Monica ve Brandy’in 1998 Grammy ödüllü düeti “The Boy is Mine” için sesli olarak yayınlamasından bu yana neredeyse 20 yıl geçti. Ve yine de, ben hala kiminle bittiğini merak ediyorum, ya da ikisinin de akıllı olsaydı … … ve onun kıçını kıstırmaya başladıysa. Neyse ki, Monica günü kurtarmak ve genç-dolu dolu sorularımı bir kez ve tüm olarak ele almak için burada..

Kabul etsem de, şarkıcının cevapları tam olarak beklediğim şey değildi. “İnsanlar hâlâ soruyor,” çocuğu kim aldı? ” ve hiçbir erkek yoktu! ” o söyledi HuffPost Live yeni albümü tanıtılırken, Kırmızı kod. “Her şeyin dramatiğini çaldık, ama biz 16 ve 17 yaşındaydık! Hiçbir çocuk yoktu, sığır eti yok.”

Ve tüm diva düello (geliyorum, burada yalnız değilim, biliyorum) 90’ların pop yıldızları arasında var olduğunu düşündüm. Evet, bu da yoktu. Eh, ilk başta.

“Gerçek bir dramadan ziyade parlak bir pazarlama olarak başladı ve insanlar bu kayağı yaratmaya başladılar, sonra da hayranlarımız bölündü ve bu gerçek şey oldu” dedi. “Ama şimdi yetişkin olduğumuz gibi, o da var değil. Brandy inanılmaz bir müzik yapıyor, o yüzden neden ona destek olamayacağınıza dair bir hayranıma niçin söyleyeyim? Bu gerçekten sinir bozucu. İşinde herkesin büyük bir destekçisiyim. özellikle de onun. ”

görüntü

Getty

Unutmayalım ki Monica ve Brandy, Monica’nın 2012 albümü için “It All Me to Me” albümünü tekrar bir araya getirdi., Yeni hayat. Monica, medyayla dolu tiyatroya rağmen, ikisinin bugün yakın arkadaş olduğunu söylüyor.

“Bildiğimiz kadarıyla, ikimiz için de yer olduğunu biliyoruz” dedi. “Onun için kesinlikle en iyisini diliyorum, çünkü bu yolculuğun nasıl olduğunu biliyorum. Hayatın nasıl olduğunu biliyorum.”

Ama hey, çünkü dövüş gerçek olmadığından, zevk almanız anlamına gelmez. Şimdi bir geri çekilme yapalım ve 90’ların draması bir kez daha bekleyelim.