26 yaşında bir kadın, 24 yaşında bir embriyoya doğurdu.

26 yaşındaki kadın, Tina Gibson, Tennessee’de bir bebek doğurdu.

Ancak, bu sıradan doğumunuz değildi. Doğumda 6 kilo ve 8 ons ağırlığında olan bu bebek, 24 yıl boyunca dondurulduktan sonra Gibson’un uterusuna aktarıldı – başarılı bir doğumla sonuçlanmadan önce en uzun embriyo donduruldu.

Gibson ve kocası Benjamin, Emma Wren’i Kasım ayının sonlarında Knoxville’deki inanç temelli bir organizasyon olan Ulusal Embriyo Bağış Merkezi’nde ağırladılar. Çift, yeni doğumu bir “tatlı mucize” olarak nitelendirerek Benjamin Gibson’ın CBS’ye söylüyorum, “Sanırım yıllar önce dondurulmuş olmak için mükemmel görünüyor.”

Başka bir çift tarafından tasarlandıktan sonra, embriyo 14 Ekim 1992’de donduruldu. Tina Gibson doğduktan sadece bir buçuk yıl sonra.

Gibsons için transfer yapan Dr. Jeffrey Keenan, “NEDC, anne baba olma hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için Gibsons’la çalışma ayrıcalığına sahip oldu. “Bu hikayenin, embriyoların embriyoları için bu yaşamı onaylama seçeneğini göz önünde bulundurmak için uzun süreli depolamada embriyoları olan tüm çiftler için bir açıklama olduğunu umuyoruz.”

Facebook’ta Redbook’u takip et.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 3 =