Güncelleştirme: Bir kadın tutuklandı ve 2013 yılında kundakçı, kız kardeşi ve iki erkek kardeşini öldüren bir kundaklama ateşinden sonra vücudunun her yerinde ciddi yanıklar yaşayan 8 yaşındaki Safyre Terry’den 1300 dolardan fazla hırsızlık yapmakla suçlandıthers. Raporlara göre, 41 yaşındaki Kimberly Bradford’ın, son Noel ayında türden yabancılardan alınan Safyre kartlarının milyonlarca kartında yer almaya yardım etmek için gönüllü olarak yakılan kurbandan 800 dolar nakit ve 500 $ ‘dan fazla hediye kartı çaldığı iddia edildi..

görüntü
Rotterdam Polis Departmanı

Polis, Kimberly’nin evini aradı ve birkaç kutu, hediye kartı ve para kutusu buldu. Parayı takip etmenin bir yolu olmamasına rağmen, daha fazla nakit almanın mümkün olduğunu söylüyorlar..

Rotterdam Polis Departmanı’ndan Michael Brown, “Bu, aşağılık bir suçtur. Bundan daha düşük olamazsınız,” dedi..

Orijinal hikaye:

Bu yıl, mevsimsel tebrik kartlarımızı gururla asarken, sevdiklerimizin (ve evet, bazen köpekleri) güler yüzlerini sergileyerek, birçok insan için tatilin tüm şeker kamışı ve şarkıları olmadığını unutmak kolay..

Sekiz yaşındaki Safyre için, ailesini öldüren ve evsizliğini terkeden bir kundaklama saldırısından kurtulan tek kişi, Noel onun kaybettiğine dair acı verici bir hatırlatıcı olabilir..

görüntü

2013 yılında babası, küçük kız kardeşi ve erkek kardeşleri, anlamsız bir eylemle öldürüldü. İtfaiyecileri New York’taki evinden kalan safyre’yi bulduğunda, hayatını kurtarmış olan babasının göğsünü tutuyordu ama onu tüm alevlerden koruyamadı..

Vücudunun çoğunluğu yanıklarla kaplı olsa da ve bir el ve ayak amputasyonu da dahil olmak üzere 50’den fazla ameliyat geçirmiş olsa da, babasının kız kardeşi tarafından yetiştirilen Safyre, hala yıkım boyunca güçlü kalan neşeli bir çocuktur..

görüntü

Liz Dolder, “Safyre 8 yaşında, tipik olarak farklı bir pakete sarılmış durumda,” diyor. “Tanıştığın en cesur, en cesur küçük kız. Komik ve esprili, tatlı ve şefkatli ve süper güçlü … Gerçekten harika. Onunla tanıştıktan sonra, o unutulmaz.”

Şimdi onun topluluğunun, cesur küçük kızın etrafında toplanıp, dünyanın dört bir yanından Noel kartlarını göndermek için bu sene bu kadar saf olmuş olan Safyre için biraz neşeli olmasından emin olmak istiyoruz..

görüntü

Liz, “Safyre her şeyi kaybetti — babası, annesi, kız kardeşi, erkek kardeşleri, evi, en sevdiği oyuncağı, en sevdiği kıyafet – ona aşina olan her şey,” diye paylaştı. “Hepimizin kabul ettiği bir şeyi bile kaybetti – yansıması. Ama her sabah yüzünde bir gülümseme ile uyanır. Umudun, inancın ve sevginin gerçek tanımıdır.”

görüntü

Yedeklemek için bir kaşığınız varsa ve biraz sevinç duymak istiyorsanız, kartları şu adrese postalayabilirsiniz: SafyreP.O. Kutu 6126Schenectady, NY 12306USA