Tom Cruise ve Nicole Kidman’ın Boşanma Son Yüzü Hakkında Tuhaf Haberler

Muhtemelen Tom Cruise ve Nicole Kidman’ın evliliğini düşünmek için çok fazla zaman harcamıyorsunuz ama yeni bir belgesel bunu değiştirmeyi amaçlıyor.. Temizle, Alex Gibney’in Scientology Kilisesi ile ilgili sergisi, kilisenin en ünlü (ve evet, kötü şöhretli) üyelerinden biri olan Tom hakkında bazı şok edici iddialarda bulunuyor..

Film, Scientology Kilisesi’nin Tom’u, Nicole’la ayrılmaya ittiğini ileri sürüyor..

2004 yılında kiliseden ayrılmadan önce, Marty Rathbun oradaki ikinci en yüksek rütbeli memurdu. Gibney’e, Scientology başkanı David Miscavige’in Nicole’e şüpheyle yaklaştığını, çünkü babasının tanınmış bir psikolog olduğunu söyledi. Scientologists görünüşe göre psikoloji pratiğine çok da meraklı değiller. Rathbun’a göre, babasının pozisyonu Nicole’u “Potansiyel Sorun Kaynağı” listesine koydu. Kilisenin “bir şekilde baskıcı bir insan tarafından bağlı ve olumsuz bir şekilde etkilenen insanlar” olduğunu söylüyor.

Temizle Ayrıca 1992 ve 2001 yılları arasında, Nicole, Tom’u kendini Scientology Kilisesi’nden uzaklaştırmaya zorladığını iddia ediyor. Görünüşe göre Tom, çekim yaparken çekildi. Gözler Geniş Kapatma birlikte, Tom, Miscavige’in telefon görüşmelerini büyük çaplı olmalarına rağmen aramamıştı (Miscavige onun ve Nicole’ın düğününde bile en iyi adamdı). Rathbun, filmin yapımcılığını yaptığı açıklamada, Tom’un sessizliğinin Miscavige’i öfkelendirdiğini ve Rathbun’un “Tom ve Nicole arasındaki ayrılığı kolaylaştırmakla” görevlendirdiğini söyledi..

Rathbun’a göre, Tom, Tom’un görünüşe göre önerdiği telefonunu dinlemeyi ve kasetleri Miscavige’e göndermeyi de içeren Nicole’u terketmesi için bir görev gücü başlattı..

Kilise aynı zamanda kazandıkları kişisel zekayı toplayarak Tom’u “denetledi”. Bu bilginin daha sonra Tom’un “sapık” cinsel fetişlerini çevreleyen detaylar için Tom’u utandıran Miscavige’e verildi..

Ve “sapkın” cinsel fetişlere sahip olmaktan daha kötü olan şey (bu bağlamda ne anlama gelirse), Kilise Tom ve Nicole’un kabul edilen çocuklarını (Connor ve Isabella) annelerinin yanına alarak Tom’un gözaltına alınabilmesini sağladı..

2001 yılında Miscavige onun dileğini aldı. Tom ve Nicole boşanmış ve Kilise’de daha aktif olan Tom, “insanlığa daha fazla özgürlük getiren” bir kişiye verilen Kilise’nin Özgürlük Madalyası’nı almaya devam etmiştir. Ve hayır, bunun ne anlama geldiğinden emin değiliz ama görünüşe göre çok yüksek bir onur..

Temizle Ayrıca Scientology Kilisesi’nin Tom’u limuzinler, uçaklar ve bir kez bile satın almaktan kurtardığını ve Tom ve Nicole için bir çayır yarattıklarını ve Tom’un en büyük fantezilerinden biri olduğunu iddia ediyor. Sanırım kiliseden önce (iddia edildiği gibi) evliliğini bitirmeye karar verdik.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

91 − = 84