Raudona veidas: Bryce Dallas Howard

Bryce Dallas Howard

Jeffas Vespa / WireImage.com

NOISES OFF

Aš ilgai žaviu Anthony Hopkinsą ir, kai galų gale susitikou su juo asmeniškai, buvau visiškai nemirtingas ir nekaltas! Aš stovėjau, žiūrėdamas į jį ir negalėjęs pasakyti žodžio. Praėjus tam tikram laikui, jis pažvelgė į mane, nusišypsojo ir paliko. Aš buvau toks nemalonus!

Bryce Dallas Howard, Žmogus-voras 3

BEACH BUM

Vieną dieną, kai į lauko tvenkinį pakraunama netinkamo maisto, mano teta, pusbrolis ir aš nusprendėme atsisakyti mūsų kalorijų. Aš jiems pasakiau, kad perskaičiau, kad pasivaikščioję ginklai yra efektyvesni, ir aš parodžiau pokalbį su savo teta. Staiga, aš ką nors įveikau – ir aš pasuko ir pamatė siaubu žmogų. Aš atitraukčiau ranką tiesiai tarp jo sėdmenų! Aš nusišypsojo jam mandagiai ir pasakė, kad vienintelis dalykas, kurį galėčiau: “Gerai susitikti su tavimi”.

Christina Murtaugh, Drexel Hill, PA

COSTUME DRAMA

Kolega ir aš sėdėjom savo biure, kur ji išdidžiai parodė savo naujojo vaikino nuotraukas gana neįprastoje aprangoje. Kai jo telefonas skambėjo trumpai, o vėliau atsakiau, o vyras paprašė jos. “Aš žinau, kas esi”, – aš tarsi pasakiau. “Tu esi tas žmogus, kurį pažvelgiau kovbino skrybėlėje ir apatinėje dalyje”. Aš negalėjau būti blogiau, ir aš netrukus turėjo susidurti su žmogumi linijos pabaigoje – tai buvo technikas, kuris atėjo įtaisyti mūsų kopijuoklius!

Elizabeth Freeman, Pauls Valley, OK

SEASIDE STRIPTEASE

Buvau naršyti paplūdimyje su gana gera minia. Aš paėmiau bangą ir išsiuvinėdavau aukštyn ir žemyn, važinėjau su džiaugsmu, šypsodamasi ir mąstandamas keletą vaikinų pakeliui. Aš išstūmėu iš bangos ir nuėjau pakoreguoti savo maudymosi kostiumėlį – ir supratau, kad visi šypsenai, kuriuos aš turėjau, greičiausiai buvo už boob’o, kuris žygiavo visą važiavimą! Šiandien aš dėviu naršymo marškinėlę, kad apsaugotų savo odą nuo saulės ir saugiai laikytų savo kūno dalis.

Paula Bender, Honolulu

Blazūriniai sėdynės

Mano šeima ir aš vaikštinėjau žirgais į Didžiojo rūkalių kalnus. Kai grįžome į stabilią, turėjome išardyti po vieną, taigi visa eilutė raitelių man pažiūrėjo į mane, kai atvyko. Kai aš užkopiau iš savo arklio, mano marškinėliai užsikabino vakarietišką balną ir galų gale. Laimei, mano vyras smarkiai juokėsi, jis pamiršo, kad turi savo fotoaparatą.

Kristi Rodas, Čatanuga, TN

PARODYTI IR PAPASAKOTI

Vieną dieną, prieš savo antrosios pakopos moksleivius, dėviau savo naują rodeo teminių apyrankių sijoną. Kai aš raginu juos susitvarkyti su muzikos klase, aš jaučiausi nepažįstamą vėją tarp mano kojų. Mano sijonas buvo išvyniota, ir aš buvau stovi kambario priekyje savo apatiniame drabužyje! Nereikia nė sakyti, kad ši sijonas buvo išmesta į ganyklas.

Karen Marie Christenson, River Falls, WI

BOSOM BUDDIES

Mano draugai su aš buvau snieglenčių patys į vietinį baseiną, kartais pamiršdami atsipalaiduoti, žiūrėdami, kaip mokosi mūsų ikimokyklinio amžiaus vaikai. Kai nuėjau į nardymo lentą, pamiršau apie “patobulinimus”, kuriuos pridėjau prie savo maudymosi kostiumėlio su liemenėlėmis – o smūgis, kai aš patekou į vandenį, išlaisvino mano putų falsijas, kurios, kai aš viršuje, bobinėjo šalia mano galvos. Galite manyti, kad mano sau neužsidegė saulė, kai vėl grįžau prie savo draugų.

Shirley Bogue, Crofton, NE

Nuolatinis atsiliepimas

Pirmaujančio darbo metu orientavau, man buvo taip nuobodu su vienu instruktoriumi, kad per kitą pertrauką sužinojau apie tai, kaip ji buvo įtempta. Tuo metu buvau vonios kambario stoge, kalbėdamas su kitais šaltiniais – ar taip aš galvojau. Kai nuėjau iš stalo, aš atsitiko akis į akį su instruktoriumi!

Narda Clark, Santa Rosa, CA

Ar jums kažkas tikrai nepatogus? Atsiųskite mums el. Paštu redintheface @ redbookmag.com, ir jūsų istorija gali baigti kitą REDBOOK leidimą!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

27 − 25 =