Babasının ardından, küçük kız kardeşi ve erkek kardeşler bir kundaklama saldırısında öldürüldü, 8 yaşındaki Safyre’nin cildinin büyük bir kısmının yandığı, tüm bu cesur küçük kız Noel için istediği notlarındı..

Safyre’nin teyzesi olduğunda, onu yetiştiren Liz Dolder, tasarruf dükkanından bir metal kart sahibi getirmişti, Safyre bunu samimi selamla dolu dolu dolu dolu dolu dolu dolu dolu dolu bir dille dolduracağını söyledi. Liz’in şüphe duymasına rağmen, bu haftaki yeğeninin mütevazi tatilini bu hafta Facebook’ta paylaştığı zaman, mektuplar dökülmeye başladı..

görüntü

Bugüne kadar, Safyre dünya çapında yabancılardan 20,000’in üzerinde kart aldı, umut mesajları taşıyordu..

Yangının yalnız kalanı olan Safyre, kendisini kurtarırken ölen kahraman babası sayesinde, tepkiye kapıldı. Ve onun teyzesi de var.

“Ne olduğunu açıklamak için kelime bilgimde bir kelime bulamadım” diyen Dolder Associated Press’e.

Safyre, bir Facebook Facebook mesajında ​​onu paylaştı, herkese türlerinin ne anlama geldiğini bilmesini sağladı..

Dolder, “Safyre her şeyi yitirdi – babası, annesi, kız kardeşi, erkek kardeşleri, evi, en sevdiği oyuncağı, en sevdiği kıyafet – ona aşina olan her şey” dedi. “Hepimizin kabul ettiği bir şeyi bile kaybetti – yansıması. Ama her sabah yüzünde bir gülümseme ile uyanır. Umudun, inancın ve sevginin gerçek tanımıdır.”

Ve şimdi, bu kartlar sayesinde, her gün gülümsemek için bir neden daha var..

Daha fazla sevgiyi yaymak isterseniz, American Greetings, Safyre’ye ücretsiz gönderecekleri bir kart imzalayabileceğiniz bir sayfa hazırladı. Ya da, yedek bir pulunuz varsa ve bir mum boya veya iki varsa, işte adres:

Safyre
P.O. Kutu 6126
Schenectady, NY 12306
Amerika Birleşik Devletleri