynos dviratininkų skrybėlės.

Pasidaryk pats Pikachu pokemon costume

Pikachu DIY kostiumas

$ 7 geltonas marškinėliai PIRKTI DABAR

60 geltonos spalvos kelnės PIRKTI DABAR

iš 4 dolerių rudos kanalinės juostos PIRKTI DABAR

$ 13 Pikachu ausis ir uodega PIRKTI DABAR

$ 5 raudonų veido dažų PIRKTI DABAR

Tu būsi sugauti juos visus šiame DIY kostiume. Paimkite geltoną marškinėlę arba marškinius su ilgomis rankovėmis ir suderinkite ją su geltonomis kelnių pora. Naudokite rudą dantenų juostą, kad dvi horizontalios juostos išilgai jo užpakalinėje pusėje ir pieštų raudonus taškus ant skruostų veidų dažais. Jei esate tikras DIY-er, galite pagaminti ausis ir uodegą su geltonu dangteliu, pritvirtintą prie sagos (ausis) ir diržo (uodegos).

Pasidaryk pats gumball machine costume

“Gumball Machine” paskutinės minutės kostiumas

$ 80 raudona pieštukų sijonas PIRKTI DABAR

5 juodos talpos viršuje PIRKTI DABAR

11 $ asorti pompoms PIRKTI DABAR

Būkite mielas ir spalvingas šis Helovinas ir eikite kaip (paskutinė minutė) gumball mašina. Paimkite juodo talpyklos viršų ir karštą klijų pistoletą, surinktus įvairiais spalvotais pom-pomis, kad padengtumėte visa tai. Suporuokite ją su raudona kelio aukšta pieštuko sijonu, ir tu esi nustatytas. Norėdami gauti dar išsamesnę informaciją, supjaustykite stačiakampį pilkosios veltinio gabalėlį, nupieškite dėžutės dugne esantį kvadratą ir virš jo 25 ¢ juodu aštuoniu, ir klijuokite jį ant sijono.

Pasidaryk pats TY dog costume beanie baby

ty Beanie Baby paskutinės minutės šuo kostiumas

iš 11 $ raudonos plakato lentos PIRKTI DABAR

iš 2 dolerių baltojo statybos popieriaus PIRKTI DABAR

5 dolerio aukso “Sharpie” PIRKTI DABAR

$ 12 balta eilutė PIRKTI DABAR

Nepamiršk apie šunį! Tai yra puikus būdas įtraukti savo šuniuką į šventes, nenukeldami jų kostiumoje, nuo kurios jie bus niežti. Ant didelio raudono plakato lentos iškirskite dvi susijusias širdis ir sulankstykite pusę milžiniškos kortelės pavidalu. Ant baltos konstrukcijos popieriaus iškirpkite “t” ir “y”, o tada klijuokite priekinėje širdies kortelės dalyje. Naudokite aukso aštrą ir apibūdinkite širdį, kad padarytumėte aukso apdailą. Viršutiniame kairiajame kampe pritvirtinkite skylę, kad sukurtumėte virvelę ir susietumėte su jo apykakle. Tai lengviausias paskutinis minutę jūsų šuniui skirtas kostiumas.

šokiai twin emoji DIY Halloween costume

“Twin Emoji” “DIY” kostiumas

$ 15 leotard PIRKTI DABAR

$ 13 bunny ausys [link href = “https://www.amazon.com/Black-Satin-Easter-Rabbit-Costume/dp/B0016K7LC8?tag=bp_links-20” target = “_ blank” class = “slide-buy-button” link_updater_label = “išorinė”] KURSO DABAR

$ 13 juodi butai PIRKTI DABAR

TWINSIES! Juodi butinai, treniruotės ir zuikio ausys yra trys paprasti dalykai, kurių reikia norint tapti šokių dvynių emocijomis, kuriomis visi myli. Susiejus su draugu ir padaręs liūdnai išryškintą pozą.

Daugiau: “The 5 Best Easy Group” “Halloween Costumes į Rock” 2016 m

klijuoti figure DIY halloween costume

Stick Figūros paskutinės minutės kostiumas

nuo $ 7 balto marškinėlio PIRKTI DABAR

$ 70 balti džinsai PIRKTI DABAR

$ 3 juodoji kanalėlė PIRKTI DABAR

Tai lengvas išeitis tiems, kurie nepatinka apsirengti Halloween. Dėvėkite baltuosius drabužius ir tiesiog juodą juostinę juostelę išilgai galūnių, kad sukurtumėte lazdos figūrą. Ištieskite baltą ratą su akių angomis ir naudokite lanksčią dangą, kad užbaigtumėte funkcijas.

Nickelback DIY Halloween costume

Getty Images
Nickelback … tiesiogine prasme

12 juodos marškinėliai PIRKTI DABAR

Pažvelkite į šią nuotrauką … tai gaunate? Jūs negalite gauti daugiau “ponis” nei paskutinės minutės kostiumo idėja. Taupykite pinigus ir vis tiek atsikelkite puikiu kostiumu. Imk bet kokį marškinius, esančius ant spintelės, ir glue (karšto klijavimo pistoletas geriausiai veikia) ant nugaros.

Daugiau: Halloween kostiumai, kurie nesikiša

Jellybean DIY Halloween costume

Getty Images
Džuliniai pupelės, paskutinės minutės kostiumai

$ 9 aiškus šiukšlių maišas PIRKTI DABAR

iš 4 $ asortiškų balionų PIRKTI DABAR

Aš nemanau, kad esate pasirengęs šiam želiui. Šis lengvas, paskutinės minutės kostiumas puikiai tinka tiems, kurie ieško ko nors išsamios, nenaudodami pastangų. Iškirpkite skylę aiškiame šiukšlių maiše apačioje ir po vieną ant abiejų pusių savo rankoms. Išpūsti įvairiaspalvius balionus į maišą ir tada apsaugoti maišą aplink kaklą.

Čia Pet DIY Halloween costume

Chia Pet DIY kostiumas

$ 5 oranžinės veido dažai PIRKTI DABAR

$ 13 girlianda PIRKTI DABAR

Jūs visi turėsite pasakyti: “Cha-cha-cha-chia!” Švelniai nudažykite savo veidą apelsinu ir apvyniokite girliandą aplink savo galvą, laikydami jį žemyn su Bobby kaiščiais. Spausdinkite klasikinį logotipą, iškirpkite jį ir juostą į juodą marškinius su ilgomis rankovėmis. Visi nori su jumis ir jūsų “DIY Chia Head” nuotrauką.

Loofah DIY Halloween costume

Loofah DIY kostiumas

1 doleris už kiemo tullio audinį PIRKTI DABAR

$ 3 baltos spalvos verpalai PIRKTI DABAR

Tai gali užtrukti šiek tiek laiko, kad sutaptų, tačiau tiekiamų prekių kiekis yra labai ribotas. Pieškite keletą jardų iš tullio bet kokios spalvos ir baltos verpalo siūlui. Sukurkite atskiras tulės kekes, kurias galite prisegti ant diržo aplink juosmenį. Papuškite baltuosius siūlus ir susitekite aplink kaklą.

Trollas doll DIY Halloween costume

Troll Doll DIY kostiumas

17 $ nuogi leotard PIRKTI DABAR

$ 19 spalvos tatu PIRKTI DABAR

4 spalvos plaukų lakas PIRKTI DABAR

Ieškote paprasto atsipalaidavimo kostiumo? Eikite kaip trolė, patys ar kaip grupė. Tai lengviau, nei jūs manote, kad šią paskutinę minutę susitvarkysite. Viskas, ko jums reikia, yra nuogi trozė, ryškiai spalvota tatu ir spalvota plaukų lakas. Dėl troll-ish frizz, drasuoti savo plaukus ir įdėti jį į didelę purvinas bandelė prieš purškiant jį su spalvotu plaukų laku.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 14 = 18