görüntü

Facebook

Coco, bu Aralık ayında bebeğin kızı Chanel Nicole’in doğumu için hazırlık yaptığı gibi, gerçekliğin yıldızı, bebeğin yumruğunu ve … … sevimli hanımlarıböceklerini takmak için … … görevlerini barındıran konuşma programından bir mola aldı. Sürpriz!

görüntü

Facebook

36 yaşındaki çörek, fırında ve diğer çöreklerindeki çırpıda tanga bir bikini ile poz verirken, Coco’nun dünyası ve biz sadece burada yaşıyoruz..

“Bazı nedenlerden ötürü birçoğunuz şimdi bebeğimi bir mayoya çarptığımı görmek için haftalardır soruyorsunuz! Tabii ki bunu yapmak zorundaydım, Coco stili ve mikro bikinide rep …..” diye yazdı Facebook’ta. “Eh, bu cuz almak için beklediğim gibi, cepheden baktığımda görebildiğim kadar çok zor görüyorum, ama daha da görünür hale geliyor.”

görüntü

Facebook

O devam etti, “Eğer tüm açılara bakarsanız, gerçekten fit kaldığına inanıyorum (egzersiz uygulamam sayesinde> Skm.me/cww) gerçekten çok faydalı oldum.”

Coco, hamilelik blogunda 26 hafta boyunca kendisini “en mutsuz hamile insan” olarak nitelendiren çok iyi hissettiğini paylaştı. O, herhangi bir sabah rahatsızlığı yaşamadığı gerçeğine atıfta bulunur, ancak sözünü söyleyince, hayranlarının çoğu, hamile kalmamaları bile Coco’yu suçladılar..

“Dünyadaki her şeyden daha çok sevgi var, bu yüzden gerçekten b * tching değilim ama bana şüphe duyan insanlar var” dedi. “Karnım gerçekten büyüdükçe, kuşkulamayacaklar.”

Eh, bu söylentileri kapatmak için genç bir esmer bikini selfie gibi bir şey yok, Coco. Güzel oynadı.