5 Baisūs dalykai, kurie atsitinka, kai sėdi visą dieną – ir kaip kovoti su jais

Sunku prisipažinti, bet lengva tikėti: aštuoni iš 10 amerikiečių praleidžia beveik kiekvieną minutę savo darbo dieną sėdėdami už stalo, pasak žurnalisto paskelbtų tyrimų PLOS vienas. Yikes.

Tačiau “problemos nėra sėdinčios, bet pasyviai sėdinčios”, – sako “Mineapolio judėjimo” asmeninis treneris Markas Schneideris. “Sėdėjimas yra lengvas. Jei jis stengtųsi, tai padarytų mažiau žmonių. Dėl savo paprastumo tai yra įprasta tai padaryti per daug, o viskas, kas bus padaryta pertekliaus, bus žalingas”.

Dėl to žmonės degina apie 120-140 mažiau kalorijų per darbo dieną nei 1960 m., Dėl to lėtas svorio padidėjimas kyla. (Tai gali sudaryti iki maždaug devynių svarų per metus prilyginimo, kurį turėsite nuvalyti.) Netgi švelnesnis nei masto poveikis? Poveikis sveikatai. Sėdėdamas visą dieną, jūs kruopščiai pakenkiate kūnui.

1. Galite pasveikinti gerą cholesterolio kiekį po 2 valandų sėdėjimo

Kaip ir šviesos jungiklis, elektrinis aktyvumas pasislenka nuo to momento, kai jūsų užpakalis pasiekia kėdę. “Kalorijų deginimas yra žymiai sumažėjęs, o lipoproteinų lipazė, fermentas, padedantis suskaidyti riebalus, smarkiai ir greitai lašinamas”, – teigia Dominikas Wakefildas, JAV sveikatos ir fitneso specialistas, atsakingas už amerikietiškos vingiuotės tarybos (ACE) veiklą. Tas fermentas taip pat vaidina svarbų vaidmenį keičiantis mažo tankio lipoproteinų (blogo cholesterolio) ir didelio tankio lipoproteinų (gero cholesterolio). Sėdėti aštuonias ar daugiau valandų per dieną – gana standartinis laikas žmonėms, dirbantiems darbo vietoje! – sumažėjo fermento gebėjimas konvertuoti blogą į gerą 95 procentų, teigė Ohajo valstybinio universiteto mokslininkai.

2. Jūsų raumenys bus, kaip ir visą laiką

Pasiruoškite, kaip jūs sėdėtumėte, kai perskaitysite šią pastraipą. Laukti! Nejudinkite raumenų. Tiesiog sėdėkite. Paklauskite savęs: kaip sėdynė jaučiasi? Kaip jūsų galva nukreipta ir kur tavo kojos? Kaip veikia rankos įtaka jūsų rankos suderinimui?

“Tai, kas sukelia problemą, yra nepakankamas dėmesys. Sėdi gerai, todėl jis turi minimalų neigiamą poveikį jums, yra įgūdis. Ir kaip bet koks įgūdis, reikės daugelio pastangų mokytis, bet galų gale tampa įprastos”, – teigė Schneider. sako.

Atsiminkite savo laikyseną ir, jei reikia, koreguokite lyginimą, – sako JESSICA MATTHEWS, asmeninis “ACE”, kuris įsikūręs San Diego, mokymo specialistas. “Nors stovint, jūsų ausis, pečių, klubo, kelio ir kulkšnis dėl savo natūralios kreivės turi formuoti tiesią liniją su” S “formos stuburo. Tai taip pat taikoma ir sėdint, išskyrus tai, kad ausis, pečių , o klubo sąnarys turi būti suderintas, o kelio ir kulkšnis turi būti suderinti. ”

Kol nesieksite pro lygmens sėdimos vietos, laukite grynų klubo raumenų, padidėsite nugaros ir kaklo skausmą ir galbūt kvėpavimo sunkumus, nes apvalus pečių, prisitvirtinusių smakro padėtis sumažina jūsų šonkaulių gebėjimą plėstis, teigia Schneideris..

3. Jūs esate 2 ½ karto labiau linkę kovoti su nutukimu

Kaip minėta pirmiau, sėdint, jūsų kalorijų deginimo potencialas nusileidžia lėčiau nei laukti kito sezono Sesijų žaidimas. Iš tikrųjų, ACE praneša, kad esate nutukęs daugiau nei du kartus dažniau, jei sėdėtės šešias valandas per dieną, palyginti su tik 30 minučių per dieną. Nenuostabu, kad per daug sėdėti yra dvigubai pavojinga jūsų sveikatai, kadangi yra nutukęs, sakoma tyrime, paskelbtame 2007 m American Journal of Clinical Nutrition.

4. Jūsų rizika susirgti vėžiu, 2 tipo cukriniu diabetu ir širdies ir kraujagyslių ligomis kils

Išskyrus tai, kad jūs gaunate papildomų svarų, pernelyg stacionarus, galite padaryti skaičių jūsų ilgaamžiškumui. “Sėdimoji vietovė didina mirties riziką iki 40 procentų. Neveiklumas žudo žmones ir, be abejo, yra viena iš didžiausių grėsmių sveikatai šioje kartoje”, – sako Wakefield. Vėžio, diabeto ir širdies ir kraujagyslių ligų pavojus yra griežtesnis, kai bendras fizinės veiklos lygis yra mažas, remiantis Vidaus medicinos metraščiai.

5. Jūsų bendras mirštamumo rizikos šuolis

Tyrime teigiama, kad beveik keturi procentai visų mirčių atsiranda per daug American Journal of Preventive Medicine. ACE prideda stebina statistiką: sėdėdami mažiau nei tris valandas per dieną, galite pridėti dvejus metus prie savo gyvenimo. Viršutinėje pusėje, sėdėdamas daugiau nei šešias valandas ir praleisdamas ribotą pratybų skaičių, bendra mirties rizika gali padidėti 94 proc..

Laimei, jūs nesate visiškai užsukamas, jei turite darbo stalą…

Atsistoti reguliariai gali sumažinti ligos riziką. “Būkite tikri, kad dažnai reguliuokite savo padėtį, sėdėdamas ilgą laiką, kad padėtumėte išvengti kramtymo ir kitų blogų padėčių. Atsižvelgiant į keletą minučių, kad atsikelti nuo stalo ir vaikščioti, taip yra naudinga”, – sako Matthews. “Schneider” rekomenduoja siekti 10 000-13 000 žingsnių per dieną.

“Mūsų kūnai nebuvo skirti sėdėti ir likti visą dieną. Kas valandą pakilti, judėkite savo kūną, bet manote, kad tai tinka ir du kartus per parą praturtinkite aplinkinius raumenis ir klubo sąnarius”, – sako Stephanie Thielen AKE asmeninio mokymo specialistas.

Be to, įsitikinkite, kad turite treniruočių – šis lankstumas ir jėgos treniruotės taip pat gali subalansuoti sritis, kurios susilpnėjamos dėl didelių sėdimųjų dydžių.

“Teismo laiką, pagrįstą jūsų psichine gebėjimu susikaupti, maždaug kas 45-75 minutes. Tai greičiausiai bus natūralus jūsų sugebėjimo sutelkti dėmesį ir puikus laikas judėti, neigiamai nepaveikdamas jūsų darbo. , iš tikrųjų, “sako Schneider.

Jei jums reikia papildomo stumdymo, nustatykite laikmatį ir paimkite apvadą aplink pastatą kiekvieną kartą, kai skamba žadintuvas. Pradėkite konkurentą su kolegomis, kad sužinotumėte, kas gali pralenkti likusį laiką, kad galėtumėte pasilikti programoje.

Tačiau ištempimas, stovėjimas ir vaikščiojimas negali išgydyti. Remiantis 2016 m. Atliktu tyrimu, jūs turite suskaičiuoti 60-75 minučių vidutiniškai intensyvios veiklos per dieną, kad būtų subalansuotos sveiko nelaimes, sėdimos aštuonias valandas kiekvieną dieną. Lancet. (Pastaba: jei televizoriaus laikas yra penkias valandas ar daugiau per dieną, jūs prisukamas!)

Sekite Redbook Facebook.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 1