Bu günlerde, özellikle de bu günlerde, markayı sürdürmek, hayranların dikkatini yazma isabetleri olarak tutmak için hayati önem taşıyan, ender bulunanları paylaşmaya istekli nadir ünlü. Ama Miranda Lambert hiç tipik bir ünlü değildi. Bir pop yıldızı kan davası dünyasında Miranda, işbirliği ve güçlendirme ile ilgilidir. Ülke radyosunda daha fazla kadın kaydını almak için mücadelede lider bir sese dönüştü ve bir şarkının başarıya ulaşıp ulaşamayacağına dair dönüşlerin hala geçerli olduğunu belirtti. “Onlara istasyonlarda söylüyorum,“ Sadece bizden birini oynayın; benim olmak zorunda değil. O zaman hepimiz kazanırız ”diyor. Bu yüzden şarkıcı, Miranda’nın son albümünde 10 şarkıya katkıda bulunan ve uzun süredir inek yazar-slash-BFF Natalie Hemby ile oturduğumuzu söyledi., Bu Kanatların Ağırlığı, ve kısa süre önce kendi ilk albümünü yayınladı, Puxico– Miranda’nın şöhretini bir arkadaşına ışık tutmak için kullanmak istediği şaşırtıcı değildi. “Umuyorum Puxico Natalie’de bir ateş başlattı ve gelmek için daha fazlası var, çünkü bu güzel “diyor.

Bir güneşli Tennessee sabahı arkadaşlarla yaptığım sohbet bütün bu duyguları ve daha sonra bazılarını kapladı. Onlara müzik, hayat ve birbirinden bahsetmek, kendinize, sevdiğiniz hanımlara ve tüm kadınlara nasıl daha iyi bir arkadaş olacağınız konusunda bir derstir..

görüntü

Ben Watt

Radyoda erkek ve kadın ülke şarkıcılar arasındaki eşitsizlik:

Doğruca, B.S. Carrie Underwood hala mücadele ediyor ve bu sadece aklımı uçuruyor çünkü milyonlarca hit var ve o Carrie Freakin ‘Underwood. Onlara radyo istasyonlarında söylüyorum, ‘Sadece bizden birini oynayın; benim olmak zorunda değil. Sonra hepimiz kazanırız. Daha fazla yapamayana kadar bunun için savaşacağım. “

Hayatında üç “M” üzerinde:

Müzik ve mırıltılar — yaşadığım her şey bu iki şeydir. Erkekler o listede yer alırdı, ama ben onu kestim. Şaka yapıyorum! Üç M’ydi ve şimdi iki. Hayır, o olduğu Üç: Sonuncusu Miranda. “

Müzik endüstrisinde olmak:

Ben aslında pek iyi bir ünlü insan değilim. Kameralardan nefret ediyorum. Ben spot ışığı sevmiyorum. Müzik işinin% 80 iş ve% 20 müzik olduğunu büyük bir şok oldu. ” Diğer tüm şeyler için kaydolduğumu bilmiyordum ” gibiydi.

Bir geceyi geçirmenin en sevdiği yolu:

Köpekbalığı tankı ve yoga pantolonu ve ben en mutlu insanım. izlerim Tiny House Nation Bir Cuma gecesi, ve ben, ‘İşte budur! Dondurulmuş pizza. Woo! ‘”

görüntü

Ben Watt

Miranda’dan daha fazlası için, REDBOOK’un Kasım sayısında Kasım ayında yayınlandı.