Kelly Ripa neden özür dilemeye ihtiyacı olduğunu hissediyor

Kelly Ripa, “Bir moda çekimi sırasında ödünç alınan elbiseleri giydiğinizde ilk öğrendiğiniz şey,” diyor. Bu hikayenin elbiseleri arasında, kendi içlerinde bilinçsizce dururken, “Birisi her zaman daha büyük göğüsler, daha küçük bel, ve daha uzun bacaklar, aslında, “o onun imza kıkırdaması ile ekler”, herkes benden daha büyük göğüsler var. “

Kelly’nin, kimi zaman sizin imkansız beklentilerinizi (yani ticari markasının mizah anlayışıyla birlikte) kastederek, onu TV’nin en parlak noktalarından biri haline getirdiğini anlatan farkındalık yaratıyor. üzerinde Regis ve Kelly ile yaşa, Bir şaka yapmaya istekli, ama sadece kendi pahasına bir tane yapma olasılığı var. Ve özel hayatının sıradanlığını “Consuelos” (13 yaşında kocası olurdu) ve çocukları, Michael, 12, Lola, 8 ve Joaquin 6 ile açık bir şekilde rahatlatıyor. Hayatı taşırken – aile, Canlı, ve TLC ile kalkınma anlaşması olan bir prodüksiyon şirketi – Kelly neredeyse insanüstü enerjili, ama asla çılgınca gelmiyor.

Fotoğraf çekildikten bir hafta sonra öğleden sonra, Kelly onun bej kanepesinde kıvrılıyor Canlı giyinme odası, kot pantolon ve bol beyaz kazak. Saçları kulaklarının arkasına sıkışmış, yüzü temizlenmişti ve yüzünde nadiren tanındığını söyleyen 39 yaşındakilere inanması kolaydır. Radarın altına girebilmek onun için bir artıdır, diye itiraf eder, çünkü o, çalışmadığı zaman, onun ailesi, arkadaşları ve kendisiyle ilgili zamanı, zor kazanılmış bir denge olduğu anlamına gelir. Kelly’nin bir evine, yarattığı evden, çocuklarının çerçeveli enstantaneleri ve onun etrafındaki Mark’ları ile bir bakış – size önceliklerinin nerede olduğunu anında söyler..

Mutlu olmanın ve hayatının birçok parçasının seni ezmesini engellemenin en önemli dersi nedir? Bunu kırmanın bir yolunu bulmuş gibi hissediyor musun??
Ben gibi hissediyorum – Ben batıl inançlı [ahşap masa üzerinde darbelere] – Bir yol bulmuş gibi hissediyorum.

Bu ne?
Hayır demek için sorun yok. “Hayır”, kendinize verdiğiniz bir hediyedir ve sizi özgürleştirir. Çocuklarla, onlara hayır demeli ve onu kastetmelisiniz, bu da hayatımın başka yönlerinde hayır dememi sağladı. İyi değilim, ama öğreniyorum. Şimdi, insanlara, “Gerçekten üzgünüm, ama bu hafta zamanım yok. Bunu başka bir zaman yapabilir miyiz?”

Yani hayır dediğinde hala özür diliyorsun..
Oh, çok özür diliyorum. Her şey için özür dilemem gerektiğini hissediyorum. Hala “hayır mı, yapmayacak mısın?” Diye sormadan, tam anlamıyla stalking seviyesine kadar insanlara hayır demekten kaçınıyorum. Ancak, sadece hareket halindeyken bir cevap verirseniz, herkes devam edebilir. Sadece dünyada değil, dünyada başka insanlar olduğunu fark ettim. Şok düşünün!

Mark sana bunu öğretti mi? Çocuklarınız? Yoksa sadece büyüyor muydu??
Büyümenin bir parçası olduğunu düşünüyorum. Ancak yüzde 99’u çocuktur. Çocuklar size, evrenin merkezi olmadığınızı gerçekten hızlı öğretir. Ve kocam olağanüstü dürüst ve gezegendeki en doğrudan insanlardan biri. Hayatını takdire değer ve ilham verici bulduğum bir şekilde ele alıyor. Bir şekilde kararsız olabilir, bir şekilde hala düşünceli, seçeneklerini tarıyor ve “A seçeneği ile gidiyoruz” diyor. Bu arada, ne çeşit bir makarna alacağımıza üzülüyorum. Melek kılı mı, linguin mi? Sadece o sohbete dört saat harcayabilirim.

İkiniz birbirinize güzelce benziyor gibi geliyor.
Sanırım ona iyi bir folyoyum. Aksi halde evimiz bir askeri okul gibi olabilir. Bunun hakkında kötü bir şey yok, ama o kadar verimli ki!

Evcil hayvanınız var mı?
Pek sayılmaz. Ailem olduğu sürece, evimde sadece bir kural var ve bu da benim çocuklarımın diğer insanlara karşı kibar olması gerektiğidir. Kendi dünyanızda, diğer insanların farkında olmadığınızı ve onları nasıl etkilediğinizi yakalayabilirsiniz. Ben en büyük suçluyum ama çocuklarım için daha iyisini istiyorum, bu yüzden onların kibar olmalarını istiyorum. Lütfen sanatı ve asla üslubundan çıkmadığın için teşekkür ederim. Onlar için teşekkür notları yaptım ve yazmayı kolaylaştırmak için üzerlerinde çizgiler olmadığından şikayet ettiğinde, tam anlamıyla bir cetvel çıkarıp çizgiler çiziyorum..

Ailenizdeyken yaklaştığınızda tavırlarınızı düşünmek zor mu??
Ben hiç tanınmadım. Bahamalar’daki gösteriyi yapıyorduk ve otel lobisinde çekim yapıyorduk veCanlı yönetici yapımcı Michael Gelman, Regis ve ben orada duruyoruz. Bir kalabalık toplandı ve bir kadın şöyle dedi: “Aman Tanrım! Gelman, bu Regis!” ve bana kamerasını verdiler ve bana fotoğraflarını çekmemi istediler. Sonra “Kelly nerede?” Dedi.

Bunu nasıl açıklarsın?
Kamerada her şey göz alıcı makyaj ve saç ile ilgili, ama gerçek hayatta hiç de çekici görünmüyorum. Ve kolayca tanınabilir bir yüzüm yok. Çoğu kadın benim yaşımda bir at kuyruğuna benziyor. Bu yüzden hayatım boyunca fark edilmeden geçiyorum ve bu harika çünkü çocuklarıma odaklanmama izin veriyor. Kocam gülümsüyor ve açıkçası. Bu muhteşemlik, o dişler, o siyah saçlar … Her ne zaman onunla birlikteyim ki, “Örtümüzü patlatacaksın!” O grupta yüzde 100’üm – o çok tatlı ve o da harika. Ama insanlar bizi fark ettiğinde, çok kibarlar. Çocuklarım “İnsanlar çok hoş” gibi.

Kenardan ne atarsın?
Benden daha fazla ısırırsam çiğneyebilirim. Bir fırtına karşısında paniğe kapılan bir kuş gibiyim. Sanki “Bir titreme hissediyorum!” Çılgın saçma saplantılı da olabilirim, sanki bir röportajı ya da şovda bir şeyleri mahvetmişim gibi hissediyorum, ama Mark gerçekten benim için onu yıkar. “Bunun sizin için çok önemli olduğunu biliyorum, ama Amerika’nın geri kalanı – sizi garanti edebilirim – bunu düşünmüyorum” diyecektir. O çok iyi.

Ailenizle ve kendinizle zamanı nasıl dengelersiniz??
Eskiden işim ve çocuklarım vardı ve bu eşitti. İşydi, çocuklar, iş ve çocuklar, daha çok iş ve daha çok çocuk vardı ve neredeyse karmakarışık halde kaybolmuştum. Üç yıl boyunca şovu da yaptım veUmut ve inanç] ve bence bir ücret aldı. Fark ettiğimden daha fazla yoruldum ve fark ettiğimden daha kısa bir sigorta geçirdim. Benim doğamda kötü bir ruh hali içinde değil. Ama günün sonunda, işler dengede değildi. Sonra, çocuklar biraz yaşlı ve sitcom iptal edildiğinde, zamanımın çoğunu özgür bırakıyor gibi görünüyordu ve Mark bir spor salonuna katılmamı önerdi. “Kendine bu armağanı ver, çünkü egzersiz zihnin için iyidir. Vücuduna ne olduğu sekonder” dedi. Ve haklıydı..

Sadece senin için zaman ayırmak zor oldu?
Kendini çok suçlu hissediyorsun. On beş sebebim vardı, çünkü kendim için beş dakikamı alamadım. Ve bu arada, egzersiz yapmaya gerek yok. Yürüyüş yapmak, tırnaklarınızı almak, sadece bir bankta oturmak ve trafiğe bakmak olabilir. Kendinle zaman geçirmek için ne yapabilirsin. Ve daha iyi bir anne, eş ve çalışanın kendime günde bir saat hediye verdiğimi fark etmedim. Gerekli hissettiriyor. Ve dengeli hissettiriyor. Daha fazla alabilirim, ama kendimle daha fazla zaman harcamak istemiyorum. İzleyicinin nasıl hissettiğini biliyorum. Sanırım saatin sonunda beni çok hasta ediyorlar.!

Suçu nasıl geçtin??
Hepsi bebek adımlardı. Başlangıçta, çocukları asla bir bebek bakıcısıyla yalnız bırakmayacağız. Ama sonra Mark, “Akşam yemeğine gidiyoruz” derdi ve “Çocuklar olmadan” derdim. Ve “Evet. Çünkü yetişkinler böyle yapar” derdi. Yapmam için zorladığı bir şeydi ve şimdi kendime düşünüyorum, Çocuklar heyecanlanacak. Bakıcıların televizyon izleyip kurabiye yemelerine izin vereceğini biliyorlar.. Yani bu bana Mark’ın getirdiği denge. Bu şeylerle uğraşmak konusunda iyi insanlar olduğunu biliyorum ama bence kadınların çoğunluğu muazzam suçluluk duygusu yaşıyor..

Ve yorulup kapatıldık.
Evet ediyorum. Çocukları bırakma konusunda gerçekten suçlu hissedersem, Mark ile dövüşecek hiçbir şeyim olmadığına dair bir kavga çıkartacağım. Hangisi yalan. “Ben gitmiyorum! Boğazım ağrıyor! Giyecek hiçbir şeyim yok!” Ve o, “Hangisi?” Diyecektir. Ben, “giyecek hiçbir şeyim yok, evet, sanırım boğazım yakında incitebilir.” Biz gelişiyoruz.

En sevdiğin aile zamanı nedir?
Haftasonları için yaşayan bir aileyiz. En genç Joaquin, Salı günü bana, “Cuma gününe kadar kaç gün anne?” Diyecektir. Cuma günü Long Island’daki Southampton’daki evimize gidiyoruz ve hiçbir şey planlamıyoruz. Film izleriz, sahile gideriz. Kışın bile sıcak çikolata ve simit alacağız ve sadece orada oturacağız. Oğlum kısa bir süre önce, o pazar gecesi, karnınızdaki hayal kırıklığına uğramış çukurun ne zaman kaybolduğunu sordu, ve dedim ki, “Dürüst olmak gerekirse, bundan emin değilim.” Ama sonra pazartesi, kendimi enerji dolu hissediyorum çünkü rahat bir hafta sonu geçirdik.

Sen ve Mark birbiriniz için özel zaman ayırıyor musunuz??
Kesinlikle. Bir “tarih gecesi” olmak zorunda değil. Bizim için bir gece gecesi izliyor. En iyi şef. Bizim için bir randevu gecesi 9: 30’dan önce çocuklarımızı uykuda geçiriyor! Bu gerçekten sadece kontrol etmek, diğer kişinin gününün nasıl olduğunu sormak ve sarılmakla ilgilidir. Genellikle olmasına rağmen, hiçbir şeye yol açması gerekmiyor. Ama buna gerek yok. Bazen, Mark Joaquin’in yatağında uyanır ve Lola’nın minik yatağında uyanıklık gibi hissederim ve “Acı çekiyorum ve neden kafamda bir köpek var?” Diyerek uyanacağım.

Uzun mesafe üzerinde kararlı kalmak önemlidir, değil mi??
Mark ve benim için bu kadar. Evliliğin ilk yılı çok zordu ve sürekli savaştık, bu küçük şeyler büyük suçlamalara dönüştü. Sonra bir gün birbirimize baktık ve “Uzun mesafeye girdik, o zaman eğlenelim” dedi. Bu iş olmayacak değil. Evliliğinde, işinizde çalıştığınız gibi çalışıyorsunuz. Ama kontrolden çıkan minik şeyler üzerinde boşanmış olan arkadaşlarımız var, ve kimsenin dışarı çıkmaya istekli olmadığını, diğer kişinin elini tutup “hiçbir yere gitmiyorum” dediğini söyledi. Ve bazen bu kadar basit olabilir. Tartışıyoruz, ama birbirimize bağlıyız, ve güzel çocuklarımız var, ve duyduklarımdan boşanma berbat. Bu, içinden geçmek için bir hamle olduğumu düşündüğüm bir şey değil..

Kavgayı kısa devre etmeyi öğrendin mi?
Biz her zaman der ki, “Bir dahaki sefere tartışmayı durdurmak için gizli bir kelime söyleyeceğim.” Ancak argümanın kendi rotasını yürütmesi gerekiyor. Çok kısa bir sigortaya sahip olduğum zamanlar var – Yorgun muyum yoksa hormonal olup olmadığımı bilmiyorum – ve bu olduğunda özür dilemek benim işim. Çoğu zaman özür dileyen ilk kişi benim.

En iyi ilişki tavsiyeniz nedir?
Kız arkadaşlarım ve ben bunun hakkında çok konuşuyoruz. Daha çok, diyelim ki, şefkat – ne kadar çok yaparsan, o kadar çok yaparsın. O kişinin eline ne kadar çok ulaşır ve tutunursa o kadar olur. Ne kadar az yaparsan, o kadar az yaparsın. Bu, samimiyetten el tutma ve öpüşmeye kadar her şeyi içerir. Bir süreliğine her seferinde kocanın eline ulaşıp elini tut dedim. Yanlış olsa bile seni hasta ediyor. Çünkü bu birazcık birazcık arkaya bir sürtünme yapar, bu da “Bugün çok güzel görünüyorsun.”

Senin en iyi kız arkadaşın kim?
Harika bir grup anne arkadaşım var. Çok beraberiz. Birbirimizle ilgileniyoruz: Bugün çocuklarımı alamazsam arkadaşım Pam canım. Bence bu önemli. Çocuklarınız aracılığıyla tamamen yeni bir sosyal grupla tanışıyorsunuz, aksi takdirde hepimizin farklı işleri var. Şimdi hepimiz çok yakınız, çocuklarımızın aynı sınıfta olmasının önemi yok. Doğum günlerini kutlayacağız ve birlikte egzersiz yapacağız..

Kulağa ve arkadaşlarınıza ve hafta sonlarınıza neler geliyor? – hayatınızda önünüzde ve merkezinizde neyin en önemli olduğunu nasıl tutacağınızı anlıyorsunuz..
Kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Bir kısmı gerçekten çok çalışıyoruz. Mark ve ben son zamanlarda, oğlumuz ve kızımızın oyun odasında tahtadaki evlerin resimlerini çizerken bu konu hakkında konuşuyorduk. İçinde yaşayacağımız evi çiziyorlardı, hem Mark hem de dediler ki, “Biz bunu yaptık.” Aklına takıldığını düşünüyorum, Bir gün büyüdüğümde, bu evde yaşayacağım, bunu yapacağım…. Büyüdüğünüz hayat hakkında hayal kurmak için iyi bir yetişkin yaşam sürecek bir şey var bence.

KOLAY PAZAR GETİRİYOR:

NEW YORK’TA EVDE

New York City’deki dairemde giyinme odamda her şeyi yaparım. Benim çocuklarım da. Yalnız yerim için çok fazla …. Lola ödevini yaparken yayılırken, Joaquin oynuyor ve Mark diyor ki, “Ekstra bir eşarp var mı? Çünkü gerçekten soğuk.” Ve ben, “Neden herkes burada ?!” Kapıya kilitlenmem lazım.

SAHİLDE

Sıcak havalarda bir ucubeyim, ama hafta sonlarında, hava soğukken bile Southampton’daki evimize gidiyoruz. Mısır tarlaları ve samanlıklar vardır. Orada yerimiz var ve çocuklar arka bahçede futbol oynayabilir.

DAĞLARDA

Telluride’de bir evimiz var, Electrolux mutfağımı orada yaptı (Yukarıda), Her pencereden dağların manzarasına sahiptir. Benim için, uyanmak ve kahve içmek ve o muhteşem ortamda pencereden dışarı bakmak her şeydir. Güneşi izleriz, kendimizi kıstırır ve “Buna inanabiliyor musun?”

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

32 − = 23