10 Genius Her Gün Tenis Topu Kullanıyor

Eski tenis topunuzu geri dönüştürmenin, yavrularınızın peşinden koşmasına izin vermekten çok daha fazla yol vardır – ya da çoğu durumda, onu parçalara ayırmak. Bu yüzden, tenis toplarınızın oyundan çekilme zamanı geldiğinde, bu parlak fikirlerden birini deneyin..

1. yerden gelen izleri kaldırmak

Evde iyileştirme pro Ron Hazelton, her saniyede 100 baskın işaretin doğduğu bir yerden bu havalı hileyi aldı – havalimanı. Bir top bıçağı kullanarak tenis topunuza bir X atın, topu bir süpürgenin ucuna doğru itin ve sürtünmeleri kolayca çıkarmak için kullanın. Buradaki Hazelton’un video tanıtımına bakın.

2. Yataklarınızı kabartın

İyi temizliktemizlik guru Heloise, bir kaç temiz tenis topunu, yorgan ve havadar tutmak için yorgan veya yastığınızla kurutucuya koymanızı önerir..

3. Açık kavanoz

Tenis ball jar opener
mantar mantarı / Instructables

Tenis topu aldığında kime büyük kaslar lazım? Bir bennstructables üye, ikiye bölünene kadar tenis topu dikişi boyunca kesin bir bıçakla keserek kavanoz açıcıları yaptı. Kavanozun üzerine yerleştirildiğinde, kauçuk iç kısım mükemmel bir tutuş görevi görür. deha.

4. evinizi çocuk geçirmez

Küçük eşyalarınızı keskin köşelerden korumak için tüm eşyalarınızı kabarcık sargısında kapatmaya gerek yok. İki göre Ana Hackler Okuyucular, her tenis topunda iki yarık kesin ve bunları masanızın köşelerine sıkıştırın. Bir okuyucu da işaret ettiği gibi, akrabalarının veya arkadaşlarının çocuklarını ziyaret ettikleri zaman güvende tutmak isteyen ebeveynler için de geçici bir çözümdür..

5. Havuzu temizleyin

Tenis topları, yüzme havuzunuzdaki yağ birikimini (ter ve güneşten kaynaklanan) gidermenize yardımcı olabilir, uzmanlar INYOpools.com’da. Bir kepçe içine birkaç top atın ve yağ topun keçe yüzeyine yapışacaktır.

6. Aracınızı kolayca park edin

Tenis ball parking guide
İyi temizlik

Garajda park ettiğiniz her seferde bir karton kutuyu devirme eğilimi gösterir.?İyi temizlik tenis topunuzu bir kılavuza dönüştürmenizi önerir. Topun etrafına bir ip bağlayın ve topu garaj tavanınıza asın, böylece top ön cama temas ettiğinde, mükemmel pozisyonda park ettiğinizi gösteren bir işarettir..

7. Örümcek ağlarından kurtulun

Terri McGraw, Bayan FixIt, tenis topunu diz üstü çorap ya da külotlu çoraplara kaydırarak örümcek ağlarını yüksek tavanlarda çukurabileceğinizi söylüyor. Basitçe çorapın açıklığını tutun ve bilye uçlarını köşelere doğru hafifçe fırlatın, böylece örümcek ağları ona yapışabilir.

8. para saklayın

Tenis ball money safe
buildingandblogging / Instructables

Bir Instructables üye caydırıcı bir tenis topu gizli bir kasaya çevirdi (çünkü bir tenis topunun kir veya köpek slobberinden başka bir şeyle dolu olduğunu varsayabilir miyiz?), crafter-blogger Onel sevimli Canavarlar Inc temalı para bankasına dönüştü.

9. Çekerken duvarlarınızı koruyun

Bir çiviye vururken duvarlarınızı boyamaktan korkuyorsanız, tenis topunuzda makasla bir yarık kesiniz ve sadece çekicinizin kafasını kaydırınız. (Videojug’dan bir demo için buraya tıklayın).

10. Onları salıncak (ciddiye!)

Danny Seo recycled swing
Danny Seo / Apartman Terapisi

Onun kitabında Upcycling: Zaten sahip olduğunuz şeylerle güzel şeyler yaratın, eko-uzman Danny Seo, 50 kullanılmış tenis topu ve naylon ip ile bu inanılmaz açık hava salınımı yaptı. Uzun bir günden sonra ofiste (ya da mahkemede) rahatlamak için daha iyi bir yer düşünemiyoruz..

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

99 − = 90