Tai yra jūsų mobiliojo telefono ekranas apie jus

Paimkite žvilgsnį į savo mobiliojo telefono pagrindinį ekraną ir pagalvokite apie tai, ką matote. Atsitiktinis programų asortimentas, pagrindinis fonas, milijardas pranešimų? Kiekvienas iš šių dalykų, tikėkite ar ne, paaiškina toną apie tai, kas esate ir kaip norite kiekvieną dieną. Pagalvokite apie tai: jūsų telefonas yra praktiškai pratęsimas tavo smegenys eina net keletą minučių, be to dažnai jis gali paskatinti mini (arba didžiąją) piktžolę, o kai kurie žmonės verčia kai kuriuos žmones matyti tuos mažus raudonus pranešimų burbuliukus, kitiems – NBD. Taigi, priderinkite savo pagrindinį ekraną į žemiau pateiktus pavyzdžius, kad žinotumėte, ką kiti galvoja kitą kartą, kai jie imsis žvilgsnis į tai, kas vyksta jūsų šiuolaikiškame pasaulyje..

Jūsų programos yra organizuojamos pagal temas, o jūsų foninis ekranas yra asmeninis

vaizdas

Tai nėra abejonių: jūs esate labai organizuota moteris, neturinčia jokios nuomonės, ir, jei nuspręstumėte, geriau daryti kažką, o ne deleguoti. Žmonės pasikliauja tavimi už jūsų mintis ir idėjas, o taip pat ir apie jūsų elgesį – siekti, kad jie pasiektų kitą sėkmės lygį, todėl nesijaudinkite, kas dabar ir po to atsilaisvinsi. Tačiau įdomu, kad jūsų programos nėra dėžutėse. Kuris neleidžia gana kaip tipas A, nes kai kurie norėtų jus suspausti – jūs turite nepriklausomą seriją, kuri veikia aštriu būdu, ir jums nepatinka būti laikomam, kai kūrybinės sultys pradeda tekėti. Ir nors jūsų draugai ir šeima reiškia daug, vienintelis laikas yra jūsų prioritetų sąrašo viršuje. Taigi, labiau tikėtina, kad kas nors suras jūsų knygą vietinėje kavos parduotuvėje arba solo bėgime, o ne laimingoje valandoje baro, kuris atidarė miesto centrą.

Jūsų programos yra visos dėžutėse

vaizdas

Visų pirma, jūs vertinate struktūrą, kuri gali kilti iš jūsų tėvų nuosavų organizacinių įgūdžių arba tiksliai priešingai (jūs trokštate, nes to niekada neturėjote). Jūs taip pat nesate paskutinės minutės merginos rūšis, taigi, kai planą nustatote, jūs retai nukrypsite. Tai, kartu su tuo, kad tu esi puikus šaligatvio planuotojas gali sutrukdyti vyrui planuoti nakties naktį. Jei negalėsite padėti, bet palikite jam kelias užuominas, gerai, bet kitaip paeiliui, kad jis galėtų parodyti savo įgūdžius ir leisti jums jaustis rūpintis, o tai tik taip atsitinka, yra dar vienas dalykas, kurį trokštate. Jei įėję į namus, tai pirmas dalykas, apie kurį mes pastebėjome, kaip tai padaryti viskas turi vietą (kai Marie Kondo knygos išeina, tu esi danguje). Tai sakė, kad jūs vairuojate, kai jūsų vyras savo mėgstamą vazos vietą neteisingoje vietoje, o vaikų žaislai yra visame aukšte. Jūs nesupirkjate į naujausius dalykus, o vietoj to pasikliaujate tuo, kas įrodė mados, darbo ir socialinio gyvenimo laiką. Žinoma, turite “Facebook” paskyrą, bet kaskart, kai kas nors klausia, koks jūsų “Periscope” vardas yra, tai yra jūsų įprasta reakcija:

Programos nėra jokios konkrečios tvarkos, o mažieji raudoni burbulai yra visur

vaizdas

Organizacija yra labai ypatingas žodis, lankstus tau. Tai reiškia, kad nors kiti gali manyti, kad jūsų svetainė yra netvarka, tu tiksliai žinoti, kur viskas yra ir gali jį rasti blykste (ir, geras, tai viskas, kas svarbu). Tu esi labai kūrybingas žmogus ir nori atsispirti iš vienos idėjos į kitą – kai kamuolys prasiskverbia, tau sunku sustoti, ir mes jaučiamės blogai tiems, kurie bando įsitvirtinti. Jūs taip pat esate socialinis drugelis, kuris remiasi tuo, kad praleistų skambučių skaičius yra didelis poreikis, taigi susipažinti laimingos valandos ar vakarienės metu yra daugiau apie klijavimą su savo besties, nei iš tikrųjų valgyti ar gerti. Jums nepatinka likti vienoje vietoje (pasireiškia niežėjimas persikelti į naują namą ar butą kas kelerius metus), o kelionė yra jūsų uogienė. Jei kas kelis mėnesius nesudarysite lėktuvo bilieto ir neišnagrinėsite naujos kultūros, pradėsite šiek tiek sumaišyti.

Jūs turite labai mažai programų, o jūsų aplinka yra standartinė problema

vaizdas

Technologija … atodūsis. Jūs tiesiog neįstengiate į jį ir turite tik telefoną, todėl žmonės nemano, kad esate dingę. Jūs dažnai ne naujovinate (šiek tiek užtruko, kad galėtumėte atsisakyti “apversto” telefono), nes jei jis nėra sugedęs, koks yra dalykas? Jūs negaunate daug pasitenkinimo materialiais daiktais – jums nereikia daug laiko praleisti per dieną, o vietoj to nori išleisti savo sunkiai uždirbtus pinigus į jaudulų paieškos patirtį, pvz., Plaukiojimąsi iš lanko ar šokinėjimą (ir ne, jūs neturėjote “tai padaryti” Insta “), palyginti su naujausia madingų mados krepšiu. Jūs taip pat yra laisvalaikis, kuris mėgsta praleisti dienas gamtoje, o ne sėdėti už ekrano, ir tai ne viskas, kas įprasta, kad galėtumėte iš karto keliauti keliomis dienomis (jūs taip pat mėgstate pasiimti šuniukas). Pasibaigus dienai, norėtumėte atsipalaiduoti ramiai vaikščioti kartu su savo vyru, po to sekti jaukią antklodę ir gerą knygą lovoje..

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

54 − 48 =