Jillian Michaels: “Jei jums prireiks nėštumo metu atsipalaiduoti, kas rūpinasi?”

Žinoma, Jillian Michaels yra treneris, kuris jus padarys burpees, kol beveik nesibaigs, bet pasikalbėsite su treniruoklių saliu už sporto salės ribų, ir jūs greitai suprasite, kad ji juokinga, rūpestinga ir, kai kalbama apie du vaikus, su kuriais ji dalijasi partneris Heidi Rhoades, dukra Lukensija, 6 m., ir 4 metų sūnus Phoenixas – kartais ji visiškai išstumia (taip pat ir nustebino). Be to, kad ji yra skirta mama, Jillian vadovauja daugelio milijonų dolerių imperijai su projektais, įskaitant naują knygą apie nėštumą (Taip, kūdikis!), savo fitneso programoje, net šalto spaudimo kavos prekės pavadinimu “Lucky Jack Organic Coffee Co Plus”, ji turi artėjančią nacionalinę gyvenimo kalbą kelionę “Evening With Jillian”. Kaip ir kiekviena užimta moteris, jos gyvenimas yra žongliravimas. Patarimas, kuriuo ji mums davė, kaip ją ištraukti ir vis tiek rūpintis savimi, yra tiek atleidžiamas, tiek jaudinantis.

(Psst … Žr. Jillian Michaels asmeniškai! Laimėk kelionę į 2 į Niujorką, norėdami dalyvauti tiesioginiame renginyje “The Evening With Jillian”. Įveskite galimybę laimėti.)

Kodėl ji yra tokia pasiryžusi dirbti ir būti sveika: “Aš esu 42 metų, aš vis dar mėgsta liesus džinsus. Vis tiek norėčiau, kad būtų padalintas į dvi dalis, o ne vientisas, bet dabar aš turiu du jaunus vaikus. kalnus kartu su savo vaikais, o ne laukiu jų apačioje. Noriu, kad jų vaikai baigtų koledžą. Norėčiau susitikti su mano anūkų vaikais.

Dėl senėjimo ir kodėl ji dabar yra geresnė nei ji buvo jos 20s: “Man rūpi daugiau ir, kai jūs rūpinatės labiau, traukite sunkiau ir valgykite geriau. Žmonės tiki, kad senėjimas yra toks lėtas nusileidimas į dreifuojamumą. Tai nėra tiesa. Kai žmonės sako:” O dabar aš jau 40 metų, o tai vyksta man ir tai vyksta su manimi “, tai yra kumuliacinis daugelio metų neatsargumo poveikis, kuris, beje, vis dar gali būti pasuktas”.

Kodėl ji mano, kad moterims pernelyg didelis spaudimas grįžti į jų prieš nėštumo stadijas? “Aš tiesiog kalbėjau su kūdikį maitinančiu maistu ir jau maitinęs. Man atrodė:” Dude, jūs turite šilumą. Jei pradėsite mažėja daugiau nei du kilogramus per savaitę, jūs ketinate kompromisuoti savo pieno tiekimas. ” Tikrovė yra tai, kad galite grįžti geriau nei bet kada anksčiau, tačiau laiko juostos skiriasi kiekvienam. Kiekvienas ir kiekvienas nėštumas yra kitoks. Jei jums prireiks metų, kurie rūpinasi? “

Nustatant pusiausvyrą kaip darbuotoją: “Maria Shriver kartą sakė kažką panašaus:” Jūs galite tai padaryti viską, bet ne tuo pačiu metu “. Sakau: “Jūs galite tai padaryti viską, bet tik šiek tiek daugiau s-itty”. Ir tai turi būti gerai! “

vaizdas

Daugiau apie Jillianą, pasiimti vasario mėnesio “Redbook” numerį kioskų kioskuose sausio 3 d.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

43 − 38 =